X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Slub z brzuszkiem?
Odpowiedz

Slub z brzuszkiem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 7 listopada 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie możecie wziąć teraz skromnego ślubu cywilnego, tylko w gronie najbliższych osób, a ślub kościelny z weselichem zorganizować dopiero po urodzeniu dziecka?

    Ja nie odwlekałabym starań. Miesiąc temu stuknęło mi 30 lat, chcieliśmy z mężem wstrzymać się ze staraniami jeszcze rok, do czasu skończenia przeze mnie podyplomówki, ale doszliśmy do wniosku, że nie ma na co czekać i rozpoczęliśmy starania 2 miesiące temu. Wydaje mi się, że w naszym wieku (nie żebyśmy były stare :p) każdy miesiąc jest na wagę złota :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2013, 13:38

    Anoolka lubi tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 7 listopada 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ślub brałam będąc w 5 miesiącu ciąży.. i w tym czasie czułam się rewelacyjnie, brzuszek miałam zgrabny a sukienke miałam tak dobraną że jak ktoś nie wiedział to nie zauważył.. I jakoś nie przeszkadzało mi to że biorę ślub z brzuchem. ciąża to piękny stan i nie należy się wstydzić ze się do ślubu idzie z brzuszkiem tylko być dumnym, nie każdy może tego doświadczyć.

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 8 listopada 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nikt tutaj nie mówi,że trzeba się ciąży wstydzić,bo to jest w ogóle sprawa drugorzędna.Zwracamy tutaj uwagę na to,że nie jesteś w stanie przewidzieć jak będziesz się czuła i jest to w związku z tym dość ryzykowne.

    Anoolka, Lillenka lubią tę wiadomość

  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 8 listopada 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie nie lubie wybiegać w przyszłośc i myśleć, co będzie gdyby....zaplanowaliście już ślub? ok. Teraz się staracie, wiadomo albo uda Wam się szybko albo nie, tego nie wie nikt. Martwić zaczęłabym się gdyby udało mi się zajść, na dzień dzisiejszy to takie gdybanie nie ma sensu. Osobiście starałabym się juz teraz.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ