X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Hashija dowiem się czy mam ten cykl owulacyjny wogołe i myślę, że już zapadnie decyzja o leczeniu w związku ze zmianami na jajnikach :)
    No i łudzę się, że pojawił się pęcherzyk :)
    a będziesz miala monitoring?bo wiesz z jednej wizyty wiele sie nie dowiesz bo pęcherzyki moga być ale moga nie peknąć więc przynajmniej 2 wizyty by sie przydały:)

    She86 lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate mało piszę bo u mnie nic nowego :) Czekam na koniec @ i działamy od nowa :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech .... też bym chciała zobaczyć dwie kreseczki na teście, ale w tym miesiącu raczej nici ... czekam do @ niby ma być za 8 dni ... i zapewne będzie . Ale mam nadzieję, że w kwietniu pójdzie lepiej i , że w maju zobaczę upragnione dwie kreseczki :)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelowa wrote:
    ech .... też bym chciała zobaczyć dwie kreseczki na teście, ale w tym miesiącu raczej nici ... czekam do @ niby ma być za 8 dni ... i zapewne będzie . Ale mam nadzieję, że w kwietniu pójdzie lepiej i , że w maju zobaczę upragnione dwie kreseczki :)

    Trzeba być dobrej myśli :) Bez prób się nie uda :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem:)a jak humor? jest determinacja do działania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz ja dopiero od stycznia tego roku się staram także to początek :)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    rozumiem:)a jak humor? jest determinacja do działania?

    Pewnie, ze tak ;D Do seksu nie trzeba determinacji :D Starania to najprzyjemniejsza część, najgorsze jest oczekiwanie na "wyniki" :D

    Hashija lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 oj święta racja :) seks to sama przyjemność :) gorzej czekać potem do @ i się zadręczać jestem w ciąży czy nie .... i najgorsze jest to , że wtedy człowiek wsłuchuje się w swój organizm i się doszukuje objawów z nadzieją, że to właśnie to ....

  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ile ja juz miałam objawów gdyby sie sprawdziły to co cykl bylam w ciąży :-)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelowa wrote:
    tysiaa93 oj święta racja :) seks to sama przyjemność :) gorzej czekać potem do @ i się zadręczać jestem w ciąży czy nie .... i najgorsze jest to , że wtedy człowiek wsłuchuje się w swój organizm i się doszukuje objawów z nadzieją, że to właśnie to ....

    Ja w tym cyklu byłam niemal pewna, że się udało bo okres się spóźniał, miałam kilka objawów ale okazało się, że nic z tego. Także już nie będę się wsłuchiwać w swój organizm tylko cierpliwie czekać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 20:25

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no domyślam się :p ach ta kobieca wyobraźnia :D ja też tak mam ale staram się myśleć racjonalnie i tłumaczyć tym, że teraz jestem przewrażliwiona i , że zapewne takie objawy miałam też wcześniej zanim zaczelam się starać o maluszka tylko pewnie ich nie dostrzegałam , gdyż nie myślałam o tym :)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie łatwe było życie zanim się zaczęło starać o dziecko :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak :) człowiek nie myślał kiedy okres, nie zadręczały go myśli czy tym razem się udało .... ech ....

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaw wrote:
    Szczerze mówiąc to nie wiem jak było wczesniej... brałam tabsy, a wczesniej jakoiś nie wsłuchiwalam się w swoje ciało. Teraz w piatek w 14dc czulam ból w dole pleców promieniujący do brzucha, wiec to moze było TO, tym bardziej w sobotę przy serduszkowaniu ;) zdecydowanie poczulam bol z lewej strony. Ovu pokazuje, ze owulacja byla w niedziele, ale temperatury sa u mnie niezbyt wairygodne, bo mierze je pomiedzy 6:30, a 9:30 ;)a czesto tego samego dnia o 6 mam 36,6, a o 9:30 37,1:/
    Myslicie,ze testy owu z allegro są wiarygodne? Można zamawiać, czy to raczej wprowadzi jeszcze wiekszy zamęt w mojej glowie, heh?

    Jak najbardziej tak. Ja zamawialm wlasnie z allegro. Zostalo mi jeszcze kilka. I sa wiarygodne w moim przypadku :-)

    Justaw lubi tę wiadomość

  • Bajkaanna Ekspertka
    Postów: 203 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia super :) :) :) Gratulację :) :) :)

    Kate no plamienie, ból brzucha i spadek tempki mówił sam za siebie, niepotrzebnie się jeszcze nakręcałam...

    Muszę pomyśleć, kiedy to ja powinnam mieć następną @ ??

    2014 bardzo słabe plemniki
    02.2016 HSG nie drożne jajowody
    03.2016 HSC usunięcie polipa i ...
    02.2017 HSG drożne jajowody
    04.2017 plemniki lepsze, choć nie ma szału
    24.04.17 pierwsze IUI -> ;(
    17.05.17 drugie IUI
    Po dwóch latach zapomnienia...Wracamy, mam mało czasu, rezerwa jajnikowa nie kłamie
    AMH 1,25
    Testosteron 0,11
    10.2019 plemniki w całkiem dobrej formie
    13.11 Gonapeptyl start protokół długi
    29.11 ICIS -> wizyta 1 ds
    06.12.19 8 ds sa komórki
    11.12.19 pick up 8 komórek
    16.12.19 transfer 2 blastek, zero mrozakow ...
    19.12.19.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Pewnie, ze tak ;D Do seksu nie trzeba determinacji :D Starania to najprzyjemniejsza część, najgorsze jest oczekiwanie na "wyniki" :D
    z jednej strony najgorsze a z drugiej najfajniejsze bo jest nadzieja:)to owocnych staranek Ci życze:)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkanna to szkoda ze jednak się nie udało ale nowe szanse przed Tobą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie najważniejsze to się nie poddawać :)

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. :D
    Zambia - gratulacje!
    Zauważyłam, że od kiedy kafe zmieniła się na ovu, to same dobre wieści. :D
    Ja jestem taka zmęczona..tak się źle czułam w nocy, że tylko spałam 3h, a o 7 wstać trzeba było i załatwiać sprawy do 14. :/
    Potem z mamą pojechałam na zakupy świąteczne. Takie super przeceny są, body z dobrego materiału 10zł. :) Muszę się wybrać sama i wtedy kupie.
    Z mamą byłam do 17 i jak wróciłam do domu to spałam cały czas, a teraz tak źle się czuje. :/
    A co tam u was?

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie chyba jakieś choróbsko bierze .... dreszcze mam takie , że szok i do tego taki dziwny ból bo to niby jak gardło, ale chyba w sumie podniebienie ... i coś głowa mnie boli... ech a jutro mnie sprzątanie czeka na święta :p dzisiaj część zrobiłam , ale przestałam bo się źle poczułam , zrobiło mi się tak gorąco i głowa w momencie mnie tak rozbolała , że zostawiłam to sprzątanie i się położyłam . Jutro ciąg dalszy ech ... mam nadzieje, że mnie tylko nie rozłoży .

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ