X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    http://imageshack.us/photo/my-images/849/ytww.jpg/

    Emilka, ale kawał męża masz normalnie! I on Cię tak w tych chaszczach... uhmm...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    A to dziewczynki ja, tak troszkę ślubnie https://lh4.googleusercontent.com/-LWDI00JI9Fw/UdCm6AAX6ZI/AAAAAAAAAkw/JK1FKRRgEF8/w942-h628-no/IMG_5090.JPG

    Ecencja, Twój mąż taki rozmarzony, chyba na Twój piękny cyc popatruje spod oka :)

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria, na tym zdjęciu z dziewczynkami jesteś podobna do Mariety Żukowskiej.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Kalitria, na tym zdjęciu z dziewczynkami jesteś podobna do Mariety Żukowskiej.


    Pomyliłam się - Żukowska do Ciebie podobna :)

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem na OvuFriend dopiero od wczoraj, ale trochę już przeglądałam informacje tutaj wcześniej. Póki co rozpoczynamy nasze starania o pierwsze dziecko i zaczęłam właśnie (z polecenia lekarza) mierzyć temperaturkę. Chciałabym się tutaj do Was, na sierpień dołączyć. Co prawda nie wiem jeszcze, czy mam sierpniowe szanse, bo na razie @ jeszcze nie ma, a przy moich cyklach możliwe że cały sierpień przeleci bez szans na test. Ale czytam Was często od jakiegoś czasu i tak tutaj miło i przyjemnie, że ja też chcę :)

    Przyjmiecie mnie? :)

    Makcza, Iwka, Aga_Andzia, patrycja, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola zapraszamy..chętne jesteśmy poznawać nowe osoby i ich problemy . Jeśli coś cie urazi czy jak pisz.. My żadnej krytyki się nie boimy..:)

    Ogólnie to fajne z nas BABY..:) 041.gif


    WITAMY I ZAPRASZAMY

    Aga_Andzia, patrycja, Eavonne, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie! Właśnie zauważyłam, że fajne z Was babki i mnie skusiłyście żeby się dołączyć. A tak sobie mówiłam, że tylko informacji poszukam, nie będę się udzielać, że niby wcale się tak nie wkręcam jeszcze ;) hihi

    Moja historia starania jest póki co krótka. Mam PCOS o którym wiem "od urodzenia", czyli od pierwszej wizyty u ginekologa jako nastolatka. Cykle od zawsze dłuuuugie i nieregularne. Dostałam dość szybko Bromergon na zbicie prolaktyny, co po dłuższym czasie stosowania pomogło, Bromergon odstawiony i tylko tabletki anty. Teraz po 8 latach! je odstawiłam na początku czerwca i działamy. Z racji tych moich leniwych jajników moja ginekolog od razu wzięła mnie na badanie prolaktyny z racji, że najpewniej nieregularne cykle wrócą. Prolaktynę mam w normie, ale w górnej granicy (26,1 norma 26,9). Tak więc dostałam Castagnus na wspomaganie i zalecenie mierzenia temperatury przez co najmniej 3 cykle, żeby sprawdzić czy jest owulacja, jeśli nie będzie to mam się zgłosić na drastyczniejsze leczenie. Zobaczymy, póki co jestem w 39dc i cisza. W 26dc miałam robione usg i pani doktor powiedziała, że owulacji raczej nie widzi.
    Także czekam na @ i obserwacje + działania.

    Ups, ale się na wstępie rozpisałam :P

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem na OvuFriend dopiero od wczoraj, ale trochę już przeglądałam informacje tutaj wcześniej. Póki co rozpoczynamy nasze starania o pierwsze dziecko i zaczęłam właśnie (z polecenia lekarza) mierzyć temperaturkę. Chciałabym się tutaj do Was, na sierpień dołączyć. Co prawda nie wiem jeszcze, czy mam sierpniowe szanse, bo na razie @ jeszcze nie ma, a przy moich cyklach możliwe że cały sierpień przeleci bez szans na test. Ale czytam Was często od jakiegoś czasu i tak tutaj miło i przyjemnie, że ja też chcę :)

    Przyjmiecie mnie? :)
    jasne ze przymiemy kochana!:) owocnych starań:)

    Topola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem na OvuFriend dopiero od wczoraj, ale trochę już przeglądałam informacje tutaj wcześniej. Póki co rozpoczynamy nasze starania o pierwsze dziecko i zaczęłam właśnie (z polecenia lekarza) mierzyć temperaturkę. Chciałabym się tutaj do Was, na sierpień dołączyć. Co prawda nie wiem jeszcze, czy mam sierpniowe szanse, bo na razie @ jeszcze nie ma, a przy moich cyklach możliwe że cały sierpień przeleci bez szans na test. Ale czytam Was często od jakiegoś czasu i tak tutaj miło i przyjemnie, że ja też chcę :)

    Przyjmiecie mnie? :)

    Witamy, witamy i zapraszamy :)
    Powodzenia w staraniach :)

    Topola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Topola zapraszamy..chętne jesteśmy poznawać nowe osoby i ich problemy . Jeśli coś cie urazi czy jak pisz.. My żadnej krytyki się nie boimy..:)

    Ogólnie to fajne z nas BABY..:) 041.gif


    WITAMY I ZAPRASZAMY

    Wszystkie baby na tym forum są zaje***te :)

    Topola, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    No piękna! I mikrofalę ma!


    Mikrofala musi być ;) haaa :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Mikrofala musi być ;) haaa :P


    Jak nie masz mikrofali to nie dymisz i nie zyjesz.. :)

    Patrycja wrzuc no do niej jakis popcorn.. moze byc maslany :) bo bede ryceć 0cray.gif

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 lipca 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Kalitria, na tym zdjęciu z dziewczynkami jesteś podobna do Mariety Żukowskiej.

    oooo to miłe Makcza, nie myślałam ze jestesmy podobne, choc nie ma co ukrywać mogłabym tak wyglądać, lol2zlosc.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 14:01

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 lipca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Jak nie masz mikrofali to nie dymisz i nie zyjesz.. :)

    Patrycja wrzuc no do niej jakis popcorn.. moze byc maslany :) bo bede ryceć 0cray.gif


    Maślany mmm pycha :) Oj chyba go zrobię, bo ochota mnie naszła jak o nim wspomniałaś :)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 lipca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, kurcze, rozkręciłyście się :) Ale z Was lasencje :)

    20110812580114.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, czy ten piesio z awatarka to Twój? Śliczny jest!

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 lipca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja sie pochwalę byłam na wizycie kontrolnej u gina schudłam 1 kg a byłam pojedzona i maleństwo przez tydzień urosło 1,5 cm a więc teraz ma 5 cm :) gin powiedział że pięknie bije serduszko i słyszałam tętno a więc nic tylko sięcieszyc i że maluszek ślicznie rosnie i że jest skończone 11 tygodni za tydzień prenatalne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 19:08

    aneczka2076, patrycja, Natalia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Patrycja, czy ten piesio z awatarka to Twój? Śliczny jest!


    Tak mój ;) No niestety tylko śliczny, bo problemów z nim mnóstwo :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witajcie ja sie pochwalę byłam na wizycie kontrolnej u gina schudłam 1 kg a byłam pojedzona i maleństwo przez tydzień urosło 1,5 cm a więc teraz ma 5 cm :) gin powiedział że pięknie bije serduszko i słyszałam tentno a więc nic tylko sięcieszyc i że maluszek ślicznie rosnie i że jest skończone 11 tygodni za tydzień prenatalne :)
    Ale Ci fajnie kochana, tylko pozazdrościć :)

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witajcie ja sie pochwalę byłam na wizycie kontrolnej u gina schudłam 1 kg a byłam pojedzona i maleństwo przez tydzień urosło 1,5 cm a więc teraz ma 5 cm :) gin powiedział że pięknie bije serduszko i słyszałam tentno a więc nic tylko sięcieszyc i że maluszek ślicznie rosnie i że jest skończone 11 tygodni za tydzień prenatalne :)


    No świetne wiadomości :)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ