X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny! :-P

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem ;) dzien jak codzien praca praca

    Michasiaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie miłej pracy :-)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Żabko, udanych zakupów życzę. Z tą Barbie raczej nie pomoge, bo jestem na czasie z zabawkami dla chłopców tylko. Niestety w rodzinie ani jednej dziewczynki nie ma :) Myślę, że jeśli córka dostanie lalkę inną niż te, które ma w domu, na pewno uzna ją za super :)

    Pojutrze Mikołajki! I urodziny naszej Żabki :)

    Miłego dnia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen <3 <3 <3
    jak miło że pamiętasz :-)

    P.s. kupie jej jakąś z peleryną haahahaha żeby była coś jak super men :-)
    Najchetniej bym ja wzieła do sklepu i kazała sobie wybrać ale jak pomyśle że zrobi mi histerię po zapłaceniu ze nie chce tej tylko tamta chciała to juz się boje i mi się odechciewa . Moje dziecko czasami ma takie zachowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu dziękuję za linka znalazłam, przeczytałam. Super ze dziewczynie się udało. :-) cuda się zdarzają :-)
    Ja swój cykl przekreslilam jak się uda będzie dobrze będziemy pić tzn opijać:woda,herbatka, % jak to woli. Ale.... Pech to pech jakoś nie wierzę że się by udało.
    Będzie to będzie koniec bujania!!!!

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja po dwóch dniach pracy po 12h. Dobrze, że nianię mamy to odespałam do 11 dziś. Trzasnę jakiś obiad i dopiero po młodą pójdę.

    Żabka przykro mi, nie chciałam wykrakać o tej owulacji nie z tej strony, ale może wszystkie zajdziemy w 2016 i tak poprostu ma być :)

    Też brałam leki antydepresyjne, wiele wiele lat w dużej dawce. Odstawiałam 2 lata, zmniejszając powoli dawkę, ostatnie leki wzięłam 6 tyg przed owulacją, w którą chciałam zajść w ciążę. Teraz jestem na delikatnych uspokajających, przy których można karmić piersią (zaczęłam brać jak mała miała 7 mieisęcy i karmiłam,i tak na nich zostałam). Można je brać w 1 trymestrze jeszcze, więc odstawię dopiero jak zajdę. Nie wyobrażam sobie życia bez wspomagaczy, ale jak się ma takie życie, to co zrobić. Trzeba zaakceptować.

    Idę obiad robić i po młodzież :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) była szefowa jednak się nie odezwala :-/ w poniedziałek tam pojadę.
    A teraz siedzę w domku i zastanawiam się czy iść na winko czy zostać i oglądać tv. Jakoś ostatnio mi się nic nie chce...

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was wszystkie!!!!

    Jestem serduchem przy Was! 2016 rok będzie piękny <3

    żabka04, Fipsik lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała myszko dziękujemy :-)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff wzięłam córkę z przedszkola i pojechalismy do sklepu. Puściłem bajkę o Mikołaju że zostawił kasę a jej kazał wybrać super lalkę bo on nie wie jaka. Podeszła do półki i mówi:jak on nie wie przecież to ta.co on nieużywa mozgu?!. Szkoła mojego męża -trzeba używać mózgu!:-D
    Dziecko zadowolone:-) wracamy do domu, do potem

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja dopiero teraz mam chwilę żeby coś napisać...zrobiłam badania, wyniki są ok, więc i nadzieja jest większa:)
    A teraz to co dziwne...przy niedoczynności tarczycy mam niskie temperatury, dziś mam 11 dzień cyklu, temperatura wzrosła z 35,5 na 35,8, od rana przez cały dzień boli mnie jajnik - co mnie bardzo cieszy, bo w tamtym cyklu nic nie czułam,pojawił się też śluz, wczoraj i dzisiaj piję czerwone winko i ....myślę, że można rozpocząć starania, chociaż na wykresie nic znaczącego nie widać, nie pokazuje jeszcze owulacji, czyżby coś mi się poprzestawiało???Ale co tam, będę próbowała nawet jak nic się nie zadzieje na wykresie...pozdrawiam Was i życzę miłej nocki:)

    nika77
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykres pokazuje owulację dopiero kilka dni po, jak się "upewni" kilkudniowym skokiem temperatur ;)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry ;-)
    Co tam słychać?

    nika ja już dawno olałam ten, śluz tzn zaglądam żeby sprawdzić jego ilość itd. najlepszym i 100% sposobem jest monitoring u gina na potwierdzenie owulki.
    Teraz jeszcze bardziej się upewniłam bo miałam bardzo mała ilość śluzu w porównaniu do poprzednich cykli a owulka była.

    U mnie złe wieści . Wczoraj wieczorem dostałam tel od mamy (odebrała awizo) mam się wstawić jako świadek na policje. Dotyczy sprawy z przed 5 lat! Oczywiście nic nie pamiętam ;-)
    Czy oni nie maja co robić tylko jakieś brudy prac?
    Zajebali mi weekend i urodziny!!!!
    Boszzz niech ten rok się kończy bo takiego pecha dawno nie miałam i ciągnie się przez rok!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieram dziewczyny. Po obiedzie pierw bolał mnie jajnik prawy potem nagle brzuch położyłam się. Niby przeszło. Polazlam z rodzinką do sklepu bo pustki w lodówce tam myślałam że umrę! Wróciłam na chatę bol jest okropny jakbym miała zaraz dostać @ z cmieniem w tle jajnika. Nie wiem czy za duzo zjadłam obiadu i te tabsy tak powodują czy co mi jest?!
    Lezakuje a takie dobre winko na mnie czeka mąż mi kupil żeby poprawić mi humor:-)
    Jest tu kto?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 17:38

  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z policja to tak bywa, mnie tez po 3latach kazali przyjsc i sie spowiadac...o jakiegos lekarza chodzilo ktorego nawet nie kojaze pfff.
    Mam nadzieje, ze bole Ci przejda Zabko, odpoczywaj, leniuchuj

  • Fiu Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja dzis wyslalam mlodego do teatru, polecialam na zakupy potem trza bylo go odebrac i wejsc jeszcze w pare miejsc...no i tak dzien zlecial a w domku jeszcze sprzatanko. Zostala mi lazienka do ogarniecia a ja juz nie chceee
    Pozdrawiam

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczornie :) Nie ma dostępu do neta u tych dojczlandow, musimy na lewo się podkradac sąsiadom, zatem odezwę się zapewne po powrocie w poniedziałek.

    Trzymajcie się ciepło :)

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka wszystkiego najlepszego zdrówka szczęścia powodzenia w staraniach i czego sobie tylko życzysz :-) :-) i nie stresuj się tak ta policja taka ona właśnie jest niestety nic na to nie poradzimy.

    Ja dogadalam się z była szefowa i prawdopodobnie w poniedziałek mi zapłaci ale kto wie ogólnie rozmowa nie była zbyt przyjemna ale ważne że dostanę swoją wypłatę. ;-)
    Wielkimi krokami zbliża się owulacja jeszcze tylko parę dni i może się uda. Trzymajcie kciuki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2015, 01:03

    żabka04 lubi tę wiadomość

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, nie wiem co to u mnie było, mam nadzieję, że to właśnie owulacja a nie jakieś inne sensacje jajnikowe...już 11dc cały dzień bolał mnie jajnik, więc w piątek było serduszkowanie, libido zwiększyło mi się jak cholera, no trzeba dalej działać, mam nadzieję testować jeszcze przed świętami, ale tak się cholernie boję, niby staram się nie nastawiać, że teraz to już się uda...ale mimo wszystko i tak mam takie myśli, że się uda...tylko kiedy to nie wiadomo
    Dziewczyny, a winko pijecie od którego dnia cyklu i przez ile dni?przez całą niby owulację czy to raczej jeśli ma ulepszyć endometrium, to przed owulacją?
    Życzę wam miłego dnia, ja teraz uciekam pichcić obiadek:)

    nika77
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ