X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Annie gratulacje!!
    Mowilam, ze w tym roku i na tym watku sie rozkreci :)
    To teraz rozsylaj te wirusy na nas wszystkie tutaj :)

    CarPer ja sie juz doczekalam na telefon. Dzialamy dalej!

    Kiedy kolejna stymulacja? Super ze juz jest ustalone! Najwazniejsze to miec plan!
    Chciałabym odpuścić na chwile dla własnego spokoju ale nie umiem. Juz nawet wrocilam do pracy zeby nie myślec. Ale ciagle mi to tam gdzies siedzi.

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczynki, poniżej mój teścik z wczoraj. Ślę wiruski wszystkim staraczkom z UK :)

    2qwobcp.jpg

    Dawaj wiruskow jak najwiecej! :-) gratulacje

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Kiedy kolejna stymulacja? Super ze juz jest ustalone! Najwazniejsze to miec plan!
    Chciałabym odpuścić na chwile dla własnego spokoju ale nie umiem. Juz nawet wrocilam do pracy zeby nie myślec. Ale ciagle mi to tam gdzies siedzi.


    @ przyszla punktualnie wiec w nastepnym cyklu zaczynam antyki. Stymulacja wypadnie w polowie marca. Ja tez bym chciala miec magiczny guzik i wylaczyc myslenie o tym wszystkim. Nawet ciesze sie, ze mam troche czasu na oddech, wyjade gdzies z mezem, wrocilam do cwiczen i szukam psiaka do adpocji. Chce przez chwile pozyc czyms innym zanim sie zacznie znowu :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Lilah. Super, ze sie doczekalas telefonu. Kiedy masz wizyte? :)
    Zostawiam Wam wiruski i mocno trzymam kciuki :)
    !@#$/^&*((÷%_€£×&£(


    Hmmm wizyty jako takiej nie bylo tylko rozmowa z pielegniarka przez telefon.
    Jestem rozczarowana, ze nie mielismy spotkania z lekarzem ale zbieram sie zeby tam zadzwonic z wszystkimi pytaniami zanim podejde do drugiej stymulacji.
    Pielegniarki kazaly dzwonic ze wszystkim. Ale ze po nieudanym ivf klinika nie oferuje sama z siebie wizyty leakrskiej to jest dla mnie dziwne mowiac delikatnie.
    coz, angielska sluzba zdrowia...

    SissiAnn lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah. To faktycznie dziwne, że nie ma wizyty, żeby na spokojnie porozmawiać. Ja też nie lubię przez telefon rozmawiać, więc pewnie byłoby mi ciężko.

    A ja ciąży tu w UK nie mam jak potwierdzić i trochę się martwię czy tam w ogóle coś jest ;) Próbuję się umówić prywatnie na jakieś USG jak pojawi sie serduszko, ale to jeszcze trochę trzeba poczekać. Jak na razie polegam tylko na ciemniejącej kresce na teście ciążowym ;)

    Zostawiam wiruski
    837410ia9bfc4lwz.gif

    Kat83 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki mam do Was pytanie. Byla ktoras tutaj u ginekologa na NHS? Czy GP daje skierowanie? Pytam, bo nigdy nie korzystalam tu z tych uslug, bo mam swojego ginekologa od lat w PL i tak latam do niego, ale nie zawsze sie da, gdy pottzeba zasiegnac porady. Choc przypuszczam, ze nawer jesli GP da skierowanie, to pewno czeka sie wieki. Jakies doswiadczenia?

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Petitka Ekspertka
    Postów: 208 173

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia06 ja u giną typowego w UK nie byłam. Cytologię zawsze robiła mi pielęgniarka w placówce tam gdzie przyjmowała moja GP. Jeżeli chcesz umówić się na wizytę z badaniem ginekologicznym to z tego co wiem to najszybciej w klinice Sandyford. Tam można umówić się przez telefon i wyjaśnić dlaczego chcesz wizytę (czy coś się dzieje itp, przeprowadzają też pełne badanie krwi, nawet na obecność wirusa HIV.


  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Petitka. Tak, tak na cytologie tez tu chodze wiec wyglada dokladnie jak mowisz. A jesli chodzi o ta klinike to....ja jestem z Londynu. No nic, moze cos znajde w necie.

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia06. Ja tu nigdy nie byłam u ginekologa, ale znalazłam coś takiego jak klinika Genito-Urinary Medicine. One są przy szpitalach, może u siebie też coś takiego zajdziesz. Generalnie oni się zajmują chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale również zapaleniem pęcherza czy grzybkiem. Jest za darmo, nie trzeba mieć skierowania, ja miałam wizytę na następny dzień.
    Miałam problemy z pęcherzem i podejrzewałam grzybka i tam poszłam. Normalnie badają tam ginekologicznie :) Zrobili też badania na wszystkie choroby weneryczne i HIV ;)

    Magdusia06 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia a moze sprobujesz w polskiej klinice w Croydon? Maja tam kilku ginekologow, znajoma byla zadowolona z jednej lekarki, moge dopytac dokladniej.
    Ja nie korzystalam jeszcze, robilam tam tylko badania krwi.

    Magdusia06 lubi tę wiadomość

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za info. Juz znalazlam sobie polskiego ginekologa. Problwm tylko taki, ze nie mam pojecia czy moge sie zapisac na usg gdy wciaz mam to lekkie krwawienie? No bo to tak troche niekomfortowo. Teoretycznie w czwartek mam dostac okres wiec moze poczekam co sie wydarzy. To lekkie krwawienie mam juz tydzien i bol:-(

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia z tego co wiem to tutaj nie ma znaczenie czy masz @ czy nie podczas USG. Normalnie Ci lekarz zrobi skan. Ja miałam robione usg normalnie podczas 2 dnia @. Kobiety nie chciałby nic nawet słyszeć o przekładaniu. Oni nawet laparoskopię robia podczas @... także jesli tylko to Cie niepokoi to nie ma co zwlekać.

    Magdusia06 lubi tę wiadomość

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Magdusia z tego co wiem to tutaj nie ma znaczenie czy masz @ czy nie podczas USG. Normalnie Ci lekarz zrobi skan. Ja miałam robione usg normalnie podczas 2 dnia @. Kobiety nie chciałby nic nawet słyszeć o przekładaniu. Oni nawet laparoskopię robia podczas @... także jesli tylko to Cie niepokoi to nie ma co zwlekać.

    Dzieki wielkie za info. No wlasnie tego nie bylam pewna.

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie odnośnie bety hcg w uk.Czy wogóle są jKis szanse żeby ją zrobic? Mieszkam w Szkocji i w sumie nie bardzo się orientuje w tym temacie.Rozmawiałam z koleżanką która jakiś czas temu była właśnie u gp z prośbą o wykonane bety hcg i jedybym badaniem jakie jej zaoferował było pobranie próbki moczu do analizy,bo bety nie wykonują :/

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie super! Gratulejszyn :D Trzymaj sie cieplutko teraz i rosnij zdrowo :)

    Magdusia, idz do GP to Cie skieruje do gina, jesli uzna ze taka potrzeba jest. Tylko ich tu trzeba pchac troche, czasem posciemniac ;)

    Magdusia06, Annie1981 lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Magdusia, idz do GP to Cie skieruje do gina, jesli uzna ze taka potrzeba jest. Tylko ich tu trzeba pchac troche, czasem posciemniac ;)

    Wlasnie umowilam wizyte na piatek do GP. Nie wiem co nasciemniac, zeby uzyskac skierowanie. W sensie co by go przekonalo. Jakis mocny argument macie?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, staram sie juz dwa lata i nic, chlip, chlip :)
    Jak ja bylam pierwszy raz u gp, po poltora roku staran, to mi powiedzial, ze mloda jestem i dam se rade. Koncze wlasnie 34 :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola391 wrote:
    Hej mam pytanie odnośnie bety hcg w uk.Czy wogóle są jKis szanse żeby ją zrobic? Mieszkam w Szkocji i w sumie nie bardzo się orientuje w tym temacie.Rozmawiałam z koleżanką która jakiś czas temu była właśnie u gp z prośbą o wykonane bety hcg i jedybym badaniem jakie jej zaoferował było pobranie próbki moczu do analizy,bo bety nie wykonują :/
    W mojej przychodni też nie robią, nawet za pieniądze. U mnie w ogóle nie ma ani jednego laboratorium, które robiłoby betę. Znalazłam jedynie lab on-line, gdzie wysyłasz krew z palca i za 40 funtów zrobią betę. Nie mam jednak do tego zaufania.
    Jak zaszłam to raz w tygodniu robię testy elektroniczne Clearblue, które pokazują ilość tygodni oraz codziennie robię testy z ebaya, które pokazują ciemniejącą kreskę, więc beta musi rosnąć ;)

    Kat83. Dziękuję kochana. Miło Cię widzieć. A jak Ty się czujesz? :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wracam od GP. Skierowanie na dwa usg do szpitala dostalam bez problemu. Takze nawet nic sciemniac nie musialam. No nic, zobaczymy co to, bo juz mam dosyc tego krwawienia od 2 tygodni. Ufffff...

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia. To dobrze, że dostałaś bez skierowania. Też jestem ciekawa co to wyjdzie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 72 73 74 75 76
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ