X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 14 maja 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta piękna,ale od mojej juz byłej gin dostałam opierdziel,ze ja robiłam bo powinnam czekać na okres ,albo przyjdzie albo nie,a nie jakieś badania robić :/

    nikaaa_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikaaa_87 wrote:
    Beta piękna,ale od mojej juz byłej gin dostałam opierdziel,ze ja robiłam bo powinnam czekać na okres ,albo przyjdzie albo nie,a nie jakieś badania robić :/

    Zmień lekarza taka dobra rada.
    A jak chciała sprawdzić czy jesteś w ciąży????
    Jakiś stary typ z tej gin sory.
    Oczywiście to twoja sprawa czy zmienisz gina :-)
    Jak chcesz możesz zrobić czy przyrasta prawidłowo.
    Gin przeważnie każą zrobić 3 bety żeby spr jak rośnie.
    U ciebie już pęcherzyk powinno widać na usg.
    Zapisz się do jakiegoś gina o dobrych opiniach albo z polecenia :-)
    Życzę wszystkiego dobrego.
    Gratuluję po cichu:-)

  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 14 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,juz się zapisałam do innego na 23 maja. Widać pecherzyk,ale powiedziała,ze to może być krew i kazała przyjść najwcześniej za miesiąc. W przyszłym tygodniu powtórzę betę. Mój Nowy gin kazał przyjść od razu,ale poczekam do 23,może już coś zobaczę :)

    nikaaa_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikaaa_87 wrote:
    Tak,juz się zapisałam do innego na 23 maja. Widać pecherzyk,ale powiedziała,ze to może być krew i kazała przyjść najwcześniej za miesiąc. W przyszłym tygodniu powtórzę betę. Mój Nowy gin kazał przyjść od razu,ale poczekam do 23,może już coś zobaczę :)

    Zostawię ta babke bez komentarza!:-)
    Bardzo dobrze zrobiłaś zmieniając gina:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 14 maja 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratulacje :-)

    Milka czyli w poniedziałek badania?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 14 maja 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ustąpienie objawów ciążowych w 9 tyg ciąży świadczy o czymś że coś się dzieje złego z dzidziusiem?? byłam na usg 5 maja i wszystko było dobrze nastepne usg mam w środę i trochę się martwię gdyż moja pierwsza ciąża obumarła .. ;( i od kilku dni często mi zimno ?? Wyczytałam w internecie jak kobiety pisały że jak im ustały dolegliwośći i było im zimno to ciąża obumarła

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 14 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi jest ciągle zimno a nawet w ciąży nie jestem. objawy w końcu przechodzą, nawet ja przestałam rzygać (na krótko ale zawsze)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    czy ustąpienie objawów ciążowych w 9 tyg ciąży świadczy o czymś że coś się dzieje złego z dzidziusiem?? byłam na usg 5 maja i wszystko było dobrze nastepne usg mam w środę i trochę się martwię gdyż moja pierwsza ciąża obumarła .. ;( i od kilku dni często mi zimno ?? Wyczytałam w internecie jak kobiety pisały że jak im ustały dolegliwośći i było im zimno to ciąża obumarła

    Mogą ustąpić objawy ciążowe.
    To o niczym złym nie świadczy.
    Proponuję nie czytać jakiś historii bo każda ciąża jest inna jak i każda kobieta jest inna.
    Zacznij myśleć pozytywnie i daj się dziecku prawidłowo rozwijać.
    Wiem że lek jest silniejszy ale co ma być to będzie ty na to wpływu nie masz tak działa natura:-(
    Nie daj się zwariować każdy bol czy coś innego będziesz szperala w necie i czytać głupoty? Daj spokój.
    Skoro było ok na usg to znaczy że jest ok.
    Inne kobiety nie mają wcale objawów i noszą zdrowe dzieciaki pod sercem.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko co u Ciebie? Cukry opanowane? Imię definitywnie wybrane? :-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie mała kasia? kiedy owulka?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Zabko co u Ciebie? Cukry opanowane? Imię definitywnie wybrane? :-)

    Dziękuję Kas :-)
    Wszystko ok z cukrami.
    Ja zabiegana.
    Szykuje mi się kolejny tydzień biegania we wtorek endo,w środę jadę do Wrocławia na echo serduszka synka wieczorem idę z corka do cukru z sąsiadka bo dostałam zaproszenie, w czwartek jadę do diabetologa.
    Imienia jeszcze nie mamy hihi

    Ale synek śnił mi się już (chyba że trzy nocki temu) karmila go piersią jaki on był śliczny słodziak :-)

    Miłej niedzieli :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze,że te cukry wróciły do normy :-) faktycznie zabiegany tydzien masz,ja idę do gina 23maja. Od 3dni czuję lekkie ruchy,ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz czuć.
    Uczucie pękające baniek lub smyranie skrzydłami motyla:-)
    Ja tak czułam w 12tc.
    Kas wszystko możliwe tylko trzeba się wsłuchać w ciało:-)
    Ale się cieszę razem z tobą:-)

    Cukry ze swirowaly przed usg połówkowym niby się nie denerwowalam a jednak teraz spokój.
    Wcale się nie zdziwie jak od poniedziałku zaczną znowu swirowac bo mam tak przed wizytą u diabetologa hahahah i jeszcze te echo serduszka
    Choć gin twierdzi że jest z serduszkiem wszystko ok ale wysyła mnie dla mojego spokoju psychicznego.
    Ja mam u gina dopiero 31.05:-)
    Jeszcze muszę męża poprosic żeby pojechał że mną bo muszę do pracy l4 zawieść w ten dzień.
    Jest koniec mca kadrowa rozlicza wypłaty i będzie wydzwaniac do mnie gdzie jest l4 za 31.05 bo ona wypłaty nalicza i czy wiem ze utnie mi wypłatę o jeden dzień bo ona nie ma l4 przed oczami! Nie rozumie że idzie pocztą! Już mi tak robiła więc coś muszę zrobić albo pozwolić na uciecie jednego dnia:-)
    Zaćmienie mózgu miałam u gina bo mogłam powiedzieć żeby wypisał do końca mca.
    A nie uśmiecha mi się iść i patrzeć na te mordy w pracy wystarczy że śnią mi się ludzie z pracy.

    Idę włosy chyba zafarbowac :-)
    Trochę się boję bo kolor pod czerwony wpada hahaha Kiedyś takie miałam i się odzwyczailam :-)
    Ale chyba zaryzykuje bo do fryzjera mi szkoda wydać 100zł i mieć kolor który podoba mi się jeden dzień:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 09:19

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama będziesz farbowac? :-)

    My dziś jedziemy do mojej siostry na urodziny,zamierzamy powiedzieć jej i rodzicom o ciąży :-)

    Za L4 może uciąć Ci jaknie dostarczysz na czas gdy są rozliczenia,ale potem powinnas dostac wyrownanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 10:42

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już zafarbowalam.
    Wejdź na mój profil wrześniowek tam wstawiłam fotki.
    Niedługo usunę :-)
    Fajnie ale będzie wesoło :-)

    Wiem że musi mi później wyrównać ale wolałabym żeby mąż pojechał i tam zniósł po co ma męczyć mnie telefonem i wkurzac:-)

    kas50 lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam,bardzo ognisty kolor,ale wyszedł ładnie :-)
    Ja mam ombre i niestety muszę chodzić do fryzjera:/
    Czytalam że masz spodnie z h&m, też zamowilam czarne rurki ciążowe i super są,takie mieciutkie :-) z wyprzedazy za 65zl :-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:-)
    Ja rurek nie ubiore chyba nigdy bo strasznie wyglądam. Mam łydki umiesnione i duża stopę wyglądam jak pożal się panie Boże:-)
    Kupuje proste:-)
    Służą mi już długo chodzę w nich codziennie pióra i na tylek zakładam i się dziwię że jeszcze się nie przetarly wytrzymałe są warto było dać 130zl :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę polować na promocje,bo tak to drogo wychodzą. A niedlugo sukienki :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubiłam sukienki z gumkami na biuście. Rozciągały się razem z cyckami i brzuchem, i w sumie teraz tez je nosze :)

    u mnie szyjka się zamyka i twardnieje, chyba już po kaczoku

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Ana_83 Przyjaciółka
    Postów: 112 47

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny! Dawno mnie nie było na forum i nie jestem na bieżąco. Przez ostatnie trzy miesiące robiłam różne badania, aby dowiedzieć się czy wszystko jest w porządku. Owulacje mam co miesiąc, HSG wyszło dobrze, od 4 tygodni biorę Euthyrox. Mąż ma dobre wyniki. Proszę Was o radę na co jeszcze mogę zwrócić uwagę, co zbadać?

    2 lata starań
    33 lata
    03.2017 - Niedrożne jajowody (laparoskopia)
    04.2017 - Novum start
    05.2017 - I procedura IVF et jednego zarodka :(
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ