X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia dziękuję <3 :-)
    Cieszę się że się z nią dogadalas. Mam nadzieję że dostaniesz kasę i się pożegnanie jak ludzie.
    Nika no działaj działaj. Ważne że masz libido git:-) strach, lek już pozostaną musisz sobie z nimi radzić. Staraj się szybko zająć czymś myśli.
    Ja ostatnio do gina mówię a jak się nie uda znowu poronie? Wiecie co zrypal mnie żebym takich głupot mu nie gadala.
    Co do wina ja pije lampkę co dziennie czerwone polslodkiego na endo. Kiedyś zdarzało się więcej ale teraz biorę siofor i wyczytałam że lampka nie zaszkodzi. Aha pije do skutku kiedy nie umrze 2 kresek lub bety.

    Kończę obiadek i spadam na wycieczke. Mąż nas zabiera w góry mam nadzieję że nie będzie mi kazał znowu wchodzić na sniezke. Może namówić go do Wrocka jakiś występ jest z dora dla dzieci to mała skorzysta a ja się wbije w sklepy może sobie coś kupię :-)
    Miłego dnia mikolajkowego! :-)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, Mikołajkowe sto lat z okazji urodzin!!

    http://i140.photobucket.com/albums/r5/foxylayouts//comments/birthday/bdayhunkoncakesilver.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen <3 :-D
    Dziękuję kochana!!! Jak wam minął dzionek mikolajkowy? Dostaliście prezenty?
    Chwalić się tu no!!!!!
    Ania,Lena !????? Gdzie wy???

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze minęły nam Mikołajki; dziękujemy bardzo :) Naszym tegorocznym prezentem Mikołajkowym był weekend na jarmarkach bożonarodzeniowych w Berlinie, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeszcze gdyby się okazało za dwa tygodnie, że przywieźliśmy z tego wyjazdu dwie kreski to już w ogóle prezent trafiony w dziesiątkę :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko wszystkiego co najlepsze ci zycze!

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sobote bylam na pogrzebie dziadka mojego partnera, był chowany w tym samym grobie co nasz Ksawierek (bo ma to byc nasz grob rodzinny, bo kazdy chce byc w urnach chowany)
    wyłam strasznie, nawet babci nie bylam w stanie zlozyc kondolencji tylko sie do niej przytulilam na dluzej i nie potrafilam z siebie slowa wydusic

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jestem tu od 2cykli czy taki spadek jest normalny ? Moze to być implantacja ? Wczoraj troche różowego śluzu bylo ale niewiele.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)

    Pati <3 :( nawet sobie nie mogę wyobrazić tego bólu :(

    ja dostałam prezent psiew prawidłowy :D biocenoza jak zwykla II :)

    tak wiec został tylko wymaz do zrobienia :)

    u nas praca praca .ale zaczynam pwoli dojrzewa do mysli że jesli IUI nie wyjdzie to nie probujemy dalej tylko odkłądamy kase na IVF prywatne 6300 a IUI 1350 wiec 3 proby IUI to juz prawie IVF :) a przynjamniej było by rodzeństwo :) z tego samego dawcy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka94 wrote:
    Hej dziewczynki jestem tu od 2cykli czy taki spadek jest normalny ? Moze to być implantacja ? Wczoraj troche różowego śluzu bylo ale niewiele.
    a masz potwierdzona puwlk e bo widze ze test owulacyjne masz kilka razy +

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, Pati dziękuję za życzenia :-)
    Pati smutno mi nie jestem w stanie sobie Wyobrazić co przeżyłas w tej chwili. Przypomniało mi się jak ojca chowalam jak strasznie płakałam :-(
    Tule trzymaj się.

    Aniu wrescie jakoś konkretny prezent:-)
    Trzymamy kciuki hihihi

    Mnie muli dalej. Zauważyłam że organizm źle reaguje na dawkę normalna Słodkiego. Masakra umieram!!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk byl w 14dc a 15dc już go nie było podobno testy owulacyjne to lipna sprawa robiłam z ciekawości . Nie wiem czy była czy nie. Czy może tak spaść czy poczekać do jutro że może to była implantacja i podskoczy?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka a Ty zaczelas brc siofor tak ??
    Zaczelas go wdrazac powoli ??
    bo mi dr powiedziala ze jak cos to najpierw 1 tydz po 1 tabl dziennie , 2 tydzien dwie tabl dziennie i 3 tydzien 3 tabl dziennie .. jesli na ktorym etapie bede sie zle czua bedzie dluzej mi podawac jedna dawke :)


    Aga skoro tak to poczekaj moze cos jednak cos sie zadzailo :)


    A my pdjelismy decyzje :)

    podchodzimy tylko raz do IUI wóz albo przewóz jesli sie nie uda odkładamy na IVF :) poki jeszcze refunduja leki :) przynajmniej bedzie mozliwosc powrotu po rodzenstwo z tego samego dawcy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ty tam utonelas w tej robocie???? ;-)
    Pracocholiczko...hihi:-P

    Dobra decyzja :-) Fajnie by się udało rodzeństwo od jednego dawcy. Super.

    Ja miałam brać 2dni po 1 tab,2dni po 2 i potem po 3 tabsy. A no dlatego że ja Cisnelo że chce dziecko. Nie było by tego cyrku Aniu gdyby łaskawie powiedziała jakie badania zrobic itd. A tak to ja postawiłam przed faktem dokonanym.
    Ja źle się czuję bo czasami skubne coś słodkiego i wychodzi ze to za dużo i potem się tak czuję strasznie.
    Ogólnie mnie strasznie mdli i wtedy wiem ze musze coś zjeść.
    A na jedzenie nie mogę patrzeć na sam zapach niektórych potraw dostaje odruchy wymiotny.
    Schudłam w 3 dni 2 kg nie dużo ale dla mnie to coś!:-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 18:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a czy w czasie brania tego sioforu bolały cie jajniki????
    Bol brzucha tak jakby na jelitowke albo @? Ja strasznie czuje jajniki po owulce codziennie tak jakby miał zaraz peknac.
    Zastanawiam się czy pęcherzyk może nie peknal i tak świruje ale już sama nie wiem.
    Może to od tego Słodkiego......???
    Stara i Głupia ja

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie zaczełam brac bo czekamna wyniki tej insuliny :)

    Zabka a Ty juz jestes po owulacji co nie ??moze z innego ppowodu cie mdli :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moge sie wpisac do waszego watku.Jestem w trakcie staran ale mam problem z owu po odstawieniu tabletek anty.Zanosi sie na dłuzsze starania.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola witam:-) powodzenia.
    Aniu tak jestem po owulacji nieszczesnego cyklu hihi dokładnie 2.12 była a 3.12 pęcherzyk 18mm. Mówisz????? Czytałam ten link. W szoku byłam że jej się udało. No zobaczymy Aniu nie chce się nakręcac i szukać objawów bo zaraz wszystkie ciążowe nagle będę miała hihi

    A kiedy wyniki będziesz miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania powiem Ci coś bo tak się przymierzam i przymierzam..ale masz zajebistego tego kotka nie mogę się napatrzec na niego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a co z twoimi owulka?
    Ich brak??? Wspomagacza jakieś bierzesz?

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) jutro mam dostac okres ciekawe czy bedzie oby nie;), strasznie mnie piersi bola az dotkac nie sie moge:(

    Michasiaa
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ