X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha michasiaa jak już siatkę żył widzisz to raczej urojenia nie wchodzą w grę :-P
    A może na betę się jutro wybierz i będziesz wiedzieć a nie sikasz i sikasz i nic nie możesz wysikac:-)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w miarę luźno. raczej dziecięce i z jedzeniem sklepy obładowane. W wigilie tez pracuje, ciekawe ile osób przyleci po prezenty :P

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam duzo roboty w pracypoczekamy zobaczymy;) jak ma byc to bedzie;)

    Michasiaa
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie fioletowa zylki ta sa i jest duzo ich takich malych.

    Michasiaa
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynko, u nas rano też stres był, ale to co się działo że mną następnego dnia, to moje. Cały stres zaczął puszczać, odchorowałam to mocno :)

    Fipsik, ja w tym roku też pracuję w wigilię. Ale za to pierwszy raz od kilku lat mam wolnego Sylwestra.

    Michasia, czekamy na dobre wieści. Może będą pierwsze dwie kreski na naszym wątku? :)

    Żabko, widzisz i po sprawie z policją :) Nie warto było sobie przedwcześnie nerwów psuć :)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michasia a robiłaś test sikowy?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny rano byl

    Michasiaa
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jeśli któraś z was coś z tego pojmuje to oświećcie mnie o co chodzi...dziś temperatura podniosła się na 36,00...i co się w związku z tym okazało??? że dziś 15dc nie jest już dniem płodnym, że niby owulacja wystąpiła 10 dc w czwartek, kiedy zupełnie nic nie czułam, jajnik bolał mnie w piątek, przez cały dzień, wtedy też pojawił się śluz... i serduszkowaliśmy Czyżby wynikało z tego, że spóźniłam się z serduszkowaniem o jeden dzień?co to do cholery się dzieje?i ovu pokazał, że niby następną miesiączkę mam mieć 17 grudnia czyli 24dc...przecież ja nie mam aż tak krótkich cykli, mam od 28 do 30, to skąd on niby to wziął? a i jak to ma być teraz z tą temperaturą? będzie rosła do okresu? a co by się z nią działo gdyby doszło jednak do zapłodnienia?

    nika77
  • Lapi84 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do dziś temp. cały czas utrzymywały się na niższym poziomie? czy były jakiekolwiek wahania? ja mam średnią długość cyklu 26dni i jak mi z testów ovu i temperatury wyszedł cykl 23 dniowy to popukałam w głowę ;) a tu niespodzianka... 23dni! co prawda byłam wtedy w podróży (a to pewnie nie pozostało bez wpływu), ale jednak zdarzało mi się wyjeżdżać wcześniej i nie miało to większego wpływu na długość cykli... plus @ po tym krótkim cyklu trwała w zasadzie 2 dni, a później tylko jakieś plamienia...
    Myślę, że z serduszkowaniem tak czy inaczej się nie spóźniliście... bo gdyby nawet owulacja była w czwartek, a przytulanie było w piątek... :)

    Lapi84
    a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwykle miewałam cykle ponad 32 dni, nawet 40. A wtedy, gdy zaszłam w ciążę, się okazało, że owulacja była 13 dnia, a cykl miał mieć 27 dni ;) Pierwszy raz w życiu chyba :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej okresu dalek nie.ma piersi swedza . Szyjka macicy wysoko slabo wyczowalna wydaje mi sie rozpulchniona. Jak uda mi sie to podejde dzis na bete.npodzielcie sie swoimi spostrzezeniami

    Michasiaa
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no juz dzis to szlak mnie konkretnie trafil i krew zalała,
    pytam co jeszcze się wydarzy?

    jakies 25dni temu na naprawe auta wydalismy 1000zł, dzis sie okazalo, ze to samo się znowu nam posuło tzn maglownica, i skąd wziąść kolejne tysiąc złotych? na część mielismy gwarancje tylko tydzien bo maglownica byla używana, kosztowała 500zł, 400zł wymiana, 50zł płyn do wspomagania i 50zł i 50zł ustawienie zbieżniości, ja juz nie wiem co mam robić, juz mam dość tego roku, coraz coś się dzieje, gdybysmy mieli pieniadze to bym sie tym nie przejeła, a tak to brak snów, na koncie i tak mamy na minusie 1500zł i bedzie więcej niedługo jak się zrobi auto

    mam nadzieje ze u was lepiej jest, bo u mnie od wrzesnia się ciągnie niestety

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    no juz dzis to szlak mnie konkretnie trafil i krew zalała,
    pytam co jeszcze się wydarzy?

    jakies 25dni temu na naprawe auta wydalismy 1000zł, dzis sie okazalo, ze to samo się znowu nam posuło tzn maglownica, i skąd wziąść kolejne tysiąc złotych? na część mielismy gwarancje tylko tydzien bo maglownica byla używana, kosztowała 500zł, 400zł wymiana, 50zł płyn do wspomagania i 50zł i 50zł ustawienie zbieżniości, ja juz nie wiem co mam robić, juz mam dość tego roku, coraz coś się dzieje, gdybysmy mieli pieniadze to bym sie tym nie przejeła, a tak to brak snów, na koncie i tak mamy na minusie 1500zł i bedzie więcej niedługo jak się zrobi auto

    mam nadzieje ze u was lepiej jest, bo u mnie od wrzesnia się ciągnie niestety
    ja koncowke roku tez mam straszna,kradziez portfela,kradziez dowodu i proba wyplaty z bankomatu,potem kolejna wymiana karty bankomatowej bo tamta nie dzialala,potem okazalo sie ze nie mam owu i latam co chwile na monitoring jutro mam kolejne usg,i w dodatku tez w aucie zepsulo sie cos i wycieka plyn z chlodnicy..wrrrr

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie skończyłam wieszać firanki.
    Rani umylam okna i co? Deszcz zaczął siapic! Ja to mam szczęście:-(
    Oj Pati Ola współczuję :-(

    Ja na szczęście mam mechanika w domu i nie muszę się martwić o naprawę. Jedynie zakup części to tylko słucham ile kasy trzeba. Włos na głowie się jezy.
    A mechanicy potrafią walka zrobić i wydoic z kasy. Wiem coś na ten temat.

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam xzasu podskoczyc na bete moze jesCze mi sie uda bo mam laboratorium calo dobowe;) ale czy jest sens juz?

    Michasiaa
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak u was sie maja starania na jaki etapie jestescie??Przepraszam za zbyt dyskretne pytanie.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasiaa a czemu nie? Chyba że @ przyszła. Godzina pora czy na czczo nie mają znaczenia. Lec!!!!!
    Ola tzn???? :-)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola85
    to tez widze nie za ciekawie masz,
    moze przyszly rok bedzie lepszy dla nas?

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati na pewno będzie lepszy.
    Ja już odliczam ten stary również go mam dosyć!!

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pojde:) nie przyszla

    Michasiaa
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ