Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka na razie nie zmieniam, bo zobaczymy co będzie z moją @ :(

    Tolcia25 -
    EDIT: myślałam ze masz 418 a nie 0,418 :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 13:51

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ujemny? to czemu pisze ze powino byc 0,0 ? nie kumam tego a 4 tydzien to jest niemozliwe bjak juz 2 tydzien spujszcie na moj wykres

    427be7c3cb200841a800ad0176352fbc.png

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0,418 to bedzie ujemny, myslalam ze 418 tak jak wyzej napisalas. kochana wytrwlosci bo w 4 dniu po owulacji to jeszcze do zagniezdzenia nie doszlo na 99%:** jezeli jednak czujesz ZE TO TO to zrob znowu bete w czwartek- jezeli wzrasta to jestes w ciazy;)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pani z loboratorium powiedziala ze to bedzie odpowiadalo 1-2 tydzien ciazy wiec kochane co mam wpisac dodatni bo juz sie gubie

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kastarzyno co ty na ten wynik moze ty mi pomozesz? gina mam dopiero za 2 tygodnie

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolcia mi się tez wydaje ze to ujemny wynik z tego co wiem to ponizej 1 lub 2 to jest ujemny a Ty niestety tak masz

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja byla 10ego

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nomy sa podane od 3 tygodnia, bo liczysz pierwszy tydzien od 1 dnia okresu/ 1 dnia cyklu. jezeli laboratorium ma ze tylko 0,0 wskazuje brak ciazy to oznacza ze jestes tylko niedawno sie zagniezdzila fasolka i dlatego jest taka malutka beta:**

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg norm podanych przez Ciebie brak ciąży to 0-5,8. Moim zadniem beta była zrobiona za wcześnie i powinnaś powtórzyć wynik za 4-5 dni. Taki wynik oznacza znikome stężenie bHCG we krwi (nawet w przypadku ciąży nie musi być równie 0) lub baaaaardzo wczesną ciążę. Cierpliwości i powodzenia :)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja wrocilam z urlopu z polski odpoczelam psychicznie termometr zostal w domu I sie n ie stresowalam. niestety 7 sierpnia przyszla @ troche sie podlamalam na szczescie teraz zbliza sie owulka I dzialamy. bylam na wsi I widzialam sporo bocianow mam nadzieje ze we wrzesniu przynisa mi szczescie :-)
    Nowymm mama gratuluje zycze spokojnych 9 miesiecy :-)
    A za dziewczyny ktore czekaja na testownie mocno trzymam kciuki kochane.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolcia, byłam pewna, że masz 418 a nie 0,418...w moim laboratorium uznają, że jeśli wynik jest poniżej 5 to jest ujemny.

    Babka w labor wytłumaczyła mi, ze do 5 własnie mogą "pojawiać" się ciąże, które potem są samoczynnie usuwane przez organizm, np. pozamaciczne. Dla spokoju pacjentek tak ustalili

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy ze fasolka jest czy nie? :(

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka może być, ale nie musi. Powtórz badanie w poniedziałek.

    Za wcześnie byłaś na badaniu.

    Ja też jesetem bardzo niecierpliwa, jakby się dalo to na betę biegałabym codziennie + sikaniec rano. ale wiem że nic nie wyjdzie jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 13:56

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolcia najlepiej powtorzyc po tygodniu od wykonania tamtej bety- w Twoim przypadku w czwartek jezeli dobrze zrozumialam ze robilas w zeszly czartek?


    Na przyszlosc beta ma sens ok 10-12 dnia po owulacji- mam nadzieje ze to sie nie przyda!;-)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje rozumiem ze ten wynik mam wpisac jako negatywny oki dziekuje dziewczyny i pozdrawiam

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolcia wytwalosci i glowa do gory:** niejedna z nas by chciala wiedziec juz nawet po owulacji od razu badz nawet po <3 ;)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga dobrze pisze, idź w czwartek ;)

    Wyliczyłam, ze skoro wyniki były dzisiaj to musiałaś robić w pon. Tolcia czemu tak długo na wyniki czekałaś?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga Napisałabym, że nawet KAŻDA chciałaby wiedzieć od razu ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie <3--> test i tutaj odpoczynek badz znowu <3 ;p
    chlopy to by mieli dopiero dosyc:D

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Pewnie takich testów nie ma, bo mężczyźni ich nie chcą ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ