X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Hej kochane, pamiętacie jeszcze mnie? Zrezygnowałam ze starań a tu dzisiaj niespodzianka... 47dc, z głupoty o 15 stwierdziłam, że zrobię test bo wygrałam testy od ovufriend i co... Zobaczcie same:
    57766255a9de.jpg
    Albo prezerwatywa nie dała rady albo jednorazowy wybryk bez zabezpieczenia i sam preejakulat dał radę. Nie prowadziłam wykresu, nie mierzylam temperatury, wiem, że do 26dc na pewno nie było owulacji bo wynik progesteronu niski i na usg się potwierdziło, że owulki do tego czasu nie było więc to z późnej owulacji. Nie wiem czy się cieszyć czy być załamana. Tak czy inaczej boję się, jutro zrobię drugi test żeby mieć pewność czy czasami test nie kłamie, chociaż jest napisane, że nawet przy wysokich stężeniach innych hormonów nie wychwyca ich tylko samo hcg. Jeśli testy jutro i pojutrze będą pozytywne to w poniedziałek idę na betę. Taką atrakcje mamy na dzień przed pierwszą rocznicą ślubu. ;)
    Wow, niesamowite, az ciezko uwierzyć!
    Najszczersze gratulacje, oby wszystko było ok, trzymam kciuki!

    Ladinola lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladilona kciukasy ♥️
    Ja jestem 7dpo i zaczyna mnie wypryszczac więc kolejny cykl chyba w d...

    Ladinola lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Hej kochane, pamiętacie jeszcze mnie? Zrezygnowałam ze starań a tu dzisiaj niespodzianka... 47dc, z głupoty o 15 stwierdziłam, że zrobię test bo wygrałam testy od ovufriend i co... Zobaczcie same:
    57766255a9de.jpg
    Albo prezerwatywa nie dała rady albo jednorazowy wybryk bez zabezpieczenia i sam preejakulat dał radę. Nie prowadziłam wykresu, nie mierzylam temperatury, wiem, że do 26dc na pewno nie było owulacji bo wynik progesteronu niski i na usg się potwierdziło, że owulki do tego czasu nie było więc to z późnej owulacji. Nie wiem czy się cieszyć czy być załamana. Tak czy inaczej boję się, jutro zrobię drugi test żeby mieć pewność czy czasami test nie kłamie, chociaż jest napisane, że nawet przy wysokich stężeniach innych hormonów nie wychwyca ich tylko samo hcg. Jeśli testy jutro i pojutrze będą pozytywne to w poniedziałek idę na betę. Taką atrakcje mamy na dzień przed pierwszą rocznicą ślubu. ;)
    Jasne, że pamietamy! Gratuluję, życzę spokojnej ciąży i zdrowego dzieciaczka :)

    Ladinola lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie udzielam się za dużo ostatnio bo odpuszczam ten cykl.. Tempke mierze tylko dla zasady.. Ale żadnych owulakow nie będę robić... W tym miesiącu nie dam rady dostać się do lekarza, dopiero we wrześniu... Ale ten cykl odpuszczam.
    . Bo już za dlugo się to wszystko ciągnie... Porobię badania i wrócę do was 😊 zaglądam z ciekawości co u was i co widzę 😊?? Ladinola gratulacje 😍😍😍😍

    Ladinola lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola gratulacje. Ja tez bede zagladac do was co jakais czas bo juz praca i nie mam jak. Zycze wam wszystkim II kreseczek i łapcie odemnie wiruski 💚💚💚💚

    justyna1719, boo123, Ladinola lubią tę wiadomość

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola gratulacje!!! Daj proszę znać, jak wyszły kolejne testy :) Kciuki!

    Ladinola lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj test wyszedł na 'nie' ale oczywiście też rozebrałam go i tam kreska jest widoczna tylko blada. Wczorajszy test jak byk pozytywny po rozebraniu. Na noc najadłam się arbuza to i może rozwodnił mi mocz. W poniedziałek idę na betę jeśli @ nie przyjdzie. Mam jeszcze 2 testy takie elektroniczne to zrobię jutro i w poniedziałek rano. Tak czy inaczej nie schizuje się, jestem spokojna bo co ma być to będzie. Na razie póki okresu nie mam to zacznę z powrotem brać kwas foliowy bo wcześniej nie brałam no i zadbamy znowu o siebie jak podczas starań. A was proszę o trzymanie kciuków, nie za pozytywną betę ale za to by było wszystko w porządku. W poniedziałek też od razu zarejestruje się do mojego lekarza na NFZ, jaki był taki był ale najlepszy lekarz spośród wszystkich y których byłam. ;) W domu w razie czego mam zapas duphastonu ale raczej na własną rękę nie będę brała.
    Ale się rozpisałam. :D

    Pani Ciasio, Ignissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola super ciesze sie ze sie udalo po cichu gratuluje ;) ja jutro ide z mezem do wesolego miasteczka jakos ten cykl nie chce mi siw juz spinac jak zawsze mam te testy owulacyjne ale zastanawiam sie kiedy robic i czy w ogole je robic pozdrawiam wszystkie ;)

    Ladinola lubi tę wiadomość

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załapałem się na Sierpniowe testowanie i dziś ujrzałam 2 kreski😀!!!! mam zespołu policystycznych jajników, brałam 2 miesiąc miovelia i miovelia nac.

    Ladinola, Nadziana, Ignissa, SylwiaLu lubią tę wiadomość

  • Nadziana Przyjaciółka
    Postów: 86 155

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Załapałem się na Sierpniowe testowanie i dziś ujrzałam 2 kreski😀!!!! mam zespołu policystycznych jajników, brałam 2 miesiąc miovelia i miovelia nac.

    Gratulacje 👍😊😊😊

  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Załapałem się na Sierpniowe testowanie i dziś ujrzałam 2 kreski😀!!!! mam zespołu policystycznych jajników, brałam 2 miesiąc miovelia i miovelia nac.


    Gratulacje :) 😍😍😍

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję 💕😘

    Nadziana lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 5 września 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane co tam u was slychac? Jaka tu cisza nastapila

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 5 września 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    Hej kochane co tam u was slychac? Jaka tu cisza nastapila
    Bo to wątek sierpniowy. Wpadaj na wrześniowy 😀

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 5 września 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola jak sytuacja?

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
‹‹ 194 195 196 197 198
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ