X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Niski wskaźnik kreatyniny mówi o bardzo dobrym funkcjonowaniu nerek a wysoki o złym!!!!!!!!
    Kreatynina 0,48 ( norma 0,50-0, 70)
    Tsh pisze że oznaczono dwukrotnie. Ft3 50, 4% ft4 86% czuję się bardzo dobrze:-) do endo będę dzwonić, norma tsh od 0,27. Miesiąc temu mialam 1,86 dawka została zwiekszona o 3/4tabletki czyli 18,5. Siofor wzielam, żadnych objawów nie mam.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wit.d biorę 2000, żelazo 14mg, homoglobine mam 13,7, magnez z wit.b6 biorę sporadycznie.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Kreatynina 0,48 ( norma 0,50-0, 70)
    Tsh pisze że oznaczono dwukrotnie. Ft3 50, 4% ft4 86% czuję się bardzo dobrze:-) do endo będę dzwonić, norma tsh od 0,27. Miesiąc temu mialam 1,86 dawka została zwiekszona o 3/4tabletki czyli 18,5. Siofor wzielam, żadnych objawów nie mam.

    Ja mam 0,49 :-)
    Endo powiedziała że jest ok wyniki są super.
    A co do tsh a może twoja tarczyca daje rade przy takim tsh skoro się dobrze czujesz. Ja również super się czuję. A może ciąża ci się dobrze rozwinie i utrzyma przy takim tsh bo twój organizm tak lubi z tarczyca?! Tak jak u mnie.
    Nie nakręcaj się tsh lubi wzrastać.
    Moim zdaniem jest dobrze:-)
    Bierz ten siofor i do dzieła z mezulkiem w dni płodne :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Wit.d biorę 2000, żelazo 14mg, homoglobine mam 13,7, magnez z wit.b6 biorę sporadycznie.

    Magnez bierz co dziennie. Wit d badalas???? Ja bym zwiększyła do 4000, żelazo z jakiej firmy masz na receptę od endo????

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zabko za pocieszenie:-) wit.d nie badalam, żelazo kupilam w aptece z dzienną dawką 200% , biorę co drugi dzień. Hemoglobina wzrosla i jest w połowie normy.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Co u ciebie klaudys????
    Ile pączków zjadłas???
    I wogole co tam u ciebie???

    U mnie no coz cały tydzien przy ksiazkach w szkole zapiernicz. A po za tym dziwnie sie czuje ciągle zmęczona jestem a czasami nawet niedotykalna (moj p. Czesto mnie drazni lapie mnie i wykreca rękę po czym dostaje odemnie wiadomo gdzie) , jajniki pobolewaja rano i wieczorem. Zdenerwowana jestem bo owulka przyszla wcześniej no i przed owulka i w trakcie nie bylo serduszkowania . a paczkow zjadlam z 3, moj przywiózł mi z piekarni w której pracuje podobno sam robil (_w takim razie mam zdolnego chlopa)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas nie ma za co:-)
    Pisze tak jak ja brałam to są zalecenia od endo jak widać że skutkiem zamierzanym :-)

    Jak będziesz na wizycie u endo to powiedz czy mogłaby ci przepisać Wit d większą albo jaka uważa dawkę za najlepszą ale wiem ze dziewczyny na innym wątku też zwiększyły to 4tys j ale jak znajdziesz to musisz ją odstawić. I żelazo z lepszych na receptę. Unikniesz anemii w ciąży:-)
    I co dziennie bierz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    U mnie no coz cały tydzien przy ksiazkach w szkole zapiernicz. A po za tym dziwnie sie czuje ciągle zmęczona jestem a czasami nawet niedotykalna (moj p. Czesto mnie drazni lapie mnie i wykreca rękę po czym dostaje odemnie wiadomo gdzie) , jajniki pobolewaja rano i wieczorem. Zdenerwowana jestem bo owulka przyszla wcześniej no i przed owulka i w trakcie nie bylo serduszkowania . a paczkow zjadlam z 3, moj przywiózł mi z piekarni w której pracuje podobno sam robil (_w takim razie mam zdolnego chlopa)

    Ale masz dobrze z tym facetem :-)
    Byłaś u endo już???
    Współczuję tego nastroju w dzień wiem o czym piszesz:-(

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie do obecnej mam na kwiecien ale jutro bede dzwonic do endrokrynologa-ginekologa podobno opinie ma na +4.
    Chlebka napewno mi nie zabraknie:)
    Ustawilam sie bardzo dobrze:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwon dzwoń powiedz ze masz źle samopoczucie itp. Trzymam kciuki żeby Ci się udało dostać :-)
    Daj znać koniecznie:-)

    No fajnie masz:-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakies plany na walentynki?
    Kupujecie cos swoim faceta?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się nie kupuje na żadne okazję :-) Tak się przyjęło i wolimy sobie gdzieś pojechać, ubrania kupić czy coś dla nas dzień jak co dzień.
    No kiedyś to alkohol koniecznie na okazyjny wieczorek hihi

    Dobranoc dziecko mi nie chce spać :-(

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wlasnie planujemy jechac ba 4 dni od walentynek do moich urodzinek:)
    Dobranoc :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 5 lutego 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że z tymi laysami to był żart. Nie wiem kto karmi chipsami 16miesięczne dzieci. BMI nie wiem czy się oznacza tak małym istotkom, raczej siatki centylowe - a wzrost również ma na 90 centylu.

    Ja mam chyba walentynki pracujące, ale my i tak ich nie obchodzimy. Znaczy obchodzimy - codziennie :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 5 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie popatrzylam na suwaczka. W takim razie zwracam honor no i racja w takim wieku sie patrzy na siatki centylowe. A dziecko rośnie wiec nie ma sensu patrzec na te siatki:) taka moja rada

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ochłonęłam... przeglądnęłam neta, poczytałam i zmniejszyłam dawkę Euthyroxu, w nast.tyg.zadzwonię do gin, póki co wysłałam jej meila. Jutro robię próbny test 10dpo.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas chyba za wcześnie? :-)
    Ale trzymam kciuki:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że za wcześnie :) hihi ale muszę sprawdzić czy nie wyszłam z wprawy:) choć po tych wynikach tarczycy wolałabym jednak ten cykl puścić przodem i ruszyć od następnego ale to nigdy nie wiadomo co i gdzie.
    Wczoraj wzięłam ten Siofor, żadnych skutków ubocznych nie dostrzegłam? ani mnie nie mdli, ani biegunka...kompletnie nic...zobaczę dzisiaj, wezmę po obiedzie i od jutra 2xdziennie.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas to super :-)
    Ja od dzisiaj schodze z leków siofor będę brać 1x1 a dupka 3x1 jak będą plamienia to mam wrócić do dawki poprzedniej.
    Dziś wpadłam na pomysł ze zjem rybkę więc poszłam do sklepu po tą rybkę wzięłam kalafior bo też za mną chodzi przy kasie stwierdziłam że ten zestaw ryba + kalafior będzie mdly! :-) No cóż zjem osobno hihi
    Przyszłam do domu i musiałam się wrócić bo mój mózg zapomniał o bułce tartej do kalafiora :-(
    Właśnie jestem w trakcie przygotowania obiadku ale wszystko mi śmierci aż mnie mdli kurde a takie chcecie miałam...

    A i miałam zboczenie erotyczne sny.:-) z mężem w roli głównej hahaha zaczyna się. Kobiety w ciąży niby tak mają hahaha
    I w śnie byłam też na badaniach i musiałam zapłacić 1400zl zabrakło mi kasy i chciałam dopłacić znaczkami pocztowymi ale odmówili hahaha
    Za dużo pisałam o tych badaniach :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha sny masz fajne ;)
    kalafior z rybką? hm faktycznie trochę mdło brzmi, może chociaż pomidora dodaj do tego? :)
    a Siofor brałaś 3x dziennie dawka 500?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 12:41

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ