X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 21 marca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas z takim przyrostem napewno beda pozytywne :)

    kas50 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki Kas piękna beta!!!

    Wróciłam.
    Jestem załamana!!!!
    Gin mnie uspokaja że jest wszystko ok że dla niego nie muszę jechać do genetyki ale takie są procedury na nfz.
    Dostałam skierowanie do kliniki genetycznej ponieważ dzięki testu pappa ryzyku trisomia 21 wzrosło pewnie przez wiek.
    Różnica jest duża wg usg 1:4169 a po pappa 1:832

    Angela i inne dziewczyny czy też miałyście taka rozbieżność.???

    Jestem w szoku, jest mi bardzo smutno i mam dość chęć płukania a wręcz zalania się w morzu łez.
    Do gina powiedziałam że po co każą robić te testy skoro co innego usg co innego krew a kobiety straszą a one świruja.
    Ahhhhh
    Idę się przewietrze dopiero do domu wróciłam.
    U diabetolog było ok.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem tych wyników Zabko. Jak z usg ok to tego bym się trzymała. To chodzi o zespół downa?


    Edit:poczytalam o tych badaniach i wg testu ryzyko choroby masz małe,dopiero od 1:300 w dół jest większe ryzyko. Głowa do góry!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2016, 17:33

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zespół downa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko nie panikuj, papa i usg to sa tylko statystyki a nie zadna miarodajna informacja :) dlatego pape se odpuscilam, szkoda nerwow :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje że szkoda nerwow na takie testy.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na moim wątku piszą że wyniki mam ok i nie rozumieją gina po co mi każe jechać do kliniki genetycznej bo ona mają gorsze wyniki od moich i nikt nic im nie kazał robić z tym faktem.
    Ahhhhh
    Brzuch mnie boli od tych nerwów od rana.
    Niech ten dzien się skończy już.
    Kupiłam czekoladę o nadzienie jagodowym i truskawkowym mam ochotę zjeść po kawałku.
    Ale to za godz bo cukry muszę zmierzyć po kolacji.
    Wrescie treści posiłek zjadłam.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko nie ma co panikowac. Pewnie mają taką procedurę i dlatego Cię kieruje dalej. Jak to na nfz to jedz,ewentualnie dopytaj jeszcze gina czy to konieczne.

    Mnie znowu dopadaja czarne myśli o pustym jaju,braku zarodka itp. Staram się je odpedzac ehh

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    A Wit d nie możesz więcej wziąść????
    tyle zaleciła endo... nie wiem czy mogę sama zwiększyć i o ile :/

    kas50 piękna beta!

    kas50 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpidzaj bo ci nakopie.!!!
    A sprawdziłam wg bety który to tc???? I liczylas czy tak by wychodziło z ost @???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2016, 18:58

    kas50 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    tyle zaleciła endo... nie wiem czy mogę sama zwiększyć i o ile :/

    kas50 piękna beta!

    Wit d bardzo słabo się wchłania.
    Ja brałam 1tys i wyniki stały a potem nawet zmalał więc kazała mi endo brać 4 tys.
    Możesz sama więcej nie zaszkodziła sobie. A jak się boisz to zapytaj czy możesz zwiększyć dawkę tylko bajkę sobie wymysł dlaczego chcesz ją zwiększyć. Wiesz lekarz cie leczy a nie internet :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Odpidzaj bo ci nakopie.!!!
    A sprawdziłam wg bety który to tc???? I liczylas czy tak by wychodziło z ost @???
    Sprawdziłam,beta odpowiada 6tc,wg ovu i ostatniej @ wychodzi dziś 5t4d. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać do środy na wizytę.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas super betka, nie widzialam :)
    Zabko mowie Ci bez stresu :))
    To tylko statystki i wcale nie zle, skoro dziewczyny mialy gorsze:) izi:*

    kas50, żabka04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Wit d bardzo słabo się wchłania.
    Ja brałam 1tys i wyniki stały a potem nawet zmalał więc kazała mi endo brać 4 tys.
    Możesz sama więcej nie zaszkodziła sobie. A jak się boisz to zapytaj czy możesz zwiększyć dawkę tylko bajkę sobie wymysł dlaczego chcesz ją zwiększyć. Wiesz lekarz cie leczy a nie internet :-)
    bezpiecznie mogę zwiększyć do 2 tys.
    najlepiej jednak by było, gdybym sprawdziła sobie poziom d3 w laboratorium i do tego dopasowała dawkę. Nie lubię eksperymentować z dawkami witamin żeby zaś nie przegiąć w drugą stronę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Sprawdziłam,beta odpowiada 6tc,wg ovu i ostatniej @ wychodzi dziś 5t4d. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać do środy na wizytę.

    czyli jest ok:-)
    no stres :-)

    kas50 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    bezpiecznie mogę zwiększyć do 2 tys.
    najlepiej jednak by było, gdybym sprawdziła sobie poziom d3 w laboratorium i do tego dopasowała dawkę. Nie lubię eksperymentować z dawkami witamin żeby zaś nie przegiąć w drugą stronę...

    Zrób jak uwazasz.
    badanie wit d nie zaszkodzi:-)

  • Alnilam Przyjaciółka
    Postów: 109 31

    Wysłany: 22 marca 2016, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleście się rozpisały, a mnie nie było długo. ;-)
    Żabko nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. Stres jest gorszy, niż wszystkie te czarne przewidywania. Nie rozumiem lekarzy, którzy zamiast pomagać pacjentowi utrzymać równowagę psychiczną, czerpią przyjemność z wprowadzania go w przerażenie, ale niestety wśród lekarzy wielu psychopatów jest...

    U mnie stało się - od jutra biorę Euthyrox. :-)
    Czy wiecie może, czy mogę go łączyć z witaminą D?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 01:20

    d24faacae1ff16d163f728ccc184dffb.png

    20150418580116.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alnilam wrote:
    Aleście się rozpisały, a mnie nie było długo. ;-)
    Żabko nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. Stres jest gorszy, niż wszystkie te czarne przewidywania. Nie rozumiem lekarzy, którzy zamiast pomagać pacjentowi utrzymać równowagę psychiczną, czerpią przyjemność z wprowadzania go w przerażenie, ale niestety wśród lekarzy wielu psychopatów jest...

    U mnie stało się - od jutra biorę Euthyrox. :-)
    Czy wiecie może, czy mogę go łączyć z witaminą D?

    Możesz tylko zasada jest taka.
    Wstajesz rano otwierasz oczy bierzesz hormon od endo za pół godz możesz coś zjeść i wypić.
    Taki nawyk trzeba sobie wyrobić.
    Wit d bierzesz po posiłku.
    Kup sobie jeszcze żelazo i magnezu b6.

    Ahhh nie wiem co mnie wzięło żeby zrobić ten test papa.
    Usg ok a ja się tak dałam na ten test ale to dla was nauka.
    Jak będzie usg prenatalne ok to nie róbcie testu pappa bo to tylko statystyki a więcej nerwów i stresu bo wszystko psuje ten wynik.
    Ahhhh
    Idę jeść śniadanie i lecę do endo.
    Na 12 mam fryzjera wrescie się odpicuje i może humor mi się poprawi.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam porannie :-) mam wynik homocysteiny 7,5 (norma do 10). Tyle dobrze :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest ok Kas.
    Ja siedzę u endo w kolejce.

‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ