X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 marca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Czesc wam ;) ? Jak tam ?
    No to Mazia u Ciebie tuz tuz owulka ;) mnie sie wydaje ze uda ci sie teraz jak mialas tak wszystko sprawdzone na 100% praktycznie że zaskoczysz hehe ;) aga a Ty jak tam ? Jak u reszty ? :D
    Paulka zobaczymy jak będzie obyś miała rację:)

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta, ja też mam termin miesiączki podobny do Twojego. U mnie prawdopodobnie wtorek.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Kotwica2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no wlaanie bo ty kotwica masz na wtorek? A jak samopoczucie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka zobaczymy jak będzie obyś miała rację:)
    :D bedzie dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nanaXXX wrote:
    ://ovufriend.pl/graph/869b18d2d61236880a161a75ac90b398]869b18d2d61236880a161a75ac90b398.png[/url]
    Nie moge zobaczyc :(

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica2018 wrote:
    Skarpeta, ja też mam termin miesiączki podobny do Twojego. U mnie prawdopodobnie wtorek.

    To mocno trzymam za nas kciuki ja powinnam dziś albo jutro, dziś nie przyszła @ więc zobaczymy co będzie jutro... I w razie co wtorek albo środa testuje

    Kotwica a Ty jak się czujesz? Jakieś objawy?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam ;) a co tu taka cisza ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam. Wiecie co ja mam dosyć...testy dalej negatywne ja już nic nie rozumiem z tego wszystkiego...wydaje mi się że wcale owulacji nie będzie tylko zrobi mi się znowu torbiel :( jestem załamana...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej Wam. Wiecie co ja mam dosyć...testy dalej negatywne ja już nic nie rozumiem z tego wszystkiego...wydaje mi się że wcale owulacji nie będzie tylko zrobi mi się znowu torbiel :( jestem załamana...
    Mazia moze cos jest kuźwa z tymi testami , wazne ze ginekolog Ci zobaczyla i powiedziała kiedy bedzie i jej słuchaj bo ja cos przestaje ufać tym testom :/ mnie dwa cykle wyjść nie chca :/ pokaz zdjecie tego elektronicznego.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka jest taki sam jak był albo nawet jaśniejszy. Zrobię zdjęcie jak wrócę z pracy...Ale ja już wiem że nic z tego nie będzie:(

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiesz co ja mysle ze cos nie tak z tymi testami pamietasz jak u mnie było :/ wyczytałam na necie ze byla dziewczyna gdzie miała monitoring pecherzyk we wtorek 24mm zrobila test negatyw w srode negatyw a we czwartek byla u gin i juz po owulce było a testy nie pokazały tego.

  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 5 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi temp spadła poniżej linii pokrywajacej. Także ja czekam na miesiaczke.
    Dziewczyny nie stresujcie się tymi testami. One nie są wiarygodne.

    Kotwica2018
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 5 marca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta co tam u ciebie? @ przyszła czy dalej czekasz? Bo ja wciąż czekam.
    Dzisiejsza noc od godz 4 nieprzespana. Plecy mnie bolą, piersi, i głowa non stop boli. Tak jak mnie nigdy wcześniej głowa tak nie bolała. Tylko sporadycznie raz na miesiąc , tak teraz od 4 dni boli mnie regularnie. Do tego jestem taka osowiała. Głowa taka ciężka. Przespałabym najchętniej cały dzień. A dzisiaj rano zauważyłam u siebie żółty ciągnący śluz. Ale czekam dalej. ja jestem cierpliwa w testowaniu. Poczekam jeszcze.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia... no ja na razie też czekam... oj bym napisała na pewno jak coś... czy to @ czy krechy :) czyli Kochana u Ciebie objawy jakieś są, jeśli dobrze rozumiem nawet bardzo wyraźne... super... :D ja miałam lekkie bóle brzucha, ale sama już nie wiem co to za bóle...więc nie napalam się... ale ja za to nie mogę spac, w weekend nie za dużo spałam - wstawałam razem z mężem o 5-6 rano, a dziś w nocy zawyłą syrena (jestem strażakiem ochotnikiem) i od 2:50 na nogach... jak dziś @ nie przyjdzie to nie wiem czy testu jutro nei zrobię... ja niestety nie jestem cierpliwa - ale zazdroszczę Ci tego :) czekamy na razie razem :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta.tak naprawde to targają mna same sprzeczne uczucia. Z jednej strony kusi mnie bo to nie jest tak,że wcale mnie nie kusi aby zrobic test. Mieć to już za sobą. Wiedzieć na czym stoje. I te objawy. Ale z drugiej rozsądek podpowiada poczekaj jeszcze z tym testem.
    Boje się, że zobacze jedna kreskę, i obawiam się strasznie tego że ta ciążą może zakończyć się tak samo jak wcześniejsza. 2017 rok. Test pozytywny, beta rosła ale za wolno. 6tc usg robione a tam pusty pęcherzyk. Ehh cieżkie to wszystko. No ale nikt nie powedział, ze ta ciąża też taka musi być.Ta moze być całkowitym przeciwieństwem poprzedniej. Jakby nie patrzeć uraz do robienia testów pozostał. Ale jak tak sięgam pamięcią to wtedy nie miałam takich objawów co teraz. Poczekam. Jak dzisiaj i jutro @ nie przyjdzie to w śr rano testuje :)

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica2018 wrote:
    Mi temp spadła poniżej linii pokrywajacej. Także ja czekam na miesiaczke.
    Dziewczyny nie stresujcie się tymi testami. One nie są wiarygodne.
    :( szkoda ...:(

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Skarpeta.tak naprawde to targają mna same sprzeczne uczucia. Z jednej strony kusi mnie bo to nie jest tak,że wcale mnie nie kusi aby zrobic test. Mieć to już za sobą. Wiedzieć na czym stoje. I te objawy. Ale z drugiej rozsądek podpowiada poczekaj jeszcze z tym testem.
    Boje się, że zobacze jedna kreskę, i obawiam się strasznie tego że ta ciążą może zakończyć się tak samo jak wcześniejsza. 2017 rok. Test pozytywny, beta rosła ale za wolno. 6tc usg robione a tam pusty pęcherzyk. Ehh cieżkie to wszystko. No ale nikt nie powedział, ze ta ciąża też taka musi być.Ta moze być całkowitym przeciwieństwem poprzedniej. Jakby nie patrzeć uraz do robienia testów pozostał. Ale jak tak sięgam pamięcią to wtedy nie miałam takich objawów co teraz. Poczekam. Jak dzisiaj i jutro @ nie przyjdzie to w śr rano testuje :)


    a środa już coraz bliżej :) trzymam mocno kciuki kochana :) znam skądś te mieszane odczucie.. heheh no ale co zrobić? heheh ja jestem niecierpliwa, ale też się obawiam, ale z drugiej strony wtedy jest jasna sytuacja... sa dwie krechy ... jest radość, jest jedna krecha... czeka się na @ - w moim przypadku może test przyspieszyć jej przybycie ... i wtedy nowy cykl nowe starania i nowe nadzieje :) NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE :) MUSI BYĆ

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    To wiesz co ja mysle ze cos nie tak z tymi testami pamietasz jak u mnie było :/ wyczytałam na necie ze byla dziewczyna gdzie miała monitoring pecherzyk we wtorek 24mm zrobila test negatyw w srode negatyw a we czwartek byla u gin i juz po owulce było a testy nie pokazały tego.
    Nie wiem już co o tym myśleć naprawdę...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fff69e59005.png
    Tak wygląda mój wykres. Co o tym myślicie?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 5 marca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 jak na moje oko - owulację miałaś 15dc. Jak dodasz jeszcze jakieś rzeczy wskazujące na owulację (testy, śluz, podwyższoną tempke przez kolejne pare dni) to Ovufriend na pewno wyznaczy Ci dzień owulacji. Mam nadzieję, że staranka były? :)
    U mnie chyba nici w tym miesiącu z racji, że w 16dc lekarz nie widział nic, ani jajeczka ani pozostałości po nim. W niedziele 11.03 ma być @ i raczej będzie.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ