X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SPOSÓB NA FACETA?
Odpowiedz

SPOSÓB NA FACETA?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 6 października 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    czy macie czasem taką sytuację... mierzycie cały miesiąc temperaturę, dajecie się kroić, faszerujecie się lekami, robicie wykresy, oczywiście mężczyzna Wasz wspiera Was w całym staraniu ale czasem zdarza się, że przychodzi TEN dzień (owulacja, zielone światło, wszystkie znaki na niebie i ziemii mówią, że to dziś, lekarz któremu słono płacicie na monitoring potwierdza pęcherzyk i owulkę) a on zostaje długo w pracy, wraca zmęczony z bólem głowy albo czymś i nie ma sił. Czy odpuszczacie wtedy? Czy mimo wszystko naciskacie na faceta i traktujecie go jak dawcę nasienia i maszynkę do zapładniania? :D

    Czasem mam taki problem z moim. Ogólnie bardzo mi pomaga, wspiera w całym staraniu.. i jego zmęczenie nie jest jego winą, ma ciężką pracę i czasem ma prawo być zmęczony, pech sprawia że jest to wtedy TEN dzień... nie wiem co wtedy robić, ja odpuszczam - ale potem żałuję, że cały cykl na nic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 21:25

    Nona, Nieukowa, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie naciskam, robimy to gdy mamy ochotę, musi to działać w dwie strony, wg mnie nie powinno się zbytnio naciskać, zawsze można trafić na dzień przed owulką i wtedy też są szanse na zaciążenie :)
    Ale to tylko moje zdanie :)
    Trzymam kciuki ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 października 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:30

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo nie dojdzie bo będzie czuł na sobie nacisk... wiem z doświadczenia :)

    Evaa, rybka lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:31

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh z tymi facetami różnie bywa... Ja słyszę zazwyczaj "Ty mnie już nie kochasz, bo nie idziesz ze mną NYNY" :P i jak go tu nie kochać :D ale kiedyś jak naciskałam, bo mam dni płodne, to wojowaliśmy nie raz po 2/3 godziny i za *uja nie mógł dojść... Ale teraz jest ok :D czasami winko na wzrost libido, czasami wygłupy (i niesprawna ręka :D) czasami wspólna kompiel i jakoś nabieramy ochoty na sex :D

    rybka lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 października 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:31

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 6 października 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na początku naciskałam, prosiłam, wyliczałam, a teraz mi to wsio równo... jak mamy ochotę to działamy. Teraz się wstrzymaliśmy, bo chcieliśmy ten cykl trochę inaczej przejść... a tak to bez zmian

    rybka lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 6 października 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym, że u mnie to jest taka sytuacja że mam endometriozę i dostałam od lekarzy 3 miesiące czasu na starania i jeśli się nie uda to czeka mnie półroczne leczenie hormonami... więc każda owulacja jest dla mnie ważna ehh, ale naciskać nie mogę - nie na siłę.

    rybka lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma zawsze ochote - gorzej ze mna :p

    rybka, Anatolka lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:34

    rybka lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to poprostu nie mówcie waszym facetom , że macie te dni i już ;) niech jest wtedy jak w każdy inny dzień ;)

    rybka, kot_bury lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 października 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:31

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 października 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jest pracusiem więc raczej naciskam (nie bijcie) ;) ciéżko mu zrozumieć, że u mnie może potrwać to dłużej :/ też podchodzi do tego "spokojnie dam radę" i mówi, że do stycznia będę w ciąży, problem w tym že ja chcaiłabym już a on myśli, że się wstrzeli bo ustalił termin więc nie musi nad tym mocno pracować ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 23:13

    Nona, rybka lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 października 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak u Moni, narzeczony zawsze ma ochotę ;) ale gdyby tak było, że wraca zmęczony z pracy, że nie ma jednak ochoty na sex, to nie naciskałabym, mimo wszystko. Do sexu podchodzę tak, że oboje musimy tego w tym momencie chcieć, dla nas obu to musi być przyjemność, inaczej to nie ma sensu.
    Jak się bardzo naciska, to tak jak już dziewczyny pisały, nawet jeśli do sexu dojdzie, to niekoniecznie będzie z tego ciąża. Nawet jak facet dojdzie.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku starań naciskałam, narzekałam mu że są płodne a on nie chce itd... Gdzieś od 4-5 cykli mam wylane, <3 tylko jak mamy ochotę, nie mówię mu kiedy wypadają dni płodne, w sumie sama dokładnie nie wiem, mogę się tylko mniej więcej domyślać
    Czasem też mi potem żal "zmarnowanego" cyklu, bo czasem cały tydzień koło owulki <3 nie ma kiedy brak sił i chęci, ale nie potrafię się o to na m. gniewać, starania są ważne, ale nie można niszczyć swojego związku "bo starania"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:34

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 7 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo ciężki orzech do zgryzienia z tymi facetami :) często bywa tak, że chciałby codziennie <3, tylko nie zawsze w "odpowiednie" dni. a serduszkowanie w dni płodne tylko po to, żeby się udało niewiele ma wspólnego z uczuciem bliskości i przyjemnością.
    taka sytuacja byłą u mnie w poprzednim cyklu- chciałoby się codziennie, ale koło owulacji to raczej kiepsko. i co? kolejny cykl starań.

    zgadzam się z dziewczynami- mimo, że szkoda straconego cyklu, to co nam po kochaniu się na siłę?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:49

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 7 października 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety mam poczucie zmarnowanego cyklu, pozostały mi jeszcze dwa cykle starań a jak nie to leczenie.. z takim naciskiem ciężko funkcjonować - muszę wyluzować....

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ