X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Katharina ale te elektroniczne niby powinno robić się rano
    A spróbuj może wieczorem jeden tak dla sprawdzenia


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chyba zrobię. Najpierw ten zwykły i jak wyjdzie taki mocny to zrobię elektroniczny

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Tak chyba zrobię. Najpierw ten zwykły i jak wyjdzie taki mocny to zrobię elektroniczny
    Tak zrób tylko nie pij nic a nic tak z 2 godziny ;) albo jak dasz rade dłużej

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka ja ogólnie mało pije A jak robie testy to właśnie minimum dwie godziny wogole nic nie pije. Zobaczymy wieczorem co wyjdzie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki daj znać jak zrobisz , ale mazia nie patrz na te testy ważne co Ci ginka powiedziała ;) a masz jeszcze wizytę żeby mogla potwoerdzic ze juz po ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jakos wypryszczylo wyszedł taki wulkan pryszcz nad górną warga ust do tego jęczmień na oku plus trzy na szyi :o :o

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Oki daj znać jak zrobisz , ale mazia nie patrz na te testy ważne co Ci ginka powiedziała ;) a masz jeszcze wizytę żeby mogla potwoerdzic ze juz po ?
    W sobotę idę na potwierdzenie czy owulacja była więc wszystko będzie jasne

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-) u mnie jakoś gorsze dni, noc mi się nie chce:-\ a na poprawę humoru nasmażyłam sobie dzisiaj faworków do kawki;-)
    A w którym dniu zaczynacie robić testy owulacyjne? Mi zostały dwa i zastanawiam się czy już zrobić czy poczekać do środy, dzisiaj mam 12 dc.

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Hej dziewczynki:-) u mnie jakoś gorsze dni, noc mi się nie chce:-\ a na poprawę humoru nasmażyłam sobie dzisiaj faworków do kawki;-)
    A w którym dniu zaczynacie robić testy owulacyjne? Mi zostały dwa i zastanawiam się czy już zrobić czy poczekać do środy, dzisiaj mam 12 dc.
    Rybkaaga mi tez sie nic nie chce ;)
    Wiesz co zależy ilu dniowe masz cykle ?musialabys zerknąć na stronie od kiedy zacząć robic testy owulacyjne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie ze na kafeterii kiedys znalazłam jeszcze jeden wątek staraczek tam mało sie działo otworzyłam nasz i wiecie że weszłam tam dzisiaj z ciekawości i ich tez zaczyna trollowac jakis debil :/skad sie tacy biora jak sie pytam :/

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 5 marca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka ja nie rozumiem takich ludzi, jak ich temat nie interesuje to po co się odzywają, chcą chyba tylko ludzi wkurzyć.

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak chyba sprawia im przyjemnosc jak kogoś zdenerwuja :/ dobrze ze my tu mamy spokój od takich baranów !

  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj pojawiła się miesiączka. Także zaczynam trzeci cykl starań. Jeżeli wczoraj wieczorem rozkrecil mi się okres to już zaliczyć jako pierwszy dzień nowego cyklu?

    Kotwica2018
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica mocno tulę,ja dziś rano wykonałam test i niestety jedna krecha więc również jak pojawi się @ zaczynam kolejny cykl starań :) ja wczorajszy dzień bym już zaliczyła jako 1 dc

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki ;)
    Kotwica tak jak rozkrecila się wczoraj @to można juz zaliczyć jako 1dc. Skarpeta póki nie ma @ jest nadzieja :p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam :) u mnie dzisiaj temperatura najwyższa z wszystkich odnotowanych do tej pory..nic z tego nie rozumiem ...test wczoraj wieczorem słabszy niż ten po południu...nic z tego, takie mam przeczucie...:(

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Kotwica mocno tulę,ja dziś rano wykonałam test i niestety jedna krecha więc również jak pojawi się @ zaczynam kolejny cykl starań :) ja wczorajszy dzień bym już zaliczyła jako 1 dc
    Skarpeta A który dzisiaj masz dc ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę idę do ginekologa. Przed staraniami nie robiłam żadnych badań. Wystarczy ze powiem lekarzowi ze staramy się o dziecko? Mialyscie usg dopochwowe przed zacięciem starań?

    Kotwica2018
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak się odważyłam i zrobiłam test ciążowy dzisiaj z samego rana i niestety jedną kreska. No to ten cykl mogę już spisać na straty. Teraz czekać tylko na @

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica2018 wrote:
    W środę idę do ginekologa. Przed staraniami nie robiłam żadnych badań. Wystarczy ze powiem lekarzowi ze staramy się o dziecko? Mialyscie usg dopochwowe przed zacięciem starań?
    Usg dopochwowe to podstawa żeby sprawdzić czy wszystko ok.. na każdej wizycie mam robione.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ