Forum Starając się - ogólne Silne zawroty głowy jako objaw
Odpowiedz

Silne zawroty głowy jako objaw

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anaitat Ekspertka

Wysłany: 19 października 2016, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    może bliźniaki ? :) bądź dobrej myśli, że to nic poważnego :)
    bo też czytałam, że jak za dużo przyrasta to też źle. i weź tu człowieku nie oszalej.

Dokladnie, przyrost spadl do 112%. Beta z 37dc (22dpo) wynosila 16051. Juz lepiej niz ten 400%.

j5rbj48alrszyhj9.pnghchyqqmz0pvs21f2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 października 2016, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 wrote:
    Zawroty głowy w środku cyklu nie oznaczają ciąży. Test negatywny. Na betę nawet nie chce mi się jechać.
    a szkoda
    u mnie to był objaw
    tylko, niestety, ciąża się nie utrzymała :(

• LadyRuuU Znajoma

Wysłany: 22 października 2016, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wystąpiły przez dwa dni po owulacji, mega mocne - prawie się przewracałam, musiałam chwilę posiedzieć zgięta.

Ale by było super jeśli byłby to najwcześniejszy objaw ciąży, do @ jeszcze sporo czasu ale kto wie ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego