X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lapi84 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michasiaa wrote:
    Ide po bete sprawdzalam wynok na strone 55
    Gratulacje!!! Yeah!!! :D podeślij nam trochę wirusków!!!
    U mnie coś przytulanie nam nie wyszło w tym cyklu, może następny będzie owocniejszy :)

    Lapi84
    a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierze w was

    Michasiaa
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:

    mam nadzieje ze u was lepiej jest, bo u mnie od wrzesnia się ciągnie niestety


    U mnie od samego początku, a nawet od końcówki 2014. W grudniu straciłam dziadka. W maju zus zabrał mi zasiłek macierzyński i mam do spłaty 23 tysiące. Sprawa sądowa, teraz za tydzień mam drugą rozprawę. Tak się długo to badziewie ciągnie. Mój tata zachorował na kolejnego raka, tym razem pęcherza. Operacja, chemia, ledwo ciągnie już :( We wrześniu mój drugi dziadek (93 lata) miał wypadek samochodowy i zmarł :( Niedługo potem dowiedziałam się, że mam nowotwór kości, potrzebna operacja i badania, czy nie złośliwe jak u ojca. Kredytu na dom nie dostaliśmy, bo straciliśmy zdolność. Zostaliśmy bez pieniędzy, domu, pracy (szefowa nie przedłużyła mi pracy po macierzyńskim), bez zdrowia i bez siebie w sumie. Tak się kłócimy ostatnio, że nie wiem już sama czy będą z tego dzieci :( Mam dość tego roku jak chyba nikt :(

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasia gratulacje, na liście zaciążonych będziesz pierwsza :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje:)

    Michasiaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik współczuję. Nasze problemy przy tobie to pikuś! Bynajmniej moje.
    Ja to możliwe że zus zabrał ci zasiłek????????
    Dla mnie to nie normalne. Dlaczego? Jak to się stało? Powód rozumiem mieli ale jaki?
    Przepraszam że dopytuje ale w głowie mi się nie mieści jak tak można!
    Banda złodziei!!!!!!
    No kłócicie się bo nerwy noszą. Nie dziwie się ja to już chyba dawno bym się poddała i olała system.
    Wierzę że i do ciebie się uśmiechnie los!
    Po burzy wychodzi słońce :-)

    Mi jajniki dokuczają cały czas bolą, kują i świrują po owulacji.
    Tak się zastanawiam czy meta tak na nie wpływa, no oszalały a ja cierpie......
    Miłego dnia :-)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik, limit pecha wyczerpaliście chyba na maksa w tym roku. Oby ten 2016 był o wiele spokojniejszy. A szefowa nieładnie postąpiła nie przedłużając umowy.

    Żabko, jaki ładny avatarek :) pasuje do klimatu.

    A my uciekamy skompletować podarki na szlachetną paczkę dla jednej z rodzin. W pracy był zapiernicz totalny, wszyscy wariuja przed świętami. Boli mnie jajnik, mam nadzieję, że będzie owulka. Dziś wieczór z winem i pytonem męża :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen Dziękuję:-)
    Ludzie są dziwni jakie święta nie są to świruja :-)
    Widzę że mamy taki sam wieczór:-)
    Więc życzę miłego wieczoru i dobrego winka. Oczywiście że owulka będzie hihi
    Mój pyton się urlopuje aż po nowym roku idzie pracować ahhhh aż się boję co to się będzie działo.:-)
    W sylwestra obiecałam sobie ze odstawie metę i się nachleje. Może wtedy się uda skoro inne idą bazować i zachodzą!

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kur** no!! z poprzedniej pracy za listopad dostałam wypłatę 500zł. Bo byłam na opiece 2 tygodnie jak rzuciłam wypowiedzenie. Tak rozłożyli grafik, że niby nie miałam godzin w ciągu opieki, a wcześniej nadgodziny jakoś usunęli chamy :/ kurde ten rok naprawdę mnie przeraża. jak przyszły będzie też taki, to pierdolę i skacze z mostu.


    Żabko zusu argumenty to takie, że : mam małe doświadczenie (ale 3 studia skończone dziennie), wykonywałam najzwyklejszą pracę biurową, wg nich kserowałam papiery 8h dziennie (asystentka- referentka w biurze), mój pracodawca nie opłacał przez jakiś czas SWOICH składek, moje były opłacone. No i że byłam jedynym pracownikiem. Nie udowodnili mi fikcyjności zatrudnienia, więc obniżyli podstawę do najniższej krajowej a to co powyżej tej kwoty wypłacili kazali oddać w 1 MIESIĄC. pozwałam do sądu tą chuj*** isntytucję. Raz rozprawa była, kolejna w środę :| zus przetrzepal firme, szefowa sie wkurzyła, na mnie obraziła i po macierzyńskim nie miałam gdzie wracać. Teraz pracuje w galerii jako sprzedawca za najniższą :( zus miał co chciał...

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za gnoje, wierzyć się nie chce! Nie dość, że nie dadzą tego, co człowiekowi należy się jak psu buda, to jeszcze z gardła wyrwą ostatni kawałek chleba i zostawia z długami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buhahaha jakie żałosne podstawy.
    Bardzo dobrze ze ich pozwalas mam nadzieję że.... No właśnie nie zrozumieją bo to taka hu###wa instytucja.
    Ja pamiętam jako malolata dostawałam alimenty od państwa (fundusz gwarancyjny) ojciec pozwał mnie do sądu że nieprawnie pobieram alimenty a jemu dług rośnie! Wtedy robiłam drugi kierunek w technikum zaocznie. Według wskazań lekarskich Noe mogłam wykonywać pracy stojącej więc na przyszłość chciałam się zabezpieczyć.
    Wtedy zus kazał mi oddawać 20tys ale dostałam natchnienia napisałam do nich pismo i umożyli. Tyle dobrego bo pewnie też bym się sądziła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit.
    Fipsik dziwisz się swojej szefowej ze ma focha. Każdy powód jest dobry do focha.Najwidoczniej może miała coś na sumieniu?:-)
    Ważne ze masz prace w galerii tzn ze są pieniądze fakt małe ale są w między czasie możesz szukać nowej. Mam nadzieję że Ci się uda.

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najniższa krajowa plus premia od sprzedaży, ale nie wiem ile wyniesie. I czy w ogóle będzie :P Najważniejsze, że normalna umowa o pracę na cały etat. Cv w zawodzie rozesłane, może ktoś kiedyś zadzwoni. Przynajmniej jak mnie zoperują (chyba w końcu zadzwonią?) to za L4 dostanę jakąś kasę. Można awansowac na dekoratora sieci sklepów - chcę sobie zakupić książkę zamiast iść na kurs, może wystartuję, a co mi szkodzi. Może jeszcze zrobię karierę jako galerianka :P

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dekorator sieci sklepów brzmi już poważnie. I zapewne za stawkę wyższą niż najniższa krajowa :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) wrezcie moge troche posiedziec przed kompem :)

    Fipsik matko co za patafiany :/ wspolczuje przeyc .. :( i mam nadziej ze ten 2016 rozpocznie sie na plus dla was :)

    u nas bylo tak od lutego 2014 najpierw dowiedzielismy sie ze lekarz nas oklamywal ze nie ma plemnikow .. a dla mnie najgorsze bylo przekazanie mezowi tego ... w cztery oczy :/
    pozniej 14 lutego dostalismy potwierdzenie 0 plemnikow .. a pozniej to juz lawina , smirc kilku osob w rodzinie , dziadek 2 miesiace w szpitalu balismy sie tel odbierac zeby nie uslyszec najgorszego , klient ktory mnie yrolowal i nagle zostalam bez sordkow do zycia, pozniej latanie po lekzach , diagnostyka, pozniej strach ze wezma meza do wojska bo mial karte mobilizacyjna, a on byl w trakcie leczenia , pozniej komisja wojskowa ( na szczescie anulowali mu karte i zmienili ze nie zdolny ) , pozniej potwierdzenie wady genetycznej.. itd itd.. tak naparwde chyba dopeiro teraz troche odetchnelismy jak sprawa spadkowa sie zakonczyla, my juz mamy konkretny cel ..

    jak to mawia moj maz po burzy w koncu wychozi słonce , noc sie konczy , a to ze ciagle pod górke wskazuje tylko na to że jestesmy blizej szczytu po kótrym albo bedzie plasko albo tylko z górki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    pozniej 14 lutego dostalismy potwierdzenie 0 plemnikow ..

    Lepszej daty nie mogli sobie znaleźć. Wychodzi na to, że albo los ma czarny humor poziom hard albo jest zimną suką :/

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BELÉN wrote:
    Lepszej daty nie mogli sobie znaleźć. Wychodzi na to, że albo los ma czarny humor poziom hard albo jest zimną suką :/


    dokładnie :) no coz romantycznie nie było :/ ale było mineło :)

    ja trzymam sie wersji ze widac najgorsze musielismy dostac na stracie zeby pozniej byc silniejszym na dalsza walke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 22:18

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania tez sobie mysle , ze w koncu chyba te nieszczescia musza sie skonczyc... czeka mnie jeszcze sprawa z bylym pracodawca, nie wiadomo co z operacja, nie ma decyzji sadu w sprawie zusu.. jeszcze moze byc zle. stracilam juz nadzieje :(

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Operacja sie powiedzie odzyskasz zdrowie zeby wygrac sprawe z pracodawca i zusem <3
    I to bedzie twój dobry start kochana :-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny nie umiem spac ale za tobpadlam wczoraj przed 22 . Piersi strasznie bola sa takie nadmuchane... dzis ide powtorzyc bete;)

    Michasiaa
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ