X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    Dla mnie tez plamienia implantacyjne to jakas legenda z internetu, zawsze sobie je wmawialam a to poprostu poczatek @

    Ja nigdy przed @ nie mam ciemnych czy brązowych plamien. Właśnie tam czytalam wcześniejsze posty i tak mnie to zastanawiało. Ja miewam jasne upławy. Mój mnie wkurza ale on tak bardzo chcę maleństwo że się stara. Kurcze musi się uda w tym roku bo on już obce dzieci na ulicy zaczepia.

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Wiesz co ja co miesiąc mam te bole a czasami nawet mdłości i wymioty 😂 ot jak działa podświadomość kobiety pragnącej dziecka... Ale w tym cyklu oprócz tych boli w 5-6 dp.. Cisza.. Zero boli.. Podbrzusza też nie czuję, cycki jak cycki.. Za to chodzę wściekła... I Bez humoru

    Ja w ostatnim.cyklu to miałam zawroty głowy, dwa razy mi sie nie dobrze zrobiło jakoś inaczej się czułam. I już sobie wmawiałam a to raczej mnie upał męczył 😉 najlepiej było by zasnąć na te parę dni i obudzić się w dzień @ , żeby się nie nakręcać

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    Ja wlasnie wprost przeciwnie nienawidze tego stwierdzenia ze dopóki nie ma @ jest nadzieja. To nakrecanie sie wzajemne to tylko wiekszy bol przy rozczarowaniu @. Nie ma nadziei jak sa plamienia dla mnie :(
    Lena ja na serio w cyklu w którym zaszłam byłam pewna na 100% że dostałam okres. Nawet chodziłam już z tamponem bo byłam pewna że lada chwila @ przyjdzie. Bóle okresowe były, lekkie plamienia też.
    Więc dla Ciebie to może być nakręcanie, bo masz taki organizm. U mnie dopóki @ nie przyjdzie z pełną mocą ciągle jest nadzieja.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaalexa90 wrote:
    Ja nigdy przed @ nie mam ciemnych czy brązowych plamien. Właśnie tam czytalam wcześniejsze posty i tak mnie to zastanawiało. Ja miewam jasne upławy. Mój mnie wkurza ale on tak bardzo chcę maleństwo że się stara. Kurcze musi się uda w tym roku bo on już obce dzieci na ulicy zaczepia.


    Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych uplawow, plamien itp.
    Jedyne co mnie zastanowiło to napuchniete, bolące cycki z mega widocznymi żyłami i nie miałam smaku. Jadłam i nie czułam zbytnio nic...Test wyszedł mi chyba z 3 dni przed @.
    Teraz jest problem... z cyckow nic się nie dowiem bo w tych flaczkach po karmieniu ni groma nie dopatrze się już ewentualnych żył 🤣🤣

    Wik89, Agaalexa90 lubią tę wiadomość

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer.86 wrote:
    6cs
    Cycki bolą przeokropnie,najbardziej wieczorem- źle sypiam ( ja z tych śpiących na brzuchu), no a teraz nie daje rady i kręcę sie okropnie. Brzuch też ćmi.
    Przeżyłam już cb więc chyba dlatego tak o wszystko dopytuje.. a tak naprawde jaki mam na to wpływ? Trzeba wyluzować.

    Kiedy robisz teścik i który masz dc?

  • Nera Autorytet
    Postów: 8204 2892

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    No właśnie nie wiem czy sprawdzać, czy czekać jeszcze... boję się, że będzie jedna krecha i będę miała znowu dolinę 🙄
    Kiedy kochana masz termin? (Ile Twoja fl trwa)

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam plamienia przed @... I wiecie co? Tak szukamy tych zwiastunów, a ciąża będzie wtedy, kiedy najmniej się będziemy tego spodziewać :D

    Marylove, justyna1719, Julka, Ignissa, Wik89, Agaalexa90, Sleepyhead lubią tę wiadomość

  • Nera Autorytet
    Postów: 8204 2892

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    No właśnie cały czas biję się z myślami czy sprawdzać jutro...Boje się, że będzie za wcześnie i będzie dolina. Prawie w ogóle nie spałam w nocy.. tak mnie dziwnie bolał brzuch.. niby okresowo, ale jednak troszkę inaczej. Nie brałam żadnych leków i tak meczylam się do rana. Piersi mnie bolały, od rana tak do 13-stej miałam mdłości. A później pojechałam na zakupy, ogarnialam chate i wszystko minęło (piersi bolą 4 na 10,ale znowu teraz coś się dzieje z podbrzuszem) ..zobaczę jaka będzie noc. Jeśli tempka będzie wysoka i znowu będę czuła ból to zrobię, a jeśli będzie spokojnie to chyba się wstrzymam.

    Ja powiem tak - dałabym sobie głowę uciąć, że Ci się udało (nie powinnam robić nadziei ale już w życiu tyle wykresów widziałam) no poprostu jest piękny!

    Marylove lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe


    preg.png
  • summer.86 Przyjaciółka
    Postów: 69 37

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    Kiedy robisz teścik i który masz dc?

    28dc
    Test chyba w sobotę

    Marylove lubi tę wiadomość

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Kiedy kochana masz termin? (Ile Twoja fl trwa)

    właśnie różne.. teoretycznie mój cykl trwa 29 dni, ale mam też 32dniowe

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    No właśnie cały czas biję się z myślami czy sprawdzać jutro...Boje się, że będzie za wcześnie i będzie dolina. Prawie w ogóle nie spałam w nocy.. tak mnie dziwnie bolał brzuch.. niby okresowo, ale jednak troszkę inaczej. Nie brałam żadnych leków i tak meczylam się do rana. Piersi mnie bolały, od rana tak do 13-stej miałam mdłości. A później pojechałam na zakupy, ogarnialam chate i wszystko minęło (piersi bolą 4 na 10,ale znowu teraz coś się dzieje z podbrzuszem) ..zobaczę jaka będzie noc. Jeśli tempka będzie wysoka i znowu będę czuła ból to zrobię, a jeśli będzie spokojnie to chyba się wstrzymam.
    Ja bym chyba nie wytrzymała 😀✊✊✊ kciuki za Ciebie 😘

    Marylove lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    właśnie różne.. teoretycznie mój cykl trwa 29 dni, ale mam też 32dniowe


    Ja już dawno bym zatestowala 😳 nie jestem cierpliwa..nie dałabym rady

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Ja powiem tak - dałabym sobie głowę uciąć, że Ci się udało (nie powinnam robić nadziei ale już w życiu tyle wykresów widziałam) no poprostu jest piękny!


    W tym momencie też mam wrażenie że jestem.. tak mnie nieznosnie mdli, zrobiłam sobie miete, ale nie wiem czy jestem w stanie ją wypić 😳 mimo, że czuje się tak tragicznie, a okazałoby się że udało się i będę miała małą fasoleczke, to może mnie modlić całe 3 msc. Za taką cenę warto. Gdyby mi wyszła ciąża, chyba cały weekend przeryczalabym ze szczęścia 🙊

    Twinsowa, justyna1719, Evelle28, Nera, Malwcia89 lubią tę wiadomość

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Kiedy kochana masz termin? (Ile Twoja fl trwa)
    fl 12-16 dni :)

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer.86 wrote:
    28dc
    Test chyba w sobotę

    Daj znać jak poszło, 3mam kciukasy! Ile trwa Twoj cykl?

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twinsowa wrote:
    Ja już dawno bym zatestowala 😳 nie jestem cierpliwa..nie dałabym rady

    Ja właśnie też do cierpliwych nie naleze, ale boję się jednej kreski... już tyle testów zrobiłam, az czuje uraz do tej czynności... ale zycie w niewiedzy też jest slabe

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    Ja właśnie też do cierpliwych nie naleze, ale boję się jednej kreski... już tyle testów zrobiłam, az czuje uraz do tej czynności... ale zycie w niewiedzy też jest slabe
    Ja nie umiem juz testu zrobic bo potem mam caly dzien zly humor i robie sobie nadzieję ze jeszcze za wczesnie, potem czytal caly Internet pt ciaza mimo negatywnych testow więc powtarzam powtarzam az po porannym teście z tego samego siku dostaje okres. Testy mnie ju wykończyly nerwowo. Jeszcze obiecalam sobie ze kaze je mezowi schowac i nie dawac mi pod zadnym pozorem a leżą pod umywalka a ja ich nie chce

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer.86 wrote:
    6cs
    Cycki bolą przeokropnie,najbardziej wieczorem- źle sypiam ( ja z tych śpiących na brzuchu), no a teraz nie daje rady i kręcę sie okropnie. Brzuch też ćmi.
    Przeżyłam już cb więc chyba dlatego tak o wszystko dopytuje.. a tak naprawde jaki mam na to wpływ? Trzeba wyluzować.

    Możemy sobie piątkę przybic! Z cyckami mam to samo. Tylko mi to cmienie w brzuchu zmieniło się w dość silny ból. Leków nie chce brać, wiec ciężka noc przede mną. Pewnie, że trzeba wyluzować, ale łatwo mówić, zwlasza po takim przeżyciu...jak nie będziesz mogła spać to spotykamy się na forum 😉

  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    Ja właśnie też do cierpliwych nie naleze, ale boję się jednej kreski... już tyle testów zrobiłam, az czuje uraz do tej czynności... ale zycie w niewiedzy też jest slabe

    Wydaje mi się, że ja zuzylam już chyba tysiąc testów. Ale w moim przypadku emocje podczas ich wykonywania są chyba uzależnieniem. Zawsze gdy się zastanawiam nad ciąża i waham się nad testem wygrywa ciekawość ☺️☺️ trzymam kciuki, żeby były dwie, piękne, tłuste kreski ❤️❤️

    Marylove, Agaalexa90, Ignissa lubią tę wiadomość

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    Ja nie umiem juz testu zrobic bo potem mam caly dzien zly humor i robie sobie nadzieję ze jeszcze za wczesnie, potem czytal caly Internet pt ciaza mimo negatywnych testow więc powtarzam powtarzam az po porannym teście z tego samego siku dostaje okres. Testy mnie ju wykończyly nerwowo. Jeszcze obiecalam sobie ze kaze je mezowi schowac i nie dawac mi pod zadnym pozorem a leżą pod umywalka a ja ich nie chce

    No dokładnie... kiedyś nawet próbowałam pod swiatlo zobaczyć cień cienia i rozebralam test na części pierwsze - debilizm 🤦‍♀️też się naczytalam różnych rzeczy w necie.. dlatego teraz staram się wyluzowac, jak ma być to będzie

    Julka, Agaalexa90, Ignissa lubią tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ