X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 6 lutego 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też! Moim marzeniem jest parka-blizniaki ale jednym też się zadowolę :P

    Agisia jak faktycznie okaże się że Adaś będzie miał siostrzyczke...masz już imię wybrane? :D

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Lagostina Ekspertka
    Postów: 138 99

    Wysłany: 6 lutego 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja zasnąć nie mogę...

    XyZ
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior dla dziewczynki mamy już od dawna wybrane - Anastazja. Profilaktycznie dla chłopca wybraliśmy Dominik. Mam nadzieję, że tylko profilaktycznie :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 8 lutego 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ładne i rzadko spotykane, a jak będziesz zdrabniać? Nastka? :D na pewno będzie dziewczynka ;)

    Cześć Lagostina! Ja napisałam wiadomość i poszłam spać :p dołączasz do nas? Zapraszamy, ale u nas ostatnio nie ma zbyt dużego ruchu bo na szczęście większość dziewczyn albo już jest szczesliwymi mamami albo zaciążonych więc tak od czasu do czasu zagladamy (nawet ta garstka staraczek-weteranek).

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 8 lutego 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dawno mnie tu nie było , przede wszystkim Aniabbb GRATULEJSZYN!!! Podobnie walczyłyśmy pamiętasz ? :) I zobacz Tobie tak jak mi się udało naturalnie mimo wszystko :) Cudownie :) My byłyśmy tydzien wszpitalu bo mała miała zapalenie płuc :( ale na szczęście już jest zdrowa i jesteśmy w domku :) Cudowne mam dziecko i nieustannie o Was myślę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 18:18

    She86, Kicior lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior jak ty dajesz radę;( ???
    mi się już nie chce nic...2 cykl clo...w dodatku muszę brać antybiotyk bo mam zapalenie zatok ( bezpieczny jakbym była w ciąży)....dziś mam 25 dc i czuję, że @@ przyjdzie krzyż mnie boli, cycki jak zawsze przed;( jak się nie poddawać...2 lata starań to dla mnie stanowczo za dużo;(

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati widzę że jesteś dokladnie w tym samym momencie cyklu co ja - u mnie dzisiaj 24 dc (bez żadnych stymulacji) ale też już czuję że @ lada moment. Niby nic mnie tym razem nie boli (zawsze parę dni przed bolą mnie strasznie cycki) ale już z 3 dni temu byłam zła :P i u mnie już się plamienie rozpoczyna (standard tak 2 dni przed) więc 100 % że w ciagu 2 dni dostanę @.

    U mnie to już 3 lata starań i końca nie widać a najlepsze jest to że według wszelkich badań (a już chyba z milion zrobiłam) to jestem okazem zdrowia i mój mąż też, no i weź tu zrozum naturę?!

    Pati my to chyba same się blokujemy, ja to już myślę o jakiejś akupunkturze. Podobno fajnie odpręża i wspomaga płodność. No i na laparo będę się umawiać raczej, no bo co?

    Zawsze myślałam że najpierw będę miała dziecko a potem dom, ale chyba będzie odwrotnie. W przyszłym roku ruszamy z budową a jak tak dalej pójdzie ze staraniami to dom będzie wcześniej niż w ogole uda mi się zajść. :P

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Pati widzę że jesteś dokladnie w tym samym momencie cyklu co ja - u mnie dzisiaj 24 dc (bez żadnych stymulacji) ale też już czuję że @ lada moment. Niby nic mnie tym razem nie boli (zawsze parę dni przed bolą mnie strasznie cycki) ale już z 3 dni temu byłam zła :P i u mnie już się plamienie rozpoczyna (standard tak 2 dni przed) więc 100 % że w ciagu 2 dni dostanę @.

    U mnie to już 3 lata starań i końca nie widać a najlepsze jest to że według wszelkich badań (a już chyba z milion zrobiłam) to jestem okazem zdrowia i mój mąż też, no i weź tu zrozum naturę?!

    Pati my to chyba same się blokujemy, ja to już myślę o jakiejś akupunkturze. Podobno fajnie odpręża i wspomaga płodność. No i na laparo będę się umawiać raczej, no bo co?

    Zawsze myślałam że najpierw będę miała dziecko a potem dom, ale chyba będzie odwrotnie. W przyszłym roku ruszamy z budową a jak tak dalej pójdzie ze staraniami to dom będzie wcześniej niż w ogole uda mi się zajść. :P

    :D to kochana tak samo uważam jak TY:D jesteśmy fatalnym przypadkiem:D psycha zryta trzeba wymazać chęć bycia matką....i będzie brzuch:D a próbowałaś plastrów z borowiny:D może ja też spróbuje...coś jeszcze :D

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, że myshka ruszyła z budową, a teraz ma brzuszek? Chyba, że kogoś mylę... Ake fakt psychika robi bardzo dużo. Jedźcie na te majtki borowinowe :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja nie wiem co to jest :P muszę coś o tym poczytać ;)

    Tak to Myshka budowała i zaszła, ja też tak chcę, nawet przed budową. :P

    Pati a jak tam @? Ruszyło coś u Ciebie? Ja byłam rano na fitnesie, takie spokojniejsze zajęcia i myślałam że po tym yo już mnie będzie zalewać, ale na razie cisza. Już wczoraj wieczorem myślałam że mi się zbiera jakiś giga-okres bo mnie brzuch bolał (w nocy też) ale na razie przeszło a @ jeszcze nie ma - i dobrze, niech wcale nie przychodzi :P

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior powiem Ci szczerze, że lepiej ciąża po budowie. My kupowaliśmy dom w trakcie ciąży i to była masakra. Nerwy, stres, płacz. Nie polecam!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co masz na myśli Agisia ale w moim wypadku to wiesz - obojętne mi kiedy, byle ta ciąża w końcu się pojawiła :P jak się uda przed budową albo w trakcie to na pewno nie będę narzekać. ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 11 lutego 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jak się zajmiesz domem to przestaniesz tak myśleć o ciąży :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 12 lutego 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby;) choć cały czas mi się zdaje że mam milion innych rzeczy na głowie więc jak dojdzie budowa to będzie tylko kolejna na liście i nic nie zmieni w stosunku do ciąży, ale kto wie...tylko że nie wiem czy do tego czasu nie zrobimy in vitro :P

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Kurde ja nie wiem co to jest :P muszę coś o tym poczytać ;)

    Tak to Myshka budowała i zaszła, ja też tak chcę, nawet przed budową. :P

    Pati a jak tam @? Ruszyło coś u Ciebie? Ja byłam rano na fitnesie, takie spokojniejsze zajęcia i myślałam że po tym yo już mnie będzie zalewać, ale na razie cisza. Już wczoraj wieczorem myślałam że mi się zbiera jakiś giga-okres bo mnie brzuch bolał (w nocy też) ale na razie przeszło a @ jeszcze nie ma - i dobrze, niech wcale nie przychodzi :P

    Jeszcze nie, ale od dwóch dni nie wytrzymuję ! odcięłabym cycki;( tak mnie bolą;( planowana za 2 dni @...;( ehhh a mój chłop od dzisiaj w delegacji...i dupa będzie ze starań:D Wczoraj jedynie pobolewanie podbrzusza jak na @...ale testu nie zrobię dopiero aż się nie spóźni ..bo nie ma sensu jak czuje, że będą zaś nici...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 13:06

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:

    Pati a jak tam @? Ruszyło coś u Ciebie? Ja byłam rano na fitnesie, takie spokojniejsze zajęcia i myślałam że po tym yo już mnie będzie zalewać, ale na razie cisza. Już wczoraj wieczorem myślałam że mi się zbiera jakiś giga-okres bo mnie brzuch bolał (w nocy też) ale na razie przeszło a @ jeszcze nie ma - i dobrze, niech wcale nie przychodzi :P

    Kicior ja miałam podobną sytuację, myślałam parę razy że mnie zalewa, tak mnie wszystko bolało jak na @, jajniki to mi raz tak rozpychało jak jechałam samochodem, że myślałam że zemdleje, a tu się mały zagnieżdżał w środku ;) Życzę Ci, żeby te objawy były znakiem ciąży a nie @ ;)

    Patuś, dopóki nie ma @ jest nadzieja!

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Starajacasie ale u mnie to będzie @ na stówę! Plamienie coraz większe więc obstawiam potop na jutro niestety :/

    Pati trzymam kciuki żeby chociaż u Ciebie okazało się co innego. Ja tak samo nie robiłam testu i dobrze bo już nie będę musiała :P i przypomniało mi się że już kiedyś miałam dokładnie taką samą końcówkę cyklu jak teraz, zrobiłam test, był negatyw oczywiście i zaraz @. Więc tym razem postanowiłam oszczędzić sobie złudnych nadziei.

    Pati pisz co u Ciebie, chciałabym od Ciebie dobre wieści usłyszeć. A w razie czego następny cykl znów będziemy się wspierać ;) na ile Twój M wyjeżdża?

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Dzięki Starajacasie ale u mnie to będzie @ na stówę! Plamienie coraz większe więc obstawiam potop na jutro niestety :/

    Pati trzymam kciuki żeby chociaż u Ciebie okazało się co innego. Ja tak samo nie robiłam testu i dobrze bo już nie będę musiała :P i przypomniało mi się że już kiedyś miałam dokładnie taką samą końcówkę cyklu jak teraz, zrobiłam test, był negatyw oczywiście i zaraz @. Więc tym razem postanowiłam oszczędzić sobie złudnych nadziei.

    Pati pisz co u Ciebie, chciałabym od Ciebie dobre wieści usłyszeć. A w razie czego następny cykl znów będziemy się wspierać ;) na ile Twój M wyjeżdża?

    Rzucili go za Warszawę, dokładnie Ostrów Mazowiecka...bo tu się na Śląsku skończyła już budowa;( i po rozrzucali ich na firmę wszędzie..i tak nie ma źle bo chcieli go dać za Suwałki...tam ma być ogólnie do końca Kwietnia...ma zjeżdżać po 2 tygodniach..tylko teraz akurat zjedzie w ten piątek z firmą na weekend no i kolejny musi sam...zjechać bo mamy iść na ślub cywilny...a potem już co 2 tyg będziemy się widywać:D wszystko fajnie tylko chodzi o te clo...te zastrzyki po co się w to bawić :D szczerze to mi się już odechciewa, może kiedyś się uda...poczekam od września na stałą umowę i wtedy zdecydujemy się na IUI ;) teraz muszę czekać jeszcze.... ja plamienia mam zazwyczaj w dniu @ i zaraz potok czyli we wtorek:D co ty nie wierzę żebym była...

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 13 lutego 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj też usłyszałam kiepską wiadomość. Mój znów za przełożinego będzie miał tego gostka co mu wolnego na poród nie chciał dać :-(

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 lutego 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Ja wczoraj też usłyszałam kiepską wiadomość. Mój znów za przełożinego będzie miał tego gostka co mu wolnego na poród nie chciał dać :-(

    A daj spokój, weźmie w takim razie urlop na żądanie, kurde co za ludzie :/

    Agisia gratuluję siostrzyczki dla Adasia! A u nas będzie synek! :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

‹‹ 850 851 852 853 854 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ