Forum Starając się - ogólne Slub z brzuszkiem?
Odpowiedz

Slub z brzuszkiem?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • kfeva Ekspertka
  Postów: 191 163

  Wysłany: 7 listopada 2013, 13:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A nie możecie wziąć teraz skromnego ślubu cywilnego, tylko w gronie najbliższych osób, a ślub kościelny z weselichem zorganizować dopiero po urodzeniu dziecka?

  Ja nie odwlekałabym starań. Miesiąc temu stuknęło mi 30 lat, chcieliśmy z mężem wstrzymać się ze staraniami jeszcze rok, do czasu skończenia przeze mnie podyplomówki, ale doszliśmy do wniosku, że nie ma na co czekać i rozpoczęliśmy starania 2 miesiące temu. Wydaje mi się, że w naszym wieku (nie żebyśmy były stare :p) każdy miesiąc jest na wagę złota :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2013, 13:38

  Anoolka lubi tę wiadomość

  c23e0907819853810232b578cae40af0.png
  82doe6yds8nhwups.png
 • Martusska Autorytet
  Postów: 678 415

  Wysłany: 7 listopada 2013, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja ślub brałam będąc w 5 miesiącu ciąży.. i w tym czasie czułam się rewelacyjnie, brzuszek miałam zgrabny a sukienke miałam tak dobraną że jak ktoś nie wiedział to nie zauważył.. I jakoś nie przeszkadzało mi to że biorę ślub z brzuchem. ciąża to piękny stan i nie należy się wstydzić ze się do ślubu idzie z brzuszkiem tylko być dumnym, nie każdy może tego doświadczyć.

  f2w33e3kmkr4l6vu.png
  ex2btgf6pw7pc9mw.png

  1usa8u69sqqt0q6z.png

 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5670

  Wysłany: 8 listopada 2013, 08:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ale nikt tutaj nie mówi,że trzeba się ciąży wstydzić,bo to jest w ogóle sprawa drugorzędna.Zwracamy tutaj uwagę na to,że nie jesteś w stanie przewidzieć jak będziesz się czuła i jest to w związku z tym dość ryzykowne.

  Anoolka, Lillenka lubią tę wiadomość

 • agamemnon Znajoma
  Postów: 20 12

  Wysłany: 8 listopada 2013, 10:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Strasznie nie lubie wybiegać w przyszłośc i myśleć, co będzie gdyby....zaplanowaliście już ślub? ok. Teraz się staracie, wiadomo albo uda Wam się szybko albo nie, tego nie wie nikt. Martwić zaczęłabym się gdyby udało mi się zajść, na dzień dzisiejszy to takie gdybanie nie ma sensu. Osobiście starałabym się juz teraz.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego