X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest nadzieja gdy nie ma @


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • anczita123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Zawsze jest nadzieja gdy nie ma @


    Czekam do środy i zrobie betę będzie najpewniejsza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Paulka mam nadzieje, ze oznacza to dobra passę hehe :D
    W 16dc wyszedł, Przytulanki były w piątek wieczorem i niedziela rano ♥️
    Jak myślisz sa szanse ?
    Ja mysle ze jest bardzo duuzaaa szanssa mowilas ze owulacje zawsze bralas pod uwage od 20 dc czyli wychodziło by na to ze zaczynalas starania za pozno;) a teraz trafilas akurat ;) mam cicha nadzieję wyjdzie cos z tego ;) !!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anczita123 wrote:
    Witajcie dziewczyny
    mam takie pytanie, dziś 31dc czekam na @. Powinna byc w piątek cykle miałam zasze 28dni staraliśmy się i to bardzo ten cykl :)Robiłam test w piatek czuł 25 i niby jest niby nie ma nic. Czy jest jeszcze nadzieje ze bedzie dobrze ?


    Pozdrawiam gorąco :)

    Taki test wyszedł
    https://zapodaj.net/471afa5869ace.png.html
    Cześć ten test był z porannego moczu ? Mysle ze jak robilas w piątek test to jutro zrób jeszcze po trzech dniach kreseczka powinna ściemnieć ;) zrób jutro i pokaz

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ja mysle ze jest bardzo duuzaaa szanssa mowilas ze owulacje zawsze bralas pod uwage od 20 dc czyli wychodziło by na to ze zaczynalas starania za pozno;) a teraz trafilas akurat ;) mam cicha nadzieję wyjdzie cos z tego ;) !!!!
    Trzymaj kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2018, 21:28


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊✊✊✊✊✊ przez dwa tyg kciuki mi zdretwieja hehehe ;

  • anczita123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja trzymam kciuki za Was i za siebie <3
    Test robiłam po południu jutro zrobie z rana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anczita123 wrote:
    To ja trzymam kciuki za Was i za siebie <3
    Test robiłam po południu jutro zrobie z rana
    Zrób z rana i pokaż ;) kreseczka na pewno ciemniejsza i juz widoczna

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy za siebie kciuki ♥️ Anczita jeśli chcesz z Nami zostać to napisz cos o sobie ile masz kat, ile sie staracie itd bedzie Nam miło ;) i daj znac jak test ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spojrzałam na tem Twój test tak sie wpatrywałam az oczopląsu dostałam haha cos tam jest cien cienia, zrób jutro tak jak paulka mówi powinna byc mocniejsza krecha ;)

    anczita123 lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybaczcie, ze się opuściłam na grupie, ale na małych wakacjach jesteśmy w mężem i nie mam neta cały czas :( od wtorku będę z Wami :*

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • WilkStart Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie Panie serdecznie ☺ jestem tu nowa, Początkująca. Chętnie zaczerpie Waszych rad i umiejętności działania w ovufriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anczita to rób jutro test z samego rana i daj nam tu zdjecie bo tez ciekawa jestem ;) trzymam kciuki✊✊
    Wilkstart napisz nam cos o sobie który cykl starań ,ile masz lat ,czy masz juz dzieci ?

    anczita123 lubi tę wiadomość

  • Black_Dreams Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, również jestem początkująca na forum. Od roku staramy się o dziecko, w listopadzie zeszłego roku poroniłam. W lutym zaczeliśmy ponowne starania, od tego czasu dzieje się ze mną coś dziwnego, a testy w lutym w dniu @ i pare dni po, wyszły negatywne. Pozdrawiam.

    Aniołek - 30.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Black dreams bardzo mi przykro z powodu straty ;( a teraz kiedy masz miec następna @?

  • Black_Dreams Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27-28 marca, aczkolwiek wydaje mi się, że nie miałam owulacji w tym cyklu, zawsze mam 'objawy' owulacji, rozciągliwy śluz, tym razem tego nie było, szyjka macicy cały czas wydaje mi się zamknięta, pogubiłam się już w tym wszystkim.

    Aniołek - 30.11.2017
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 19 marca 2018, 04:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe Panie ;) Black Dreams czasami to, ze sluzu nie widzimy na zewnątrz to nie znaczy, ze nie ma go w środku :) co do cyklu bezowulacyjnego to taki sie może zdarzyć 1-2 w ciagu roku u każdej zdrowej kobiety wiec jeszcze nie ma powodu do obaw ale czasami wydaje sie, ze jej nie ma a potem niespodzianka i dwie kreski na teście czego Ci życzę ♥️ Najlepiej zrób sobie monitoring w najbliższym cyklu wtedy będziesz wiedziała czy jest owu i kiedy ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam kobitki ;) co tam ? Jak tam?
    Anczita robilas test?
    Ja dzisiaj kuźwa pół nocy nie spałam niewiem czemu wiercilam się i wiercilam :/:/ a teraz jak trzeba wstać to bym jeszcze pospala :(

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Paulka ja też miałam ciężką noc co chwilę się budzilam A musiałam wstać przed 6 i teraz już jestem padnieta A niedługo do pracy :/ nie wiem jak wytrzymam do 17. Ogólnie to jestem jakaś rozbita...najchetniej bym się zaszyła w domu i nigdzie nie wychodziła:(

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej wszystkim. Paulka ja też miałam ciężką noc co chwilę się budzilam A musiałam wstać przed 6 i teraz już jestem padnieta A niedługo do pracy :/ nie wiem jak wytrzymam do 17. Ogólnie to jestem jakaś rozbita...najchetniej bym się zaszyła w domu i nigdzie nie wychodziła:(
    O rany Mazia wspolczuje :(, ja mam ogarnięty obiad to moze przytne komara na chwile po południu :p
    W ogole rano zebow nie moge umyc nie wkładam szczoteczki nie wiadomo jak głęboko ale tak mnie szarpie na wymioty :/

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ