X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo dziewczyny widzę duże zmiany :) ale i czasu trochę minęło:)

    Hashija lubi tę wiadomość

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nell - a gdzie ty sie podziewałeś ?!?
    Mów prędko co u Ciebie ?

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:
    Ja też od 6 nie śpię, ale to dlatego że mąż dzisiaj wylatuje. Już wyszedł, doleci na polski czas po 1 w nocy, więc dłuuugi dzień przede mną.

    Doti - bardzo mi przykro, bardzo. Ale to oznacza, że zaraz zaczniecie następny cykl i jest kolejna szansa, że się uda. Wiem, że to kiepskie pocieszenie w tej chwili, ale każda z nas wie jak się czujesz. Trzymaj się.

    Wiecie, że pierwszą wizytę u gina mam dopiero w czwartek. I wczoraj ktoś mi napisał na fioletowej stronie, że to późno (to będzie jakiś 5t4d) i żebym postarała się wcześniej umówić. Niestety do mojej gin, która wiem że jest też położnikiem i pracuje w szpitalu, terminów wcześniej nie ma, ten na kwiecień umawiałam w lutym. Myślicie, że te 4 dni (poniedziałek - czwartek) zrobią jakąś dużą różnicę? Plamień nie ma, czasem brzuch lekko ciągnie albo delikatnie zaboli w okolicach jajnika, beta rośnie. Nie chcę czegoś zaniedbać, ale też nie chciałabym siać paniki na zapas.. Pomóżcie :)

    ja tez ide w 5 tyg 4 dniu. Myślę że nie ma co isc wczesniej, bo jak lekarz nic nie widział na usg to dopiero byłby stres.

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, violett - no przykro :/
    Violett to żadna prolaktyna - to stres po prostu
    Minnie - bez przesady. To wcale nie jest za późno. W sam raz. Wcześniej gin i tak nie miałby nic do powiedzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo opuscilyscie wszystkie kafe i zostałam sama:(
    A c. U mnie? A rosne sobie :) moja dzidzia już teraz ma z 8 cm tańczy w brzuchu:) byłam ost na usg takim sprawdzającym maluszka to było wszystko ok:) nawet ziewal sobie do taty bo ten twarzą w monitorze był hehe:) a tak poza tym to ustaliły nudności a miałam je okropne i tylko wyczekuje do nast usg :)

    Hashija, redmann, jussio, Kokardka44 lubią tę wiadomość

  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też mi się tak wydaje. Przedzwonię i zapytam, czy mogę zrobić progesteron i tarczycę wcześniej na abonament, a jak nie to zaczekam do tego czwartku.
    Fajnie mieć wsparcie w Was, dzięki :)


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nell to jeszce przypomnij nam jeszcze w którym ty jesteś tc ?
    Oj tak - nie ma nic lepszego jak drugi trymestr - juz sie swojego nie moge do doczekać:)
    W pierwszej ciąży czułam sie rewelacyjnie w drugim - albo tak mi sie wydawało po pierwszym po prostu :)

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nell jak super ze do nas dołączyłaś!!

    Doti przykro mi... a miałam tyle nadziei. No nic, nowy cykl, nowe szanse. Przytulam mocno.

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti wielka szkoda :/ Trzeba próbować dalej. Plus jest taki, że masz bardzo regularne cykle :) I jak ci się opóźni to będzie wiadomo, że to fasol :)

    Violett próbuj dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 09:35

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie nakrecam sie pisze to co widze u siebie hihi :) chora tez nie jestem :) poczekamy zobaczymy heh

  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ugh, ja jestem tak zestresowana, że spać nie mogę :( Dzisiaj mam superważny egzamin, trzymajcie za mnie kciuki ;)

    Doti, przykro mi, kochana ;( No ale warto czekać i się pomęczyć, żeby potem dostać prezencik na całe życie :) Trzymaj się mocno!

    Minnie, myślę, że te 4 dni wcale nie zrobią różnicy. Są kobiety, które idą na pierwszą wizytę w trzecim miesiącu, więc nie stresuj się niepotrzebnie ;)

    Andzia, a nie lepiej testować po terminie @?

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia u mnie jutro 16 tydzień :) hash też się cieszę :) <3

    Hashija lubi tę wiadomość

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, Violett przykro mi i ściskam <3

    Nell super że do nas dołaczyłaś, bo ja już myślałam że nas opuściłaś i skasowałam cię z tabelki :( ale to nic straconego podaj jeszcze raz dane to od razu cię dopiszę tym razem już do dolnej tabeleczki ;)

    Justaw proszę o nową datę @

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wpisz jussio 18.05.

    Ja dziewczyny znikam na ten miesiąc,koniec z testami owulacyjnymi,myśleniem o dziecku,objawach itp. Za dużo mi to się odbija na mnie. Wkrecam sobie za dużo,uwielbiam to forum ale przez to tez myślę cały czas o bobasie. Wrócę do was napewno ale za miesiąc buziaki

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, pamiętaj że jesteśmy tu i czekamy na wieści od Ciebie :)
    i kibicujemy Ci gorąco. wpadnij za miesiąc się pochwalić ;) albo wcześniej, jeśli będziesz chciała.

    powodzenia! :*

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, Violett przykro mi że @ przyszła, bądzcie dzielne:)
    Nell fajnie że jednak sie zdecydowałas:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redman powodzenia na ezgaminie:)
    minnie też mi się wydaję że lepiej jak pójdziesz na tą poźniejsza wizyte bo może już coś lekarz zobaczy a za wcześnie isć tez niepotrzebnie bo tylko się człowiek stresuje. Ja musiałam iść wcześniej bo miałam straszne bóle prawej strony brzucha a Tobie jak nic nie dokucza to zaczekaj :)

    redmann lubi tę wiadomość

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti trzymam kciuki i rozumiem cię teraz jak nikt inny.
    Przesyłam Ci pozytywne fluidy

    Ja testuje dopiero środa/czwartek zobaczymy co będzie.

    Staram się nie nakręcać, ale podświadomość i tak robi swoje.
    Sama się łapie na wmawianiu sobie dziwnych objawów ciąży.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti i violet ściskam wirtualnie :-* nell fajnie ze do nas dołączyłaś :) co do kotow to moje sa strasznie rozpieszczone.... Na sile wchodzą na mnie zeby sie tulić, o właśnie teraz tez jestem oblegana :P i deptana po brzuchu haha :) buziaki weekendowe :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo lubie koty, ale nie bardzo mamy miejsce na jego akcesoria no i te zniszczenia... koty u rodzicow meble poniszczyly, do szaf sie pchaly i ciuchy zaciagaly. Poza tym Buszowały i wariowały już nad ranem. A ja nie moge miec takiej pobudki bo inaczej chodzę zła.

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ