X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Mi to sie wydaje, ze ja nigdy nie zajdę, w ogóle sobie nie moge wyobrazić tego pozytywnego testu :(
    Mam przeczucie, ze Wy w najbliższym czasie jedna po drugiej zacznie pisać, ze pozytywny a ja tak sobie będę czekać....
    Kurde, ja to też mam takie odczucia, że Wam się uda a mi nie :-(. My dajemy sobie czas do końca roku. Jak nie wyjdzie to chyba damy sobie spokój.

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 3 marca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to nie przychodzi do głowy żeby dać sobie spokój bo dzieci w ogóle nie mam a chce chociaż jedno :/

    Skarpeta lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie mamy takie myśli ze innym sie uda a nam nie ;p ja tez Tak mysle , ale myślę ze jak sie "odpuści" mierzenie szukanie owulacji itp itd to raz dwa sie uda , jestem tego prawie pewna ;p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 3 marca 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja stwierdziłam że jak teraz się nie uda to też odpuszczam...nie będę robić żadnych testów chodzić na monitoring itp itd ...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 marca 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Skarpeta no 26-28 dniowe pisze tak bo z tymi cyklami to tez u mnie roznie bywa. Ale jeszcze sie nie zdarzylo aby cykl u mnie przekroczyl 28 dni. Przynajmniej sobie nie przypominam.
    Paulka89 sama nie wiem. Boje sie troche ze jak zatestuje to przyjdzie @ nie wiem:p czasami mam takie głupie myślenie. Jeśli @ do wt nie przyjdzie to może koło środy. Chyba że do wt sie pojawi. Wtedy bedzie wszystko jasne
    Katharina92 masz racje. Mój błąd. Chodziło oczywiście o 5 marca :)

    coś nas łączy widzę i to nie tylko wiek... bo rozumiem że w nicku mindusia87 87' to Twój rocznik? mój tez :) mi ovu wyliczł @ na poniedziałek ale inna aplikacja na dziś... wstałam wcześnie rano - wstaję tak rano od 3 dni... nie mogę spać...
    mam te same obawy z resztą zazwyczaj tak było test i po robocie... nie ważne ile dni się spóźniał od razu sie @ pojawiał po teście...3 mam za nas kciuki moze dziś i jutro się nie pojawi i przetestujemy we wtorek albo środę,

    mindusia jak się ma takie cykle ponizej 30 dni to chyba łatwiej zaobserwować co się dzieje w ciągu cyklu? czy się mylę? ja odkąd się staramy mam popiep*one te cykle... jak się nie staraliśmy to też 29-30 dni

    Katharina92 chyba kazda z nas tak ma... ja tez jakoś mam problem żeby wyobrazić sobie te dwie kreski ale musimy myslec pozytywnie...
    ja tez wierze że jak juz głowa się uspokoi to większość z nas załapie od tak...zobaczycie :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) u mnie dalej test owu ujemny A temperatura dzisiaj dosyć znacznie spadła. Zobaczymy co to będzie z tego wszystkiego:D miłej niedzieli:)

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej dziewczynki:) u mnie dalej test owu ujemny A temperatura dzisiaj dosyć znacznie spadła. Zobaczymy co to będzie z tego wszystkiego:D miłej niedzieli:)
    Hej dzieczyny. Dzień przed owu przeważnie spada spada:-). Trzymam kciuki :-)

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus czyli jakby jutro była owulacja to jutro temp powinna być niska taka jak dzisiaj a w kolejnym dniu już wyższa?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta tak zgadza sie 87 w nicku to mój rocznik. No można powiedzieć że w chwili obecnej jedziemy na jednym wózku. Obydwie czekamy na rozwój wypadków. Czasami mam myśli aby zrobić test i zatestować ale potem skarcam się w duchu aby poczekać do tej śr. Jak to mówią co nagle to po diable i tego się trzymam. A co do cykli to na pewno lepiej zaobserwować co się dzieje w organizmie można mniej więcej przewidzieć kiedy owulacja przyjdzie i przewidzieć datę następnej miesiączki. Przy cyklach do 30 dni.
    Jeśli chodzi on starania to nie zauważyłam aby podczas starań o dziecko zaczął mi jakoś cykl szaleć. Był z reguły taki jak zawsze do 28 dni. Skarpeta ja bym na twoim miejscu poszła z tymi cyklami do lekarza bo dla mnie to jest dziwne

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie jest. W zasadzie jutro już powinna być wysoka. Czasem gwałtownie wzrośnie a czasem będzie się pieła stopniowo do góry. Czasem niestety tak jest gdy nie dochodzi do owulacji a temperatura mimo tego idzie do góry. Przy owulacji powinna wzrosnąć o przynajmniej 0,2 stopnia. Najlepiej jakby wzrosła o 0,5 stopnia. To starzenie progesteronu tak na nią działa. Ja myślę że dzisiaj będzie u Ciebie owulacja, może jutro. Tak więc działaj :-)

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam ;) ? Jak tam ?
    No to Mazia u Ciebie tuz tuz owulka ;) mnie sie wydaje ze uda ci sie teraz jak mialas tak wszystko sprawdzone na 100% praktycznie że zaskoczysz hehe ;) aga a Ty jak tam ? Jak u reszty ? :D

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Skarpeta tak zgadza sie 87 w nicku to mój rocznik. No można powiedzieć że w chwili obecnej jedziemy na jednym wózku. Obydwie czekamy na rozwój wypadków. Czasami mam myśli aby zrobić test i zatestować ale potem skarcam się w duchu aby poczekać do tej śr. Jak to mówią co nagle to po diable i tego się trzymam. A co do cykli to na pewno lepiej zaobserwować co się dzieje w organizmie można mniej więcej przewidzieć kiedy owulacja przyjdzie i przewidzieć datę następnej miesiączki. Przy cyklach do 30 dni.
    Jeśli chodzi on starania to nie zauważyłam aby podczas starań o dziecko zaczął mi jakoś cykl szaleć. Był z reguły taki jak zawsze do 28 dni. Skarpeta ja bym na twoim miejscu poszła z tymi cyklami do lekarza bo dla mnie to jest dziwne

    no właśnie, na tym samym wózku... mam jednak wrażenie, że Ty jednak będziesz cierpliwsza... hahaha ja nie wiem czy do środy wytrzymam, do jutra pewnie jeszcze tak bo wszystko się jeszcze może wydarzyć...

    właśnie wiem że te moje cykle to jakaś pomyłka... jednak jak byłam u lekarza to stwierdziła ze to wcale nie jest jakies wiesz nienaturalne... moja bratowa(przyszła) w drugiej ciązy teraz... cykle prawie 40 dniowe, kumpela tez druga ciąża to samo... zrobiła badania hormonalne i w sumie w normie, progesteron miałam za niski - ale po doczytaniu stwierdzam że pani dr u której byłam chyba nie do końca wiedziała co robi - kazała mi zrobic to badanie w 21 dc, z tym że wtedy w moim przypadku on jeszcze mógł być niski bo przy tak długich cyklach jednak moja ovu jest trochę później - jakby nie było po tej @ jak przyjdzie pójdę do kogoś innego

    3mam za nas mocno kciuk <3

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie mam co pisać bo 3dc :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Ja na razie nie mam co pisać bo 3dc :D
    To u ciebie błoga cisza ;) mówiłam ze najlepszy jest czas @ bo sie nie myśli nie czyta ;) chillout :p

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 4 marca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wiem i doskonale cię rozumiem. Uwierz, że mnie też korci, ale daje sobie na wstrzymanie. A co do cykli to ja wcale nie zaprzeczam, że z powyżej 40 dniowymi cyklami nie mozna zajść w ciążę. Wcale tego nie wykluczam. Natura płata różne psikusy. Może jeszcze zdarzy się tak że rzeczywiście zatestujemy razem. O ile tak jak piszesz nie zatestujesz szybciej ode mnie ;)
    ja również 3mam kciuki

    ps. prowadzisz jakiś wykres temperatur?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 12:27

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle tez zbzikowały od kiedy sie zaczęliśmy starać zawsze jak w zegarku 28-29 a teraz mam 33,36 a nawet sie zdarzył 39 i Pani doktor nie kazała sie przejmować. Duzo robi tez psychika i stres związany ze staraniami to na pewno, mi sie wydłużył cykl co znaczy, ze pozniej mam tez owu, najważniejsze by faza lutealna sie zgadzała i cykl nie przekraczał ponad 40 dni bo wtedy trzeba robić badania, do 40dc uwaza sie jeszcze za normę ;)
    Paulka Ty Nasz psychologu forumowy :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 13:12


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia nie prowadze, zaczne jak mi sie zacznie @, szczerze to poza moim ostatnim cyklem to o wcześniejszych chyba nie można powiedzieć że się staraliśmy...wszystko było bezstresowo tak od sierpnia bez mierzenia liczenia i czegokolwiek... gdy w listopadzie mi się spóźnił pomyslałam że zaskoczyłam, zrobiłam test i od razu @ przyszła, teraz dopiero zaczęłam czytać interesować się szukać informacji wizyta u lekarza w styczniu, później w lutym badania teraz to forum.. więc jestem laikiem...

    może się nam uda :) hehehe jak zrobię test wcześniej oczywiście dam znać... Ty też się w razie co pochwal
    mocno ściskam

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Paulka Ty Nasz psychologu forumowy :*"
    Ha ha ha a mogłam iść na psychologa ;)
    Katharina kiedy masz mieć nast @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki musimy sie sprężać bo tak jak katharina mowila mamy ostatni miesiąc zeby urodzic w tym roku ;) a taki fajny byłby prezent na swieta ❤❤

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    "Paulka Ty Nasz psychologu forumowy :*"
    Ha ha ha a mogłam iść na psychologa ;)
    Katharina kiedy masz mieć nast @?
    Dopiero na 3.04 haha wiec ja sie na razie nie liczę haha
    Owu dopiero za Ok dwa tygodnie ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ