X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam wrazenie jak by mialo sie nie udac a s tym miesiacu nie mozliwe zebysmy owulke przegapili;(

    Michasiaa
  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w skrocie miesiecy juz troche minelo na staraniach, w sumie nie skupialismy sie zbytnio na tym kiedy...i nic. Jak juz zaczelam liczyc dni,obliczac,wyliczac...no coz, tez nic. A ostatnio strasznie rozregulowaly mi sie cykle. Zazwyczaj mialam 33dni, a pez ten rok sie wydluzyly i mam wrazenie ze jezt coraz gozej.
    W tym cyklu mialam wrazenie ze juz jest...(zreszta w kilku poprzednich tez

  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu mam jakies rewolucje tempkowe, plamienia ktorych nigdy w zyciu nie bylo. Nic nie rozumiem, znowu dluuuzszy cykl bedzie. Oby nowy rok byl lepszy
    Jeszcze nie wiem jak ogladac Wasze cykle?

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę z nią na rozmowę i jadę tam z narzeczonym to jak ja nic nie zdziałam to może on coś wskura. Nie wiem jak ale wyciągne z niej pieniądze choćby nie wiem co. Trochę się stresuje no ale cóż.
    Mam nadzieję że to nie wpłynie na mój organizm i że uda mi się w tym cyklu bardzo bym chciała

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiu
    A robiłaś jakieś badania.? Myślę że powinnaś udać się do ginekologa i poprosić o receptę na duphaston to ci wyreguluje cykle.

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Kasiu trzymam kciuki za Twoja sprawe. Obys odzyskala kaske.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia walcz o swoje pracowałas na te pieniądze!
    Chora baba. Nie martw się karma wróci do niej :-)

  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bede musiala wykrzesac z siebie troche sily i czasu na lekarza, ale ciezko bedzie w natloku pracy i zajec domowych. Poza tym ostatnio totalnie nic mi sie nie chce, caly dzien bym przesiedziala na kompie

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma zawsze wraca z podwojna silA

    Michasiaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiu a może jakiś urlopik krótki albo L4???? I wybrać się na badania?!!!!

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram

    Michasiaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak muli że szok. Nici z mojego winka poprostu nie dam rady. Na widok jedzenia mam odruch wymiotny!
    Fajnie bo schudne tzn mam nadzieję ale te mdłości o matko! Udręka!!!

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje;)

    Michasiaa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wszystko ok, dawca podpisak zgode wiec spokojjie, najprawdopodobniej pokiculkalo sie cos i to krwawienie bylo @ bo teraz jestem w czasie owulacji bawet jest pechetzyk ;-) pobrala mi posiew kupr badan jak dostanę @ zrobić usg czy nie ms torbieli i brac od 3-7 lamette w 11 dc wizyta i okreslenie terminu iui ;-)
    Wtope zaliczylam bo nie zaplacilam za posiew :-) ale zarzwonilam i moge przekewem :-)
    teraz tylko musze zrobic szybko wymaz z kanału szyjki na chlamydie i ta insuline :)

    bo resztae to moge nawet kilka dni przed IUI :)
    noo tylko zobaczymy kiedy przyjdie @ ..bo endometrium miałąm 13 mm , pecherzyk 16 mm na lewym jajniku :)
    bo skoro owulki nie było ...to teoretycznie 2-3 dni i owulka plus 14 dni :/ to 11 dc przypadał by na 27 grudnia :P wiec na ostatnia chwile przed sylwkiem by była iui


    tu jest link tylko nie wiem gdzie to dokladnie było na ktorj strnie nick Eweloka84

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ploty-ploty-ploteczki-d,1312.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 22:46

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie dziewczyny...czy ja dobrze zrozumiałam, bo gdzie tu na forum się pojawiło...czy czerwone winko działa dobrze na endometrium?A słyszałyście że dobrze jeść ananaska w czasie owulacji, zawiera bromelinę, która w jakiś tam sposób ma dobrze wpływać na zagnieżdżenie:)

    nika77
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dDzień dobry :-)
    Spałam jak dziecko. mmmmmmmmm.......szkoda że trzeba wstać:-(

    Ania jesteś uffffff juz myślałam że utonęłaś w pracy :-)
    Jak ja się cieszę że jeszcze w tym roku zahaczysz o IUI.
    Trzymam kciuki żeby przyszła w terminie @ i za IUI.
    Ale zajebiście!!!!!!!!!!
    Zdawaj tu relacje na bieżąco.

    Dziękuję za lina poczytam : prasa do śniadanka.
    Zaraz bede zbierać mała do przedszkola.

    Nika tak pije się czerwone wino półsłodkie. Bllle :-)ja lubię uwielbiam słodkie.
    A ananasa się je po 3-4 plastry czy jak to woli ćwiartkę z całego na zagnieżdżenie ale jemy po owulacji tak 3 dni po. Ze względu na bromeline.
    A słyszałyście o kiwi?????? on też ma bromelinę.

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :) zaniedlugo do pracy niestesty a najcheyniej zostalabym w lozku:( tempka mi wzrasta dzis mam 36.9 a niby jestem 8 dni po owu . Wydaje mi sie ze byla pozniej.

    Michasiaa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Tak probuje nadrobic ale stednio mi wychodzi ;)
    Skrót jakis?

    Aniu84 widze, ze do przodu :). Ciesze sie.

    U nas nic nowego. Nie zrobiłam ani jednego badania do IUI od miesiaca. Nie mam ochoty, sił, z czasem krucho.
    Nie wiem co ze mną....
    Dzisiaj mi sie snilo, ze dowiedziałam sie ze jestem w 12 tygodniu ciazy. Tak o! I sie w tym śnie dziwiłam, ze mam okres a lekarz powiedział, że to normalne ;) . Chłopiec to był :). Wolalabym akurat takich snow nie miec. Teraz trzy dni bede dochodzić do siebie. Wolalabym chyba jakis koszmar z ulicy Wiązów ;).

    Ide dzisiaj juz na trzecią w tym tygodniu "Wigilię" w pracy. Jeszcze z pięć przed świętami przede mną ;). O świętach domowych jakos nie chce mi sie nawet myslec. Najchętniej wyjechałabym w tym czasie na jakas wycieczke ;)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena jesteś :-) <3 jak miło :-)

    co ty do nas tu nie zaglądasz?

    Co z tobą kochana?

    Chore są te sny. ja też takie miewam :-( tzn podobne!
    Ostatnio mi się śniło dokładnie przed wczoraj że byłam w zoo ale jakis dziwny klatki zwierząt to klatka w formie pokoju hhahah
    Patrzyłam w wieeeeelkie akwarium woda przeźroczysta a tam wielka ośmiornica taka waiecie matka matek ogrrrrrromna!!!! Potem widziałam węże rude hahaha a potem małpka (8 coś do goryla podobna) ale mała a potem jej matka i głaskałam tą mała hihih
    Gdzieś w którymś pokoju przewinął się mąż moj i na nogach trzymał panienkę młodą panienkę i chciał ją pocałować a ta unikała bo ......ja patrzyłam!!!!
    Głupia nic z tym nie robiłam że jakaś panna mu siedzi na kolanach!!!!
    i budzik mnie obudził :-)

    Bardzo mi często się śni mąż z jakąś lafiryndą!!!!
    ie mam podstaw ani obawy że mnie zdradzi więc nie wiem z kąd te sny!!
    Lenka robiłam frytki warzywne hmmmmmmmmmm ohhhhhhhhmmmmmmm jakie pysznośći!!!!

    ile jeszcze tych wigili oszaleli!!!!?????????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hooooooohooooo
    aniu 1726 stron???? hahaha ale na skrobałyście!!!1

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ