X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    no my wyjeżdżamy 2.08, wracamy 17.08, a 18.08 do pracy :(
    Świetnie to udanego wyjazdu :) już mozesz odliczać dni.
    Ja chyba sie dzisiaj zbiore w sobie i zrobie coś pożytecznego. poczytam poćwicze i mam ochote upiec jakieś ciasto chyba :) Ale że za oknem słonka brak i lenia mam do wychodzenia z domu przydałoby się takie co uwzględnia tylko to co mam aktualnie w lodówce :D a mam tylko 4 jajka...

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    U mnie całkiem fajna pogoda, nie ma upału :)
    Siedzę i próbuję dalej pisać magisterkę, ale jak widać na załączonym obrazku - świetnie mi idzie... ehh
    Motylku gdzie się wybieracie?
    Ty wrócisz a my akurat wyjeżdżamy 17 do zakopanego :))
    jedziemy na 6 dni nad jezioro Woświn, a potem od razu stamtąd na 9 dni nad morze do Sianożęt ;)

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurca fix to chyba w tym samym czasie w Sianożętach będzie mojego K brat z narzeczona i Dzieckiem :D hah My w zeszłym roku byliśmy w Ustroniach Morskich (wiocha obok) ii całkiem tam fajnie :) Czysta i duża plaża, ale jak zwykle jak tylko się pojawiliśmy to przez tydzień padało :P Mam nadzieję, ze Wam się lepiej trafi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 10:44

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    jedziemy na 6 dni nad jezioro Woświn, a potem od razu stamtąd na 9 dni nad morze do Sianożęt ;)

    Musze wybrać się nad Morze koniecznie nie byłam jakieś 15 lat jak nie więcej. Zupełnie nie pamiętam nawet co i jak wygląda :(

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    o kurca fix to chyba w tym samym czasie w Sianożętach będzie mojego K brat z narzeczona i Dzieckiem :D hah My w zeszłym roku byliśmy w Ustroniach Morskich (wiocha obok) ii całkiem tam fajnie :) Czysta i duża plaża, ale jak zwykle jak tylko się pojawiliśmy to przez tydzień padało :P Mam nadzieję, ze Wam się lepiej trafi :P

    No właśnie tam zawsze jest większe ryzyko kiepskiej pogody niestety :)

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo kurczę, powiem Ci że my mamy takiego pecha, że co się ruszymy nad to cholerne morze to wiecznie nam pada :/ Kiedyś cudem wyrwaliśmy się na 5 dni do Niechorza i kuźwa lało tak, że ulice zalane były... W zeszłym roku te Ustronie i też deszcz... Stwierdziliśmy, że tym razem w dupie mamy morze i jedziemy bliżej, do Zakopanego (my ze śląska). Jak tam też będzie padać to chyba sobie w łeb strzelę... no i pewnie będzie tak, że w czasie kiedy mamy urlop nad morzem będzie upał :P

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    no my wyjeżdżamy 2.08, wracamy 17.08, a 18.08 do pracy :(
    Udanego wyjazdu ;-)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pod moim wykresem macie link do FB - jak mogłbyście polubić, to bym była wdzięczna :)

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski ja dziś 8 dc:) Szykujemy się na weekend na serduszkowanie:) będzie to 12,13,14 dc. Moze głupio brzmi, że się szykujemy ale taki żywot żony kierowcy... mąż specjalnie urlop bierze na poniedziałek w innym wypadku w niedziele w południe musiałby juz wyjechać( nie wspominając, że wróci do domu w sobotę...:()

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pod moim wykresem jest Link do strony na fb jak byscie mogly polubic z gory dziekuje ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    laski ja dziś 8 dc:) Szykujemy się na weekend na serduszkowanie:) będzie to 12,13,14 dc. Moze głupio brzmi, że się szykujemy ale taki żywot żony kierowcy... mąż specjalnie urlop bierze na poniedziałek w innym wypadku w niedziele w południe musiałby juz wyjechać( nie wspominając, że wróci do domu w sobotę...:()
    Kochana jasne kobieta musi miec reke na pulsie
    Zycze Ci udanych staran <3

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa coo tam:P z nudów w pracy zamówiłam sobie żel conceive plus:) czytałam dużo pozytywnych opinii o nim:)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    aa coo tam:P z nudów w pracy zamówiłam sobie żel conceive plus:) czytałam dużo pozytywnych opinii o nim:)

    też o nim myślałam :) ale jakoś nie mogę się przekonać. Daj znać jak Ci sie sprawdzi :) a raczej Wam

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    aa coo tam:P z nudów w pracy zamówiłam sobie żel conceive plus:) czytałam dużo pozytywnych opinii o nim:)

    Marteczka91 my stosujemy ten żel od tego cyklu i moim zdaniem rewelacja! Moj Małż również jest zachwycony:) myśle ze nie pozalujesz:) mam nadzieje że pomoże nam tez jeśli chodzi o fasolkę, ale póki co jak chodzi o "doznania" to jest ok:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mało nas na liście :(

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    coś mało nas na liście :(
    Juz chyba powoli wyczerpuja sie coezarowki :’(

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Marteczka91 my stosujemy ten żel od tego cyklu i moim zdaniem rewelacja! Moj Małż również jest zachwycony:) myśle ze nie pozalujesz:) mam nadzieje że pomoże nam tez jeśli chodzi o fasolkę, ale póki co jak chodzi o "doznania" to jest ok:)
    Masz ten z aplikatorem? ja nie pomyslalam i kupiłam bez a z tego co czytalam to trzeba go głęboko wcisnąc...

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu też użyłam conceive, mam takie w aplikatorach...
    Co do doznań, to ja jakoś szczególnie tego nie odczułam, ale mężowi się podobało :) A czy coś pomogło to się okaże wkrótce :D

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    Masz ten z aplikatorem? ja nie pomyslalam i kupiłam bez a z tego co czytalam to trzeba go głęboko wcisnąc...

    Mam bez aplikatora,ale aplikuje go strzykawka :) i jest ok:)

    MartaAlvi chodziło mi może nie tyle o doznania, jak o to ze był poślizg ze tak powiem :)

  • karo_line Przyjaciółka
    Postów: 98 46

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za to Preseed i mojemu Mężowi w ogóle się nie podobało :P Powiedział, że wszystkiego zdecydowanie za dużo, nie ma oporu :P :P :P Więc leży i czeka na lepsze czasy ;)
    Dziewczyny opowiedzcie mi coś o siemieniu lnianym. Jak przyrządzacie? Jak często pijecie? Ile?


    ps. U nas też już teraz będzie 3 cs ;)

    f412f7c64b1357bf99044a4395d60171.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ