X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Ja tez dolaczam do grupy, generalnie dopiero teraz zaczynam takie konkretne staranko o Fasoline, generalnie wspolzyjemy bez zabezpieczenia ponad roku i jeszcze sie nie udalo dlatego teraz bardziej obserwuje swoj organizm. Polecam Wam wszystkim Witaminy Vitabiotic for her and him trying for baby, bierzemy twardo juz miesiac sa bardzo dobre:) teraz jestem w 22dc i od 6-7 dni mecza mnie bole jak na @ a przeciez jeszcze tyle czasu do @ bo powinnam dostac dopiero 17.08 i doszedl jeszcze wczoraj bol piersi ,pierwszy raz mam taki cykl ale nie chce sie nakrecac:-)

    🤰🏻♥️👰
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dolaczam jesli moge :)
    Mam 30 lat i 3 letnie Szczescie o ktore staralismy sie ponad 5 lat
    teraz o drugie staramy sie prawie trzy lata
    mam pcos biore metformine od 6 miesiecy i tym cyklu zaczelam pic inofolic.
    i wlasnie tak jak ty VIOLETWOMAN u mnie dzisiaj 24dc i od wczoraj mam bole jak na @ i to nawet silniejsze
    i tez mam tak pierwszy raz wiec jestesmy razem :) Planujesz juz testowanie? Ja jak @ nie przyjdzie to w przyszly wtorek :)
    Pozdrawiam Was wszystkie :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
‹‹ 72 73 74 75 76
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ