X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście na święta wyjeżdżam i mam spokój :) ogarne mieszkanko i sie spakuje :) jadę w gory hihi niedaleko bielska białej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 15:19

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokarda to fajnie spedzisz swieta :)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech wasze święta wielkanocne będą spokojne :) Mamusiom życzę spokojnej i nudnej ciąży, a przyszłym mamusiom życzę cierpliwości, bo przecież za jakiś czas i my zobaczymy na teście dwie krechy ;D Wesołego Alleluja! :)

    282mhwy.jpg

    Bajkaanna, Hashija, She86 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshka no to faktycznie lipa jeśli tamta apka przekłamywała. no ale teraz uszy do góry i spróbujcie po nowemu ;D Tymi zmianami się nie martw. na pewno nic groźnego.

    Dziewczyny Wam Wszystkim życzę wesołych Świąt, spokojnych, bez zmartwień, i z nadzieją na kolejne dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 16:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mokry to on chyba będzie bo cały czas pada :( no ale cóż jak Święta to Święta Wiec Wesołych Świąt i smacznego jajeczka życzę wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 17:11

    Hashija lubi tę wiadomość

  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashi gratuluje, beta full wypas- pięknie. Wszystkim babeczkom życzę zdrowych i spokojnych świąt. A przede wszystkim zieloności i pięknych fasolek ;)

    Hashija lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) ale długo mnie nie było.. W sumie dwa dni a czytania sporo hihihihi także wybaczcie ale każdej nie odpisze.. W każdym razie Hashija moje serdeczne gratulacje super że taka ładna beta. Teraz tylko odpoczywać i niech bobasek rośnie ładnie.
    A ja od wczoraj doła mam, w pracy kiepsko i najlepiej jak bym zaszła w ciążę i zniknęła ale nie wychodzi ehh do tego dziwnym chyba trafem miałam 9 dc plodne bo teraz są testy owulacyjne negatywne i tak ooo nic po mojej myśli

    Hashija lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binia, Doti dziękuję :)
    Doti a nic sie wtedy nie przytulaliście?

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko raz i to na sam koniec... Ehh trudno może kolejny cykl się uda chociaż już zaczynam myśleć o odpuszczeniu sprawdzania testów bo powiem Tobie że mam dość.. Wykańcza mnie to i od kilku dni tylko płakać mi się chce

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a nóż widelec? nie poddawaj się, ale postaraj się nie wchodzić w maniactwo. zrób coś dla siebie, odpręż się, wyluzuj, zrób coś dla męża, może nowa bielizna?zacznijcie się bawić. wiem, że jest ciężko zmienić nastawienie, ale warto spróbować. W końcu staranka są bardzo przyjemne :)

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Wesołych świąt! :*
    Ja dzisiaj z moim się kłóciłam i 3h w napiętej atmosferze..
    Potem już cały dzień odpoczywałam, myślicie, że nie zaszkodzi to fasolce?
    Właśnie, wiecie co się dzieje z Aleksandrą z kafe?

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka unikaj stresu jak ognia. nie powinno zaszkodzić, ale lepiej dmuchać na zimne.
    nie mam pojęcia gdzie podziała się Aleksandra :-/

    Zambia lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakaś depresja mnie dopadła bo ja zawsze wesoła osoba jestem.. A tu tutaj meczy mnie od tygodnia plakanie:-(
    A z Aleksandra szkoda że nas opuściła, niepotrzebnie wzięła do siebie słowa głupiego gościa.. Ale może wróci do nas :-) miejmy taka nadzieje.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jusiio, Kate a co Wy takie milczące ?
    Jussio widziałam ze dzis testowałas? I co o tym myślisz ?
    Kate co u Ciebie.
    Nadziejkka spokojnie - od jedej kłótni nic sie nie stanie. Przez hormony awantur może być więcej:) mnie moj maz tez wnerwia ostatnio jakoś cześciej - nawet nie musi nic robić a i tak mnie wnerwia :)
    Doti, to pewnie wiosenne przesilenie i niebawem przejdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 08:01

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia dziewczyny pisaly a na pewno Kate pisala ze przez swieta nie bedzie sie odzywac. Ola tez na dzis ma termin. Spokojnie. Musimy przetrwac swieta i zycie wroci na forum :-)

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak tam przygotowania do świąt?:)
    Ja byłam poświęcić koszyczek już i zaraz coś upiekę może, bo i tak jedziemy do mojej mamy na święta. :)

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc ;)przepraszam ze sie nie odzywałam ale od wczoraj nie wiem co sie dzieje;) wczoraj miałam termin @ i jak byłam w pracy to pojawiło sie takie brunatne plamienie wiec byłam pewna ze @ sie rozkreca i przebeczałam wieczór bo powiem Wam ze troche robiłam sobie nadzieje ze jestem w ciazy bo miałam dziwne bóle brzycha, ciagniecie, wzdecia jak w 1 ciazy sie czułam i piersi takie bolace inaczej napewno! byłam w kosciółku, potem wziełam sie za sprzatanie łazienki zeby nie myślec ale to plamienie pozniej ucichło. Dzisiaj rano z ciekawosci zrobiłam test i co 2 krechy od razu sie pojawiły czułam ze tak bedzie. Swrce zaczeło mi walic jak młot i zadzw. do mojej gin niestety nie ma jej na miejscu kazała brac dupka 2 tabl dziennie i zgł. sie po swietach ale z tego stresu zaczełam znowu plamic tym razem na brazowo, troszeczke ale jest. Sama nie wiem co teraz o tym myslec, boje sie ze to albo wczesne poronienie, albo co gorsza pozamaciczna. Takze czekaja mnie stresujace swieta:)

    tysiaa93, Nadziejkaa1, Bajkaanna lubią tę wiadomość

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate - gratulacje, nie stresuj się. Wierzę, że będzie wszystko dobrze.
    Ja 2tyg temu też trochę plamiłam, ale fasolka się trzyma.
    Dużo odpoczywaj teraz. :)

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate wow ! Super! Trzymam kciuki żeby wszystko było ok !

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate gratuluję. Teraz ładnie dużo odpoczywaj żeby fasolka ładnie rosła:-) a ni się humor trochę poprawił bo dzisiaj mi testy owulacyjne pokazały dwie kreski a już myślałam że po temacie.. Hihihihi teraz molestowanie męża codziennie i zobaczymy co wyjdzie bo powiedziałam sobie ze to ostatni miesiąc starań

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ