X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzmy w oczy, bociany, spadające gwiazdy, fazy księżyca i cokolwiek innego co pozytywnie nas nastraja:)

    Oby teściowa miała rację! U mnie też 10dpo, kiedy planujesz testować?

    Omon lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    dziewczynki a ja zakrecona jestem cholera! nie pamietam w ktorym dniu mialam pozytyw albo czwartek albo piatek haha... normalnie szoook...
    aaa pytanko czy jak na bieliznie widze miala serowata wydzieline? to sa uplawy prawda? nie zaden sluz... bo wychodzi na to ze sluzu wogole nie mam. :(.
    a to biale jest prawie caly czas ze mna czy to normalne?
    dziekuuje!

    aaa Canti gratulacjeeee! Dbajcie o siebie! :*
    zrobiłabym badania, bo wygląda po tym co piszesz, że może to być jakaś infekcja grzybiczna.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak zrobie..
    mam jeszcze lek dopochwowy moze sobie go zaaplikuje .. kupuje sie te czopy w aptece wlasnie na infekcje co myslicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam o tym, że po oczach kobiety widać i moja mamuśka też ma coś takiego że rozpoznaje od razu. Dlatego na razie nie chcę z nią rozmawiać na Skype :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radość radośćią ale coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy wszystko jest w porządku. Zabojady robią takie halooo ze zrobienia bety że ręce oapdają :/ Chyba przebookuję bilet na poniedziałek i wcześniej do polski polecę.
    No ale jak dzisiejsze testy są dużo ciemniejsze niż ten wczorajszy to hcg pewnie rośnie nie??

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    chyba tak zrobie..
    mam jeszcze lek dopochwowy moze sobie go zaaplikuje .. kupuje sie te czopy w aptece wlasnie na infekcje co myslicie?
    jak sie starasz to lepiej sie przebadac i wyleczyc porzadnie :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    radość radośćią ale coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy wszystko jest w porządku. Zabojady robią takie halooo ze zrobienia bety że ręce oapdają :/ Chyba przebookuję bilet na poniedziałek i wcześniej do polski polecę.
    No ale jak dzisiejsze testy są dużo ciemniejsze niż ten wczorajszy to hcg pewnie rośnie nie??
    rośnie :) gratulacje :) a beta cie nie uspokoi, uspokoisz sie koło 7 tyg jak usłyszysz serduszko :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja teraz wiem że nic nie wiem :D
    Dzięki za pomoc :*

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie to początki - zawsze jest niepewność :) myśl pozytywnie :)

    Canti 90 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już dziś mogłabym test zrobić, ale boje się, że jestem w ciąży :) myślałam o 3 dziecku ale nie tak szybko a być może udało się cudo stworzyć zupełnym przypadkiem :) ostatnio cykl trwał 27 dni, dziś 28 i na razie cisza, brzuch nie boli, wzdęty jak zazwyczaj nie jest, nic nie boli i mam stresa z tego tytuły bo z dwójką ledwo się ogarniam a trójce to chyba nie podołam.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś super mamą i dasz radę a w domku będzie jeszcze weselej ;)

    rób test! ;)

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    canti 90 byłam dziś nawet w aptece ale testu nie kupiłam :) poczekam aż @ się do mnie doczłapie, a jak do soboty nie będzie to może jakoś popołudniu zrobię :) szczerze, to woalałbym zobaczyć 1 kreskę w tym miesiącu. Starania chciałam zacząć najwcześniej w przyszłym roku :) no ale jak Bóg da :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe rozumiem no to czekamy na rozwój zdarzeń :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti tez mi sie lezka zakrecila, jak przeczytalam smsika:) faceci sie tak w środku cieszą, tak w sobie:)

    Mi pulsowanie ustalo, ale odezwal sie na chwilę jajnik, na uspokojenie kupilam sobie torebke, ktora na sobote bedzie mi pasowac do sukienki:) i od razu lepiej:)

    justyna14, Canti 90, emerald_m lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magia zakupów ^^ :D

  • Izu93 Koleżanka
    Postów: 56 4

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem smutna wsciekla i wogole mam ochote wyc! Wyzucilam termometr nie dalm rqdy mierzyc zbyt duzo nerwow stresu mnie tokosztuje w tym cyklu się serduszkowanie bylo codziennie pewnie i tak nic z tego nie wyszlo ale co tam widocznie tak juz ma być ze mam byc zdolowana bo inne zachodza a ja nie. Powolimam s trace nadzieje to juz 9 cykl sil coraz mniej okres 12/13.08 a 15 mamy rocznice slubu :(
    Sw Rito modl sie za mna :(

    ]2b463f8ae0364732af0d6bb29979d075.png[/url]
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam tego mema:
    "Muszę isc kupić cos na bol glowy...
    Jakaś torebkę czy cos" ;D

    Canti 90, Omon lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Uwielbiam tego mema:
    "Muszę isc kupić cos na bol glowy...
    Jakaś torebkę czy cos" ;D
    dobreee :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izu zbyt się napinasz! Masz rację wyrzuć termometr i ciesz się ze starań...
    A póki nie ma @ jest nadzieja;)
    Moja droga każdej się w końcu uda !! :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izu93 wrote:
    A ja jestem smutna wsciekla i wogole mam ochote wyc! Wyzucilam termometr nie dalm rqdy mierzyc zbyt duzo nerwow stresu mnie tokosztuje w tym cyklu się serduszkowanie bylo codziennie pewnie i tak nic z tego nie wyszlo ale co tam widocznie tak juz ma być ze mam byc zdolowana bo inne zachodza a ja nie. Powolimam s trace nadzieje to juz 9 cykl sil coraz mniej okres 12/13.08 a 15 mamy rocznice slubu :(
    Sw Rito modl sie za mna :(


    ja mam tak samo serduszkowanie przed i w czasie owu a i tak dupa z tego wyszła dziś rycze cały czas bo kur.. powinnam wózek prać ciuszki szykowac zastanawiać się gdzie postawie łóżeczko a co mam wielkie G .. :( i zamówione kolejne cholerne testy owu już mam dośc dziś kumpela ktyóra miała tak jak ja ciążę martwą i zabieg tydzień po mnie pokazała mi na FB test pozytywny ciążowy a ja ... :( dlaczego to wszytko jest takie trudne wszystkie powinnyśmy zachodzić wtedy kiedy chcemy a nie modlić się by okresu nie było oj mam dziś mega doła :(

    A tak przy okazji gratulacje dla pierwszego groszka jest pierwszy może ja będe ostatnia w sierpniu z dwoma kreskami :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ