X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 5 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    A imiona macie? :P
    Nam się wstępnie wybrane podobają ale pewnie jak kiedyś się uda to odmieni nam się :D
    Nam Kornelia i Nikoś <3

    Kornelia bardzo ładne imię. Mieści się w top 3 moich ulubionych imion żeńskich. A Nikos to zdrobnienie od Nicolas czy Mikołaj?

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko siemanko. Ja tez mogę dolaczyc;) choć nie obrazę sje jak zobaczę dwie kreski przed 2016;)

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 5 października 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas czas na chłopaka i to bedzie Tobiasz na 100%.
    A gdyby dziewczyna to na 99% Sara ;)
    Imiona w sumie wybrał W ale mi sie spodobały i juz sobie nie wyobrazam inaczej. Tak czesto mowimy o nim po imieniu chociaz go jeszcze z nami nie ma i tak sie przyzwyczailiśmy ;)

    Ania_84, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to i ja dołączam, na 2 kreski w tym roku juz nie licze, pewnie wyczerpalam limit w pierwszym roku staran i teraz roczna posucha w temacie 2 kresek. No ale nic czekamy na styczeń jak na zbawienie, będziemy podchodzic do pierwszej procedury ivf.( gdyby nie zli ludzie ktorzy poinformowali nas o tym ze kurek z kasa z mz zakręcony, to juz bysmy cos działali,a tak wystawiaja nasza cierpliwośc na próbę) o i tyle ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie kilka imion podoba, ale nie nakrecam sie w tym temacie, bo juz we wczesniejszej ciazy tak mialam ze sie nakrecilam i teraz jedynie co z tego mam to to, ze nawet nie znajac plci wierze ze miala byc Anastazja. W nastepnej ciazy nad imieniem bede sie zastanawiac dopiero jak plec poznam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się tu witam,na forum jestem od prawie 3 lat niech nie zmyli napis nowa pod nickiem ....mam syna który dziś o 3:30 skończył 20 lat :D

    cykle do kitu ,podejrzenia początki meno... wyniki FSH,LH z lapka Diagnostyki (prawdopodobnie pomyłka) do kitu lecz z Kliniki Gyncentrum Katowice dające nadzieje ,niestety jedynie na in vitro bo AMH tragiczne!! ale myślę że to wszystko z cyklami może mieć również podłoże w nadwadze 80kg przy wzroście 164cm gdzie 2 lata temu ważyłam 63-64kg ,do tego hashimoto i niedoczynność ,WZJG (choroba jelit)bolą tez stawy i kręgosłup ale to już chyba wina nadwagi

    z forum na pewno kojarzę Anię84 :)

    co do imion
    dziewczynka Liliana,Aniela
    chłopiec Kaspian,Przemek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 10:19

    Ania_84, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 6 października 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do imion to zabawne ale też mamy juz wybrane;) były nawet wybrane przed staraniami;) chłopiec-Filip albo Oliwier, a dziewczynka Oliwia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze ja!!! :) ja do grudnia jestem na vissane (okazało sie ze mam endometriozę ) wiec na pewno w 2015 nie zobacze 2 kresek. przyjmiecie mnie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 13:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imiona wybrane dla dziewczynki Liwia Nadia chodz ostatnio to zaczęło mi się podobac Anastazja ( mężowi od dawna się podoba) a co do chlopca to nie wiemy kazde z nas ma inne wizję mi sie podoba Hubert, Kubuś a mojemu Leon ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 października 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki widze że się nas tu zbiera coraz wiecej :)

    u nas chyba plan legnie w gruzach była na wizycie u lekarza i histeroskopia chyba bedzie dopeiro w styczniu :(
    umowił mnie na USG za miesiac na 5 listopada :/
    może coś wykombinujemy do tej pory .. jak cos w listopadzie wiyzta w Czechach wiec zobaczymy co i jak ;)


    Berenika rozumiem że znamy się z innego watku ? i pod innym nickiem :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 października 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł :-) Przygarniecie mnie dziewczynki? Widzę że mój ulubiony temat, imiona dla dzieci :-) Tak też i my mamy wymyślone już od dawna: Nastusia i Krzyś :-)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Nadira :):) Wy tez czekacie na ten pieprz... styczen?


    Ania84 o kurde ale co sa jakies przeciwwskazania czy jak? czy na nfz juz w tym roku nie robia? u nas bez problemu robią z biegu na nfz tak wiec moze ewentualnie bys do Wrocka sie na nia wybrala?

    Nadira lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi o to ze ja poszlam do nas na onkologie z racji tego ze wiem ze tam robia najlpiej ..
    sa dwa szpitale jesczze i chyba do innego po porstu przejde :?

    chodzi o to ze niby na onkologii musza miec podstawy i udowodnione ze jest polip :? ale facet ewidentnie jest sluzbista :/ bo skoro wmam skierownie do szpitala to na tej podstawie powinni minie przyjac a on chce swoichj dowodow..czyt usg :?/

    Nadira witamy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na ten styczeń ja na zbawienie ;-) W naszych polskich realiach to pacjenci muszą być zdrowi przynajmniej na koniec roku, w styczniu mogą chorować bo kasa może się znajdzie.
    A tak w ogóle uświadomiłam sobie że rządówka kończy się 30.06. a ja do tej pory żyłam w błogiej nieświadomości że to do końca 2016 roku...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Czekamy na ten styczeń ja na zbawienie ;-) W naszych polskich realiach to pacjenci muszą być zdrowi przynajmniej na koniec roku, w styczniu mogą chorować bo kasa może się znajdzie.
    A tak w ogóle uświadomiłam sobie że rządówka kończy się 30.06. a ja do tej pory żyłam w błogiej nieświadomości że to do końca 2016 roku...
    no to tak jak my czekamy jak na zbawienie, boje sie ze nam to uda sie tylko do 1 procedury podejsc bo braknie czasu i pieniadzow na 2 podejscie

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no to tak jak my czekamy jak na zbawienie, boje sie ze nam to uda sie tylko do 1 procedury podejsc bo braknie czasu i pieniadzow na 2 podejscie

    Na 2 podejście nie zdążysz kochana bo w ciąży będziesz!

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę z rezerwą podchodzę do rządówki. Nastawiam się na dłuższą wojnę, więc zbieramy na nią dodatkowe środki.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Na 2 podejście nie zdążysz kochana bo w ciąży będziesz!
    e tam w takie szczescie to ja nie wierze...
    my w planie B mamy IUI noi odkladanie kasy na komercyjne bo na nowy program pod rzadami pisiorów nie ma co liczyc

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 6 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Mieliśmy kiedyś dla córy Nikola ale jednak Kornelia górą.
    Nikoś to od Nikodem :)
    Lusia pewnie, witaj :)
    Lena u nas też tak jest, że czasem Mój coś powie Nikoś to Nikoś tamto. Że z Nikosiem będzie na motorze jeździł itp :) Czasem fajnie tak sobie pomarzyć. :)

    Dobranoc :)

    No tak, Nikodem :) Dopiero teraz mnie olśnilo.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to mamy plan a, plan b do planu z włącznie. Na IUI nie mamy szans z racji nasienia, jedynie AID wchodzi w grę. W sumie to po tych wszystkich niepowodzeniach jakoś trudno mi uwierzyć że kiedykolwiek mogę być w ciąży, ale z uporem maniaka mówię sobie: masz tak myśleć...

    Będziecie robić IUI będąc w rządówce? Nam w klinice powiedzieli że w trakcie programu nie można kontynuować leczenia prywatnie, że to niby jest zawarte w umowie, ale ja kopi umowy z MZ nie mam w domu.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ