X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzien mija?

    Michasiaa
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj pierwszy raz w zyciu snilo mi sie, ze byłam u ginekologa, który robił mi usg i powiedział, ze jestem w ciąży, pamiętam,ze z gabinetu wyszlam zdenerwowana bo dr był pijany i potrafil mi wydrukowac zdjecia z usg

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ost sie snilo ze w ciazy jestem . I potem ze jakies guzy mi wyrosly tak jak by jajniki na zewnatrz. Masakra

    Michasiaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko my to mamy sny!!!!
    a myślałam że to ja tylko mam nie normalne sny hahaha

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Napewno będę walczyć o swoje na każdy możliwy sposób umówiłam się z nią na jutro na rozmowę i jeżeli nie zapłaci to idę do prawnika. Może nie jest to dużo ale idą święta a za coś prezenty trzeba kupić.

    Ciekawe macie to sny dziewczyny :-P ja już powoli przygotowuje Pytona do zapłodnienia mnie i liczę że się uda jeszcze tylko muszę iść po receptę bo kończy mi duphaston.

    Fiu praca nie jest najważniejsza bierz zwolnienie i do lekarza wtedy będziesz wiedziała dlaczego nie wychodzi nic ze starań trzymam kciuki żeby wszystko było wporzadku.;-)

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działaj działaj mała Kasia co trzeba zacząć działać!!!

    Fiu ja myślę jak mała Kasia. Tak to ty badań nigdy nie zrobisz bo zawsze coś a jak się ma wolne to masz cel wstajesz szybko i biegniesz robić potem tylko wyniki konsultacja i diagnoza.

    Cholera znowu mnie muli.

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nienormalne;)

    Michasiaa
  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nowym roku napewno sie wybiore do lekarza ale w tym juz nie znajde czasu. O urlopie puki co nie ma mowy, swieta za pasem trza oszczedzac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 18:15

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdam wam jutro relacje jak poszła rozmowa. Mam zamiar ja nagrać wrazie czego jakby nie chciała wypłacić to chociaż będę miała dowód że była ustna umowa. ;-)
    Fiu a po pracy nie znajdziesz chwili żeby do lekarza wyskoczyć.? Lub w weekend. Wiesz to twoja sprawa ale może coś jest na rzeczy i najlepiej to najszybciej sprawdzić. Mimo wszystko trzymam kciuki żeby Ci się udało ;-)

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym nagrywaniem to swietny pomysl, tylko najlepiej jakos dyskretnie zeby sie babka nie skapnela bo wtedy nic nie bedzie gadac...
    Niestety praca zajmuje mi 12godzin dziennie, a ze robie na 3 zmiany to komplikuje sytuacje. Po pracy mam jeszcze synka i lekcje

  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram sie do gina na bank ale w nowym roku, teraz za duzo latania przed swietami...
    A moze ktos zerknac na moj wykres? Nie umiem wkleic podgladu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do ginekologa idę w poniedziałek po pracy. Mam nadzieję że powie mi czy owulacja będzie czy nie, a od środy zacznę robić testy owulacyjne. Zobaczę jeden miesiąc będę używać, później już nie.

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiu rozumiem może uda się wam jeszcze przed pójściem do gina kto wie ;-)
    No właśnie wiem żeby jakoś dyskretnie coś wymyślę ;-)

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, co tam porabiacie?
    Ja piję winko i oglądam Burleske na Polsacie (kocham ten film) :)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guten Abend z obczyzny! Rano dojechalismy do Berlina i pół dnia spędzilismy na jarmarkach bożonarodzeniowych.

    Witam wszystkie nowe forumki :) Przyjemny tłok robi nam się na wątku. Oby jak najwięcej dziewczyn się tu zapisało, bo coś czuję, że to będzie płodny wątek :D

    Lena, miło Cię widzieć :)

    Ania, jeśli IUI byłoby 27. grudnia, to testować będziesz na Trzech Króli? Gdybyś pisała petycję do tych "ludzi" z rządu na temat refundacji in vitro, to ja się podpisuje pod nią. Gdy tylko słyszę o ich ustawach scyzoryk mi się otwiera w kieszeni.

    Żabko, świetnie, że ginka poprowadzi Twoją ciążę z nowym lekiem. Czyli najpóźniej w styczniu Zobaczysz dwie krechy? :)

    Uciekam napić się wina, coby endometrium przygotować na potomka :)

    Miłego :)

    mika1987, michasiaa lubią tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,pisalam jakis czas temu:)prosze mnie dodac do listy:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tak ucichlyscie dziewczyny?

    Michasiaa
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos zasnac nie moge;(

    Michasiaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :-D
    Co tu cisza nastąpi!gdzie wy????
    Ja dzisiaj stanęła na wagę tak z ciekawości iiiiii oczy zrobiłam 2kg mniej w 3 dni ohhhhhhhh ale zajebiscie jak tak dalej pójdzie to będę laska jak trza;-)
    Co nie zmienia faktu że dalej mnie muli nawet dzisiaj po śniadaniu.
    ah uroki magicznego leku hihi

    Belen zazdraszczam tych wypadów. Zaglądaj częściej do nas co????
    Lena,Ania i reszta gdzie wy????

    Lecę zabawić się w św.mikołaja dziecko napisało że chce suuuuper barbie. Hmmmm muszę zadanie wykonać. Ale misja tylko jak wygląda ta super barbie????
    Chociaż po wczorajszej histeri w kąpieli nie powinna dostać ale mnie wkurzyla masakra!
    Ah te dzieci:-)
    Do potem

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ