Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Specyfiki mające pomóc w zajściu w ciążę:-)
Odpowiedz

Specyfiki mające pomóc w zajściu w ciążę:-)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Dziękuje ;) chyba ze to efekt placebo ;D ale wiara czyni cuda heh w coś trzeba wierzyć i się nie poddawać nie ważne czy działa jak tak mówią i widzę to wierze ;)

Dokładnie! Wiara + zdrowe podejście do tematu i człowiek od razu lepiej się czuje :)

1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mała_Mii Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Dokładnie! Wiara + zdrowe podejście do tematu i człowiek od razu lepiej się czuje :)
    Kurczę , jesteś bardzo pozytywna osoba ;) już dawno nie spotkałam osoby która była by pełna wiary nadzieji i pozytywnego myślenia;)

alegzi lubi tę wiadomość

74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • alegzi Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Kurczę , jesteś bardzo pozytywna osoba ;) już dawno nie spotkałam osoby która była by pełna wiary nadzieji i pozytywnego myślenia;)

Dziękuję :) Staram się nie zadręczać myślami, a czemu się nie udało, a wszystkie koleżanki już z brzuszkami albo z dzieciaczkami, a ja ciągle się staram i nie wychodzi mi. No niestety, niektóre szybciutko zachodzą w ciążę, a inne muszą trochę poczekać. Myślę, że dużo naszych problemów jest właśnie w głowie. Mamy blokadę. Bardzo chcemy dzieciaczka, staramy się, a jak nie wychodzi to popadamy w depresję i obwiniamy cały świat. Staram się już półtora roku. Wierzę, że kiedyś pyknie i się uda :D

1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • agnieszka011988 Przyjaciółka

Wysłany: 25 stycznia 2018, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Dziękuję :) Staram się nie zadręczać myślami, a czemu się nie udało, a wszystkie koleżanki już z brzuszkami albo z dzieciaczkami, a ja ciągle się staram i nie wychodzi mi. No niestety, niektóre szybciutko zachodzą w ciążę, a inne muszą trochę poczekać. Myślę, że dużo naszych problemów jest właśnie w głowie. Mamy blokadę. Bardzo chcemy dzieciaczka, staramy się, a jak nie wychodzi to popadamy w depresję i obwiniamy cały świat. Staram się już półtora roku. Wierzę, że kiedyś pyknie i się uda :D

Zazdroszcze takiego pozytywnego myslenia. U mnie tez ze znajomych szybko zachodza w ciaze, a my juz sie 11 cykl staramy I nic... ja to troche widze jak jaks porazke...

• alabasterrka Debiutantka

Wysłany: 28 stycznia 2018, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 31 stycznia 2018, 18:54

• Kaassiia Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki co do specyfików ja stosowałam olej w wiesiołka na śluz, piłam ziolka na ovu, nawet zaczęłam stosować mace. I w końcu zaskoczyło coś pomogło i to nie był lekarz ani środki farmaceutyczne :D gruntowne badania ok i stwierdzenia lekarzy "tak czasami bywa"

22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Liv Koleżanka

Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Hej kobietki co do specyfików ja stosowałam olej w wiesiołka na śluz, piłam ziolka na ovu, nawet zaczęłam stosować mace. I w końcu zaskoczyło coś pomogło i to nie był lekarz ani środki farmaceutyczne :D gruntowne badania ok i stwierdzenia lekarzy "tak czasami bywa"

Kasiu opiwiedz o swojej taktyce stosowania wiesiolka i ziolek (jakie ziolka?;) hm mace?? :-) ja stosuje olej z wiesiolka pierwszy cykl do 14 dc. Piję do tego siemie lniane.

• Kaassiia Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołka stosowałam do owu, a ziolka to zioła ojca Sroki jak się nie mylę mieszankę nr 3 kupiłam wszystkie składniki i zmieszalam. Piłam 3 pełne cylke tak jak było we wskazaniach później cykl przerwy. Ze względu że dobrze na mnie działały piłam je dalej tyle że tym razem tylko do owulacji (ponieważ niektóre zioła w razie ciąży są niewskazane) stosowałam ta mieszankę z pół roku i w końcu się udało. Co do macy (korzeń maca) stosowałam ja nie zbyt długo ale była smaczna (stosowałam proszek)

21 wrzesień 2019
  • Liv Koleżanka

Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Wiesiołka stosowałam do owu, a ziolka to zioła ojca Sroki jak się nie mylę mieszankę nr 3 kupiłam wszystkie składniki i zmieszalam. Piłam 3 pełne cylke tak jak było we wskazaniach później cykl przerwy. Ze względu że dobrze na mnie działały piłam je dalej tyle że tym razem tylko do owulacji (ponieważ niektóre zioła w razie ciąży są niewskazane) stosowałam ta mieszankę z pół roku i w końcu się udało. Co do macy (korzeń maca) stosowałam ja nie zbyt długo ale była smaczna (stosowałam proszek)

A gdzie kupowalas te zioła? W zwyklym zielarskim dostane? Pilas 3 pelne cykle, a jesli doszłoby do zapłodnienia to nie jest to szkodliwe jesli pijemy ziolka jeszcze nie wiedzac o ciazy?

• Kaassiia Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś dostać normalnie w zielarskim, zioła mają powolne działanie więc niepowinny zaszkodzić, ale jeśli jest możliwa ciąża trzeba odstawić

21 wrzesień 2019
  • Kaassiia Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liv poczytaj sobie o tych ziołach na stronach internetowych, tam jest sporo informacji:) Zioła ojca Sroki nr 3 są też inne mieszanki z zaleceniami do stosowania

21 wrzesień 2019
  • Illą Koleżanka

Wysłany: 31 stycznia 2018, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zajrzeć tutaj: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308.html
    Dużo ciekawych rzeczy można znaleźć

"... Proście, a bedzie wam dane..."
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego