X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    A to co innego :-) weź rano lepiej jutro bi na wieczór bym nie ryzykowala wiesz możesz dostać biegunkę czy co i będziesz nocke miała nie przespana a tak w dzień łatwiej Ci będzie:-)
    to zaczynam od jutra:) póki co zjadłam 2 pączki ze śmietaną i chyba nie dam rady zjeść obiadu:/ a dzisiaj robię pyszne ratatuj...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tylko wypatruję mężusia, aż przywiezie pyszne pączusie he he :) zjem od razu 2 :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam fazy humorkow. Płacze na poczekaniu i za chwilę się śmieje. Ogólnie mam wszystko gdzieś.
    Leżę pod kołdra jakieś dreszcze mam ahhh
    A myślałam że dzisiaj będzie lepszy dzień.
    Najadlam się serkow danio i bol glowy chociaż ustal.
    Na przyszłość dziewczyny jak będziecie w ciąży i będzie was głowa boleć trzeba jeść nabiał i przejdzie taka rada ov :-)

    Mój dyrektor to debil sory ale na kolejną osobę naslal zus kiedyś wam opowiadałem że dziewczyna miała prawie wylew przez niego. No to teraz lekarz musi się jej tłumaczyć przed zusem taka sama sytuacja jak u mnie tylko ze ja pismo dostałam a ona nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 16:32

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, glukoza na czczo 97, insulina 14. Mega rośnie to w miesiąc:-( eh od jutra Siofor. Zalamalam się:-(

    Zabko Ty przy wysokiej insulinie glukoze też mialas wysoką? Pamietasz wynik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 16:53

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukoza 94 a insulina 18,8 na czczo

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy nie miałam tak wysokiej glukozy, zawsze 94-96 :( chyba że miało na to wpływ ostatnie dni zaniedbania diety i objadanie się słodyczami, ale w przeddzień nie jadłam słodkiego:( i ta insulina, wzrost o 3,5 w ciągu miesiąca:( homa ir wzrósł o 1 i wynosi 3,35 :(
    połknęłam Siofor...dzięki Żabko za info...jesteś moją nadzieją na ciążę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 17:02

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glukoza na czczo może być do 100, po 1h 140, po 2 - 120.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    97 to już prawie 100 a norma jest do 99. Górna granica:-( czekam jeszcze na wyniki tarczycy.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ale o insulinooprnosci mówimy wtedy kiedy insulina jest po 1h obciążeniu wysoka bardzo u mnie 179- tzn u mnie hiperinsulimia i po 2h słabo spada.
    Glukozy też można się czepic. Ale wyniki będą wiarygodne i będzie wiadomo jak zrobisz wszystko razem na czczo i po obciążeniu.
    Nie masz złej daj spokój ja dzień przed badaniem nie zwracała uwagi co jadłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 17:38

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W górnej granicy, ale nadal mieści się w normie. Jest ok :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka jest w górnej granicy wagi dla danego wieku (90-97centyl). To co, mam uważać, że ma nadwagę i ją odchudzać? :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli po obliczeniu bmi jest w górnej granicy normy to nie trzeba. Chyba ze juz weszła na nadwage to jakas delikatna dietke mozna zrobic ;) mozesz ograniczyc jej troszke fast foodow typu laysy czy cos takiego . ja sama dlugo sie meczylam z wyrównaniem BMI mialam niedowagę ale bylo to spowodowane za szybkim rosnieciem . Teraz już jest ok :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh 0,149! Muszę zmniejszyć dawkę! I kreatynina za niska co oxnacza że Sioforu nie powinnam jednak brać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 12:41

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka normę laboratoryjną masz?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Tsh 0,149! Muszę zmniejszyć dawkę! I kreatynina za niska co oxnacza że Siogoru nie powinnam jednak brać!

    Skąd ten pomysł żeby sioforu nie brać??? Odp. Brać!!!! Jesz magnez? Wit d? Żelazo? W jakich dawkach?!
    A do tsh nie pomyliłas dawek? Np tak jak ja źle zrozumiałam endo i spadło do 0,17:-) kiedy do endo idziesz?
    Przecież wiesz dobrze ze endo patrzy na ft 4 i tsh więc weź się nakręcaj!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki wynik i normy masz kreatyniny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niski wskaźnik kreatyniny mówi o bardzo dobrym funkcjonowaniu nerek a wysoki o złym!!!!!!!!

    Fipsik lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabcia wkoncu sie pojawilas:) jak drzemka?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys :-)
    Drzemka jak drzemka spoko blogi stan i tak mi najlepiej.
    Potem było gorzej bo poryczlalam się przez męża i dziecko ahhh
    Faceci brak słów i hormony ciążowe :-)
    Na fohowalam się i od rana łóżko było rozważane czyt nie pościelone i tak lezakuje.
    Oczywiście zaatakowali mnie ludzie z pracy telefonami i fb buuuuu czy wracam ale zzylam ich powiedziałam że nie!!! Miło mi się zrobiło bo usłyszałam: szkoda jedna z najlepszych kierowniczek...... Szkoda mi ale nie których osób niestety ten etap zamknęłam i jestem pracownikiem tylko na papierze:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u ciebie klaudys????
    Ile pączków zjadłas???
    I wogole co tam u ciebie???

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ