X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kas 3x 500

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już zmniejszasz do 1x dziennie? a kiedy lekarz kazał odstawić?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień całkowicie a nie można z dnia na dzień.
    Trzeba odstawić tak jak przyjmowałas tzn ja miałam w przyspieszonym tempie bo co 3 dni kazała zwiększać. Gdybym jej nie naciskamy to pewnie by mi kazała co tydzień zwiększać dawkę. A prawidłowo owinąć się odstawić metę przy pozytywnym teście więc wolę teraz odstawić niż potem nagle ja rzucić :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    I już zmniejszasz do 1x dziennie? a kiedy lekarz kazał odstawić?

    Ja wcześniej już z półtora tygodnia zeszłam na 2 x1

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli I trymest z Sioforem? Niektóre biorą całą ciążę a inne od razu odstawiaja. Czytam dopiero co nieco na ten temat. Życzę powodzenia!
    Aha a czy podczas brania leku badalas jeszcze glukoze i insulinę?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas to zależy na jakiego gina się trafi :-)
    Mój gadał że do 16tc będę brała siofor a potem odstawie a teraz gadał co innego.

    Raz badalam ale na czczo insuline:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ii do ile Ci spadła?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadła o 4 tylko:-( dla mnie to malo

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie o tyle spadło?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mc? Może ciut wiecej

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dużo. Mi w miesiąc bez leku wzrosło o 4:-/ a dawkę póki co mam tylko 2x 500. Ciekawe jak odstawisz.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie kiepsko bo mnie ciągnie do jedzenia takiego jakiego nie mogę szczególnie do białego pieczywa.
    Teraz jem już nabiał bo w ciąży wskazany a mam silne bóle głowy od kad jem jakiś serek czy jogurt nie miewam boli głowy. Potem karmienie piersią i też trzeba jeść nabiał.
    Więc już grzeszy z tego co znajome mówiły co już nie są w ciąży z podobnymi przypadlosciami moznq jeść wszystko normalnie ale z umiarem tak jak endo mi mówiła trzeba umieć dobrze dobrać posiłki.
    Ahhhh zobaczymy co diabetolog jeszcze poradzi 9.02 mam wizytę:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziwie że w miesiąc tak mi ta insulina i glukoza skoczyły bo mialam dietę o niskim Ig i prawie wogole nie jadlam słodyczy, lepsze wyniki miałam bez diety. Trochę nie rozumiem jak ten mój organizm działa?
    No ciekawe co Ci powie:-) to prywatnie idziesz?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie na nfz :-) termin się znalazł za dwa tygodnie jak dzwoniłam powiedziałam że w ciąży jestem i pilna wizyta :-)
    A gdybym nie była to wizyty za 3-4 mce hahha nasz zajebisty nfz ludzi wykancza

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra. Ciekawa jestem co Ci powie. Napisz potem

    Ja lykam ten Siofor i chyba na mnie nie dziala? Nic mi po nim nie jest. Ale lykam na razie raz dziennie.
    Bardzo mnie ciekawi czemu mimo restrykcyjnej diety glukoza i insulina tak poszły w górę? Nie umiem tego zrozumieć

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopiero początek więc jakie kolwiek objawy będą później na pewno np. Obrzydzenie na jedzenie czy widok lodówki:-) poczekaj a zobaczysz. A jeśli niesz miała żadnych objawów to powinnaś się chyba cieszyć że trafił w 10 z tym lekiem do twojego organizmu.
    Nie szukaj problemu:-)
    Nie wiem czemu tak skończyło nie znam sir na tym:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś lewa pierś boli masakra. ..

    A najgorsze że mega ciagnie mnie do słodyczy. ..nie widzę u mnie tej diety...ehhh

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas może coś się wydarzyło kiedy testujesz?:)

    Mnie też strasznie ciągnie do słodkiego, a pamiętam jak jeszcze pół roku temu nie mogłam spojrzeć na czekoladę czy na coś innego ze słodyczy ;)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys to raczej PMS

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 5 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nie jest to , może to początki . Trzymam kciuki

    kas50 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ