Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:
    Stiffi, to masz małe wakacje ;) Nie wiem jak u Ciebie ale w mojej części UK jest piękne lato wreszcie 30st i słońce! :)
    Podzielilabys sie taka pogoda co?
    Szkocja niby dzis nie deszczowa ale nadal do lata to troche brakuje.

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dzisiaj była piękna pogoda. Jutro ponoć też ma byc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 23:36

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dzisiaj była piękna pogoda. Jutro ponoć też :)

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 lipca 2016, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro piorunki pokazuja. Ale w Szkocji to chyba niemożliwe

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj ma byc 31stopni w cieniu uwielbiam jak jest goraco ja juz z mezem zaplanowalismy nawet swoja emeryture hehe wyprowadzimy sie do hiszpanii nie chce do konca zycia mieszkac w tym kraju:)

    wera 12 lubi tę wiadomość

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś też gorąco! Jak ja taką pogodę lubię! :)
    Zuza plan świetny na emeryturę :)

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda tylko ze nie ma tutaj takiego lata jak w pl :( ciekawe jak dlugo bedzie taka pogoda :)

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno ma byc cieplo przez 6tygodni tak mowili w radio mam nadzieje ze tak bedzie

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej. A ja w cyckach nie mieszcze sie w letnie koszule. Kurcze...
    Ciekawe czy do Szkocji dojdzie te 6 tygodni.

    Dzis nie było czym oddychac. W domu niby okna pootwierane a powietrze stoi. Nic nie chłodniej.

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie spoznia @ drugi dzien zaczynam panikowac :/ zawsze mialam jak w zegarku jeszcze sobie tlumacze ze moze leki ktore biore wplynely na to. Test zrobie dopiero w piatek jesli nadal nie bedzie @ oby tak sie nie stalo :( bo jestem na silnych lekach 18 tabl dziennie jem :/ brakowaloby jeszcze ciazy w tym :/

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza a patrzylas na ulotki lekow? Czasami jest w skutkach ubocznych ze moga zaklocac cykl kobiety.
    Mi się ostatnio owu zjawila w dniu spodziewanej @. Więc cala @ przyszla 2 tygodnie pozniej niz powinna.

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka obys miala racje nigdy mi sie nie zdarzylo @ mam jak w zegarku nawet jak bralam leki strasznie panikuje wiem ze denerwowanie w niczym nie pomaga wrecz jeszcze opoznia cala sytuacje ale nie potrafie uspokoje sie jak sie pojawi :(. Jak narazie dalej cisza :/ bolaly mnie piersi jak przed okresem.nawet mialam bole juz myslalam ze nadchodzi a tu dupa wszystko mi minelo zero objawow :( nienormalne to nie w moim stylu hehe :p chyba zawalu dostane

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 20 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mawz jeszcze jakies testy w domu? Moze warto dla swietego spokoju zrobic?
    No i koniecznie poczytaj te ulotki. Zebys wiedziala na czym stoisz.

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 21 lipca 2016, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam ulotki nie ma zmianek o tym musze sie zrelaksowac i tyle o tym nie myslec to moze przylezie :) mam 1test ale licze ze obejdzie sie bez niego.panika mi sie wlaczyla bo nigdy mi sie nie spoznial a branie tylu lekow tym bardziej spotegowal strach.

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ile byłyście na zwolnieniu pa laparo? zuza co z Tobą? kiedy @ ma przyjść?

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza może się udało i bąbel w brzuszku siedzi;) u mnie też piękne słońce a wieczorami strasznie duszno. Ciężko się śpi w taką pogodę.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza no 3-4 dni spoznienia to sporo, jesli zawsze był na czas. Może warto jednak zrobić test. Jak masz jak to podejdz do przychodni i powiedz ze spoznia ci sie okres i chcialabys zrobic test. Powinni za darmo dac patola.

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie wyjasnilo malpiszon przylazl :) nawet nie wiecie jak sie ciesze :) ale mi @psikusa zrobil i sie spozil jak nigdy :p uff odetchnelam z ulga:)

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dziewczyny dawac tutaj dobre wiesci kurcze ktoras musi ta zla passe przerwac :) na mnie nie liczcie bo ja na chwilowym przymusowym urlopie od staran jestem :p

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 22 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydało by się przełamać passę :) póki co czekam cierpliwie na okres i w 3 dc zaczynam stymulacje; )

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ