Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo dzieki bo martwilam sie ze to bedzie duzo wieksza suma prywatnie a cos ostatnio wiecej na lekarzy wydaje nic na cokolwiek innego masakra

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 667.
    O 18 mam wizytę u gina.

    ilonia1984, jussio, nick nieaktualny, emilanka, aniabbb, starająca się15, Hashija, tysiaa93, myshka84, She86, nick nieaktualny, Patus_777, Kokardka44, Smużka lubią tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha piękna beta <3 Oby tak dalej :D Rewelacja!!!!
    Gratulacje!!!! <3

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio dzieki;*

    bacha gratki;) a u gin mozesz jeszcze nic nie zobaczyc;)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 316 79

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we wtorek- badanie nasienia.
    w srode beda wyniki

    oby wszystko bylo ok.

    bacha8709, Hashija, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Kasandra
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wiem, ale chce go podpytać co mam zrobić z bromkiem no i żeby mi przepisał jakieś witaminki, bo on potem idzie na urlop i nie ma go 2 tygodnie, wiec po jego powrocie pójdę na usg.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra trzymam kciuki za wyniki :)

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Kicior powiem szczerze, że podziwiam cię za tak długie starania, na pewno w którymś cyklu się uda :)

    Dzięki Tysiaa za ciepłe słówko, powiem tak - na początku starań myślałam, że pójdzie gładko, po paru nie udanych poszłam do lekarza, niby wszystko ok ale dalej nic, poźniej jakieś badania - dalej niby ok i dalej nic (pomału zaczynałam się stresować). Postanowiłam, że zmienię lekarza (no i chyba dobrze zrobiłam) od razu zlecił mnóstwo badań (powiem szczerze, że strasznego miałam stresa, bo przypuszcza u mnie endometriozę, chociaż na razie nic nie wyszło:P), ale ostatnio odpuściłam, stwierdziłam, że na zapas się nie przejmuję i że w końcu na pewno się uda:)Nawet jak w poprzednim cyklu się okazało, że mam torbiel krwotoczną to nie przeżywałam i wygląda na to, że chyba sama się unicestwiła w trakcie ostatniej @

    Bacha szczerze gratuluję bety (i trochę zazdroszczę:) )

    Kate śliczne maluchy (jej bliźniaki to jest dopiero cud!)

    Aha, Jussio OvuFriend przewiduje mi najbliższą @ 9.06, ale znając życie przyjdzie wcześniej:P

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio a w jakich klinikach sie dowiadywalas? Przypomnij jakie wyniki z krwi Ci wyszly pod kątem tarczycy?

    Ilonia niestety tak jest , ze z lekarzami jak zaczniesz to wyssa kase zanim dojdziesz do ladu ze soba. A jak chcesz dojsc do ładu to najlepiej prywatnie bo na nfz wiadomo jak jest... ech.

    jussio lubi tę wiadomość

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha suuper beta! To jutro beta porownawcza?

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro albo w piątek. Sama nie wiem.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • misia881 Ekspertka
    Postów: 127 142

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastraszyłyście mnie tymi badaniami wiec ide z ciosem i w piatek wybieram się d endokrynologa :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loooo super Bacha :-) niech teraz ładnie przyrasta i będzie dobrze. A widzisz i po co było tyle stekania i meczenia tego biednego faceta hihihihi najważniejsze że się udało :-)

    She86 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha, pięknie! super :)

    Kasandra, będzie dobrze :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • misia881 Ekspertka
    Postów: 127 142

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was ogromną prośbę, jakie badania powinnam miec idąc do endo?
    TSH juz mam co mam jeszcze zrobić, bo skocze jutro rano ale nawet nie wiem co badać

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ft4 samo lub ft3 i ft4, jak chcesz mozesz jeszcze antyTPO zrobic w kierunku Hashimoto, ale mysle, ze jesli w ft3, ft4 bedzie cos niepokojacego to sam Ci zleci A tak niepotrzebnie kase wydasz. Jak wspomnisz ze starsz sie o dziecko i WIESZ ze w tej sytuacji powinnas miec tsh ok 1 to mysle ze madry lekarz przepisze Ci euthyrox 25 za zbicie tsh i po 5 tyg kontrolne badania na jakim poziomie jestes.

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Jussio a w jakich klinikach sie dowiadywalas? Przypomnij jakie wyniki z krwi Ci wyszly pod kątem tarczycy?

    Ilonia niestety tak jest , ze z lekarzami jak zaczniesz to wyssa kase zanim dojdziesz do ladu ze soba. A jak chcesz dojsc do ładu to najlepiej prywatnie bo na nfz wiadomo jak jest... ech.
    Dzwoniłam do Kliniki Nova (tam po 100zł) i do Solutaris (tu 70zł)
    Tylko w Novej nie mają radiologa.
    A co do tych moich wyników tarczycy, to:
    Tsh 1,5
    Ft4 1,10 norma 0,89-1,76
    Ft3 3,46 norma 2,3-4,2
    Anty-TG 15 norma 0-40
    anty TPO 28 norma 0-60

    Kokardka44 lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha a kiedy mialas termin @?

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to solutaris rzut beretem ode mnie :-)
    Jussio przynajmniej o tarczyce nie musisz sie martwic.

    jussio lubi tę wiadomość

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii termin @ miałam na 25.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ