X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie chyba jakieś choróbsko bierze :(

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KamilaRadzia Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem z wami wszystkimi i tez bede testowala ale sama nie wiem kiedy no chyba ze @ przyjdzie :/ oby nie. Moj narzeczony bardzo chce miec juz dzidzie, marzy o córeczce:) niedawno kupilismy dom tzn w sierpniu. Ma dobra prace. Ja poki co nie pracuje bo mielismy bardzo ciezka sytuacje w rodzinie miesiac temu zmarl moj tata na raka 47lat. Od czerwca walczyl i przegral walke i przez pol roku mialam taki stres ze pewnie przez to sie nie udawalo zajsc w ciaze a zreszta teraz nie lepiej. Jakos pozbierac sie nie koge. Bardzo bylismy zzyci...

    KamilkaRadzia
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaRadzia wrote:
    Ja tez jestem z wami wszystkimi i tez bede testowala ale sama nie wiem kiedy no chyba ze @ przyjdzie :/ oby nie. Moj narzeczony bardzo chce miec juz dzidzie, marzy o córeczce:) niedawno kupilismy dom tzn w sierpniu. Ma dobra prace. Ja poki co nie pracuje bo mielismy bardzo ciezka sytuacje w rodzinie miesiac temu zmarl moj tata na raka 47lat. Od czerwca walczyl i przegral walke i przez pol roku mialam taki stres ze pewnie przez to sie nie udawalo zajsc w ciaze a zreszta teraz nie lepiej. Jakos pozbierac sie nie koge. Bardzo bylismy zzyci...

    Może duszek twojego taty przyjdzie razem z maluszkiem będzie aniołkiem stróżem:)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka bedzie dobrze, na pewno uda Ci sie i spelnisz marzenie o dzidzi. Za Toba straszne chwile ale bedzie juz tylko lepiej i kochany tata na pewno bedzie sie o Was troszczyl tam z Gory! Super ze masz dla kogo zyc i ze Wam sie powodzi. Wszystko bedzie ok.
    Ja jestem nieco humorzasta... Raz spokojna s raz bardzo smutna bez powodu... Martwie sie ze w koncu nadejdzie @ choc mam wielka nadzieje na malenstwo... 27 dzien cyklu a mam min. 31 dniowe. Niestety przy nieregularnych nie jedt latwo z tym liczeniem... Testowanie w piatek bo w weekend mamy gosci... Chcialabym wiedziec nim przyjada ale nie wiem na ile bede mogla byc pewna jego wyniku (30 dzien bedzie a ja mam 31-36 dni cykle). Co sadzicie?
    Mam rozne objawy ale boje sie ze sobie wkrecam....

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreci mi sie w glowie przy schylaniu, pobolewa w podbrzuszu, rano mialam wrazliwosc sutkow... Moze to samo zapowiada @?

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • KamilaRadzia Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczesniej mialam regularnie co 32 dni pozniej miesiac bie mialam wcale i sie przestawil do 42 wg kalendarzyka. Wczesniej jak robilam testy w 31 dni jak byl negatywny to byl negatywny i nie bylo dyskusji :) takze testuj :) a co do wkrecania to chyba kazda cos takiego ma jak bardzo chce ale nie zawsze to wyobraznia a czyste objawy ciazy :)

    KamilkaRadzia
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko tak myślałam że dostaniesz większą dawkę letroxu:-) a jak wyniki insuliny? Masz? Skoro meta nie wpływa na powodzenie ciąży to jest sens ją brać? Przemysl:-)

    Klaudys na co bierzesz Metizol?

    Ja jestem wypompowana mialam dziś maraton po sklepach ale udany:-) kupiłam ciuchy, torebkę i kolczyki w Aparcie:-) do tego kawa maciatto i chce się żyć:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Zabko tak myślałam że dostaniesz większą dawkę letroxu:-) a jak wyniki insuliny? Masz? Skoro meta nie wpływa na powodzenie ciąży to jest sens ją brać? Przemysl:-)

    Klaudys na co bierzesz Metizol?

    Ja jestem wypompowana mialam dziś maraton po sklepach ale udany:-) kupiłam ciuchy, torebkę i kolczyki w Aparcie:-) do tego kawa maciatto i chce się żyć:-)

    Mam problemy z tarczycą ale mam nadzieje ze w końcu mi to świństwo zlikwiduje

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mogę cię pocieszyć, bo rownież mam nieregularne miesiączki, przez co tak naprawdę ciężko jest trafić w dzień, w którym można testować. Możliwe, że 30dc może Tobie nie wyjść jeszcze, ale warto zrobić :) Jak wyjdzie negatywny to zrobisz 3 dni póżniej znów :)
    No ja teraz będę robić w 33dc (za 3 dni), bo wcześniejsze wychodziły mi negatywne :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie w piatek ale i tak bede czekala na @....
    Bo cos czuje ze piatkowy i tak wyjdzie negatywny

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Od miesiąca jestem na ovufriend i chciałam się przywitać :)
    Rozpoczęłam starania w listopadzie, ale mój miś musiał wtedy wyjechać. Czekam na jego powrót już drugi miesiąc i zaczynamy starać się od nowa w marcu. W związku z staraniami trzeci miesiąc przyjmuje żelazo z kwasem foliowym na anemię, z która towarzyszy mi od dwóch lat.
    Mam nadzieje, że do mnie, tak jak i do was w tym roku uśmiechnie się los i zobaczycie te dwie upragnione kreseczki :)
    Życzę powodzenia :)

    Ana_83, Czekam:( lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    dzisiaj mam 26dc, @ powinnam dostać za 3-4 dni... ale mam wielką nadzieję, że nie przyjdzie :P

    Klaudyś
    ja dzisiaj trzeci dzień się męczę... katar mam straszny, do tego duszący kaszel... wsuwam czosnek :) ale średnio się czuję :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia syrop z cebuli sobie zrób.
    Albo mleko z miodem
    Zdrówka życzę :-)
    A ja dziś siknełam na testa ciążowego a co tam hahahah
    po 3 sekundach krecha wyskoczyła ale nie jest jeszcze tak ciemna jak testowa :-(

    Dziś gotuję zupkę kalafiorową al ledwo daję radę tak mnie spanie męczy.
    Kończe i ie lulu.

    Witam nowe staraczki :-)

    Kas zostaje przy mecie w ciąży żadnych przeciwwskazań nie ma . Jeżeli ją odrzucę jest szansa a nawet duże ze poronię a tego nie chce:
    Czytając artykuł o badaniach przeprowadzonych na kobietach ciężarnych zażywające metę nic im nie było.
    Fora też już poczytałam i nic żadnej z nich które brały do 20 tc nic nie było.
    Nie zamierzam ryzykować.

  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykować tego brzydala dla mnie! Temperatura spada, plamienie brązowe obecne.
    Nowy cykl, nowe możliwości ;)

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie leze choroba mnie calkowicie rozniosla. ja nigdy przed okresem plamien nie mialam. Zawsze jak ma przejść to z przytupem: )

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam póki co brązowe i tylko przy podcieraniu, ale martwi mnie ten spadek temperatury. A jak połączę plamienie ze spadkiem temperatury to wychodzi @ ;)

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, ja na tym samym etapie co Ty:)
    Nie choroba, ale podobnie z czasem cyklu i też @ za 3-4 dni teoretycznie. OBY NIE PRZYSZŁA!! :) Trzymamy kciuki nawzajem za siebie :)
    Jezu, ale troll się ze mnie zrobił .... heh

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia a kiedy masz dostac @?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nieregularne -koło niedzieli najpewniej, ale może być dzień-dwa w tą lub tamtą u mnie..

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to tak jak ja w niedzielę ma przyjsc i zaczynam nowy cykl. Niestety w tym cyklu jajeczko nie zapłodnione

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ