X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Specyfiki mające pomóc w zajściu w ciążę:-)
Odpowiedz

Specyfiki mające pomóc w zajściu w ciążę:-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Dziękuje ;) chyba ze to efekt placebo ;D ale wiara czyni cuda heh w coś trzeba wierzyć i się nie poddawać nie ważne czy działa jak tak mówią i widzę to wierze ;)

    Dokładnie! Wiara + zdrowe podejście do tematu i człowiek od razu lepiej się czuje :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Dokładnie! Wiara + zdrowe podejście do tematu i człowiek od razu lepiej się czuje :)
    Kurczę , jesteś bardzo pozytywna osoba ;) już dawno nie spotkałam osoby która była by pełna wiary nadzieji i pozytywnego myślenia;)

    alegzi lubi tę wiadomość

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Kurczę , jesteś bardzo pozytywna osoba ;) już dawno nie spotkałam osoby która była by pełna wiary nadzieji i pozytywnego myślenia;)


    Dziękuję :) Staram się nie zadręczać myślami, a czemu się nie udało, a wszystkie koleżanki już z brzuszkami albo z dzieciaczkami, a ja ciągle się staram i nie wychodzi mi. No niestety, niektóre szybciutko zachodzą w ciążę, a inne muszą trochę poczekać. Myślę, że dużo naszych problemów jest właśnie w głowie. Mamy blokadę. Bardzo chcemy dzieciaczka, staramy się, a jak nie wychodzi to popadamy w depresję i obwiniamy cały świat. Staram się już półtora roku. Wierzę, że kiedyś pyknie i się uda :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Dziękuję :) Staram się nie zadręczać myślami, a czemu się nie udało, a wszystkie koleżanki już z brzuszkami albo z dzieciaczkami, a ja ciągle się staram i nie wychodzi mi. No niestety, niektóre szybciutko zachodzą w ciążę, a inne muszą trochę poczekać. Myślę, że dużo naszych problemów jest właśnie w głowie. Mamy blokadę. Bardzo chcemy dzieciaczka, staramy się, a jak nie wychodzi to popadamy w depresję i obwiniamy cały świat. Staram się już półtora roku. Wierzę, że kiedyś pyknie i się uda :D

    Zazdroszcze takiego pozytywnego myslenia. U mnie tez ze znajomych szybko zachodza w ciaze, a my juz sie 11 cykl staramy I nic... ja to troche widze jak jaks porazke...

  • alabasterrka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 31 stycznia 2018, 18:54

  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki co do specyfików ja stosowałam olej w wiesiołka na śluz, piłam ziolka na ovu, nawet zaczęłam stosować mace. I w końcu zaskoczyło coś pomogło i to nie był lekarz ani środki farmaceutyczne :D gruntowne badania ok i stwierdzenia lekarzy "tak czasami bywa"

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Hej kobietki co do specyfików ja stosowałam olej w wiesiołka na śluz, piłam ziolka na ovu, nawet zaczęłam stosować mace. I w końcu zaskoczyło coś pomogło i to nie był lekarz ani środki farmaceutyczne :D gruntowne badania ok i stwierdzenia lekarzy "tak czasami bywa"

    Kasiu opiwiedz o swojej taktyce stosowania wiesiolka i ziolek (jakie ziolka?;) hm mace?? :-) ja stosuje olej z wiesiolka pierwszy cykl do 14 dc. Piję do tego siemie lniane.

  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołka stosowałam do owu, a ziolka to zioła ojca Sroki jak się nie mylę mieszankę nr 3 kupiłam wszystkie składniki i zmieszalam. Piłam 3 pełne cylke tak jak było we wskazaniach później cykl przerwy. Ze względu że dobrze na mnie działały piłam je dalej tyle że tym razem tylko do owulacji (ponieważ niektóre zioła w razie ciąży są niewskazane) stosowałam ta mieszankę z pół roku i w końcu się udało. Co do macy (korzeń maca) stosowałam ja nie zbyt długo ale była smaczna (stosowałam proszek)

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Wiesiołka stosowałam do owu, a ziolka to zioła ojca Sroki jak się nie mylę mieszankę nr 3 kupiłam wszystkie składniki i zmieszalam. Piłam 3 pełne cylke tak jak było we wskazaniach później cykl przerwy. Ze względu że dobrze na mnie działały piłam je dalej tyle że tym razem tylko do owulacji (ponieważ niektóre zioła w razie ciąży są niewskazane) stosowałam ta mieszankę z pół roku i w końcu się udało. Co do macy (korzeń maca) stosowałam ja nie zbyt długo ale była smaczna (stosowałam proszek)

    A gdzie kupowalas te zioła? W zwyklym zielarskim dostane? Pilas 3 pelne cykle, a jesli doszłoby do zapłodnienia to nie jest to szkodliwe jesli pijemy ziolka jeszcze nie wiedzac o ciazy?

  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś dostać normalnie w zielarskim, zioła mają powolne działanie więc niepowinny zaszkodzić, ale jeśli jest możliwa ciąża trzeba odstawić

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liv poczytaj sobie o tych ziołach na stronach internetowych, tam jest sporo informacji:) Zioła ojca Sroki nr 3 są też inne mieszanki z zaleceniami do stosowania

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zajrzeć tutaj: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308.html
    Dużo ciekawych rzeczy można znaleźć

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ