Forum Starając się - ogólne Slub z brzuszkiem?
Odpowiedz

Slub z brzuszkiem?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • kfeva Ekspertka
  Postów: 191 163

  Wysłany: 7 listopada 2013, 13:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A nie możecie wziąć teraz skromnego ślubu cywilnego, tylko w gronie najbliższych osób, a ślub kościelny z weselichem zorganizować dopiero po urodzeniu dziecka?

  Ja nie odwlekałabym starań. Miesiąc temu stuknęło mi 30 lat, chcieliśmy z mężem wstrzymać się ze staraniami jeszcze rok, do czasu skończenia przeze mnie podyplomówki, ale doszliśmy do wniosku, że nie ma na co czekać i rozpoczęliśmy starania 2 miesiące temu. Wydaje mi się, że w naszym wieku (nie żebyśmy były stare :p) każdy miesiąc jest na wagę złota :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2013, 13:38

  Anoolka lubi tę wiadomość

  c23e0907819853810232b578cae40af0.png
  82doe6yds8nhwups.png
 • Martusska Autorytet
  Postów: 678 415

  Wysłany: 7 listopada 2013, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja ślub brałam będąc w 5 miesiącu ciąży.. i w tym czasie czułam się rewelacyjnie, brzuszek miałam zgrabny a sukienke miałam tak dobraną że jak ktoś nie wiedział to nie zauważył.. I jakoś nie przeszkadzało mi to że biorę ślub z brzuchem. ciąża to piękny stan i nie należy się wstydzić ze się do ślubu idzie z brzuszkiem tylko być dumnym, nie każdy może tego doświadczyć.

  f2w33e3kmkr4l6vu.png
  ex2btgf6pw7pc9mw.png

  1usa8u69sqqt0q6z.png

 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5670

  Wysłany: 8 listopada 2013, 08:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ale nikt tutaj nie mówi,że trzeba się ciąży wstydzić,bo to jest w ogóle sprawa drugorzędna.Zwracamy tutaj uwagę na to,że nie jesteś w stanie przewidzieć jak będziesz się czuła i jest to w związku z tym dość ryzykowne.

  Anoolka, Lillenka lubią tę wiadomość

 • agamemnon Znajoma
  Postów: 20 12

  Wysłany: 8 listopada 2013, 10:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Strasznie nie lubie wybiegać w przyszłośc i myśleć, co będzie gdyby....zaplanowaliście już ślub? ok. Teraz się staracie, wiadomo albo uda Wam się szybko albo nie, tego nie wie nikt. Martwić zaczęłabym się gdyby udało mi się zajść, na dzień dzisiejszy to takie gdybanie nie ma sensu. Osobiście starałabym się juz teraz.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ