Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki weteranki - ploteczki i wsparcie w długich staraniach o pierwsze dzieciątko.
Odpowiedz

Staraczki weteranki - ploteczki i wsparcie w długich staraniach o pierwsze dzieciątko.

Oceń ten wątek:
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu zazdroszczę !! Nas nigdy nie będzie na to chyba stać choć oboje pracujemy a mąż nieźle zarabia 😞 u nas ceny są kosmiczne wszystkiego a i co z tego jak znaleźliśmy coś w świetnej cenie jak koszt do spłaty dzięki cudownym podwyżkom stóp ponad dwa razy większy … chociaż liczymy, że kiedyś uzbieramy na większy wkład własny i będzie nas stać na dom…

    Paulina a ja z kolei nigdy tego mucha nie robiłam , jak przestanę krwawić to zrobię bo akurat będę miała czas na leczenie …
    Nadal mnie brzuch boli ale już jak przy okresie a nie jak przy porodzie (mogę zgadywać tylko jak to boli ale skurcze były tragiczne) no i krwawię nadal, moooże ciut mniej a może to sugestia, bo biorę leki

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremówka wrote:
    BuBu zazdroszczę !! Nas nigdy nie będzie na to chyba stać choć oboje pracujemy a mąż nieźle zarabia 😞 u nas ceny są kosmiczne wszystkiego a i co z tego jak znaleźliśmy coś w świetnej cenie jak koszt do spłaty dzięki cudownym podwyżkom stóp ponad dwa razy większy … chociaż liczymy, że kiedyś uzbieramy na większy wkład własny i będzie nas stać na dom…

    Paulina a ja z kolei nigdy tego mucha nie robiłam , jak przestanę krwawić to zrobię bo akurat będę miała czas na leczenie …
    Nadal mnie brzuch boli ale już jak przy okresie a nie jak przy porodzie (mogę zgadywać tylko jak to boli ale skurcze były tragiczne) no i krwawię nadal, moooże ciut mniej a może to sugestia, bo biorę leki

    Nas też by nie było stać gdyby nie pomoc rodziców ❤️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu
    Piękny dom 😍
    Ja marzę o takim 120m ,mamy nawet upatrzony projekt🏠 ale co z tego będzie to się okaże 🤷‍♀️.
    Ja jestem panikara więc już myślę z czego mielibyśmy spłacić kredyt 😱💰chyba jednak zacznę grać w lotka😂

    Kasio lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2396 2241

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, piękny dom 🥰 gratulacje determinacji i kciuki za wprowadzenie w lutym i oby prędko pojawiła się gromadka dzieci 🤗

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie 😊 dupka dalej biorę, jutro rano beta i progesteron bo tylko to nam powie czy jest ciąża, mogę być tym magicznym przypadkiem kiedy nie wychodzą sikance. Jeżeli beta ujemna to odstawiam dupka i czekam na okres. Później mam przyjść na usg i stymulacja. Zrobi mi posiewy jeszcze raz ponieważ jeżeli bakterie nie ustępują to wdroży kolejny lek. Heparynę i acard biorę niezmiennie 😊 czyli jutro wszystko się wyjaśni 😊

    Blondyna.B, Ivanka93, Kasio, Zagadka919, CestLaVie, Ewelina26, Kociara_, Blond27, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jestem po wizycie 😊 dupka dalej biorę, jutro rano beta i progesteron bo tylko to nam powie czy jest ciąża, mogę być tym magicznym przypadkiem kiedy nie wychodzą sikance. Jeżeli beta ujemna to odstawiam dupka i czekam na okres. Później mam przyjść na usg i stymulacja. Zrobi mi posiewy jeszcze raz ponieważ jeżeli bakterie nie ustępują to wdroży kolejny lek. Heparynę i acard biorę niezmiennie 😊 czyli jutro wszystko się wyjaśni 😊
    Bubu kciuki zaciśnięte i nie puszczam 🤞❤️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, domek przepiękny! Też marzy mi się dom, chociaż całe życie mieszkałam w bloku 🙂 Mojemu mężowi ciężko się mieszka w mieszkaniu, bo się boi że wszystko słychać. Nie pozwala mi głośno słuchać muzyki, a jak krzyknę to panikuje, że sąsiedzi pomyślą że jestem wariatką 😂 my na razie spłacamy kredyt na mieszkanie, mamy nadzieję że jak spłacimy to od razu zaczniemy działania z domem 🙂 póki co pokój dzidziusiowy stoi pusty, nawet żadnego żyrandola nie ma tylko żarówka wisi na kablu 😥 chciałam od razu kupić jakąś chmurkę ale chyba byłoby mi tylko przykro jakbym wchodziła do tego pokoiku. Pranie tam suszę 😁

    Paulina, ja też miałam tylko MUCHę, innego posiewu nie miałam, w sumie dziwne, że żaden lekarz mi o tym nie powiedział...

    age.png
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jestem po wizycie 😊 dupka dalej biorę, jutro rano beta i progesteron bo tylko to nam powie czy jest ciąża, mogę być tym magicznym przypadkiem kiedy nie wychodzą sikance. Jeżeli beta ujemna to odstawiam dupka i czekam na okres. Później mam przyjść na usg i stymulacja. Zrobi mi posiewy jeszcze raz ponieważ jeżeli bakterie nie ustępują to wdroży kolejny lek. Heparynę i acard biorę niezmiennie 😊 czyli jutro wszystko się wyjaśni 😊

    Bubu, powodzenia! 🤞 Udało Ci się załatwić wizytę w niedzielę? Wow!

    age.png
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu ja też czekam na posiewy. Zobaczymy co u mnie wyjdzie. Czyli betujemy jutro we dwie :) a dom bardzo piękny i przestronny :)

    My mamy dwupokojowe mieszkanko w bloku, a teraz kupiliśmy w szeregowcu i są tam trzy sypialnie. Oby nie stały puste, o tym marzę :)

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie wrote:
    Bubu ja też czekam na posiewy. Zobaczymy co u mnie wyjdzie. Czyli betujemy jutro we dwie :) a dom bardzo piękny i przestronny :)

    My mamy dwupokojowe mieszkanko w bloku, a teraz kupiliśmy w szeregowcu i są tam trzy sypialnie. Oby nie stały puste, o tym marzę :)

    U Ciebie będzie pięknie 😊 u mnie obstawiam negatyw 😊 czuję wewnętrznie 😊 a niedobrze mi chyba od duphastonu

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka ogłosiła na FB że urodziła córeczkę, ja miałam mieć termin na 12.01 i też była by córeczka 😣.
    Jutro mam wizytę u Paśnika oby ożywił we mnie nadzieję 🙏

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 565 870

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasługujesz na to Ewelina po swoich przejściach 😊✊✊✊

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    1 cs
    08.24 💔
    5 cs
    🥹🍀
    age.png
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Koleżanka ogłosiła na FB że urodziła córeczkę, ja miałam mieć termin na 12.01 i też była by córeczka 😣.
    Jutro mam wizytę u Paśnika oby ożywił we mnie nadzieję 🙏

    Och Ewelina, bardzo współczuję, na pewno przechodzisz teraz ciężki czas... 😔 Ściskam! A doktor na pewno będzie miał plan!

    Ja jestem w bojowym nastroju, bo od jutra zaczynam tydzień pracy z biura. Mam tygodniowo naprzemiennie home office i dom. W firmie zawsze ktoś kicha, prycha, kaszle i tydzień zaczynam pełna energii, a pod koniec tygodnia zawsze czuję że coś mnie bierze, bo mnie ktoś zaraził. Jakąś mam osłabioną odporność. Potem przez tydzień w domu z dnia na dzień się lepiej czuję, a potem znowu biuro i tak w kółko. Jak jutro ktoś będzie kasłał to chciałabym porozmawiać z kierownikiem, ale pewnie zabraknie mi odwagi 😥

    age.png
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina koniecznie dawaj znać co powiedział! Kciuki !

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina doskonale Cię rozumiem....😔
    Jutro daj znać po wizycie 🤞☺️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2396 2241

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina mocno trzymam kciuki za wizytę ✊
    Bubu i CestLaVie za betę 🥰

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ jutro dzień pełen emocji ✊❤️

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    ależ jutro dzień pełen emocji ✊❤️

    Trzymamy kciuki!

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy miałam okrutne dreszcze, było mi strasznie zimno. Zmierzyłam temperaturę 38.6. Zataczałam się idąc do łazienki. Miałam ogromne bóle mięśni i kości. Teraz po dwóch apapach temperatura spadła do 37.9. Najpierw idę kupić test na Covid i zrobię. Jak będzie pozytywny to nie pójdę na betę, nie pozarażam ludzi. Poza tym brzuch mnie już coraz bardziej boli na okres. Więc u mnie chyba tyle z ciąży... Mi nie potrzebny test ciążowy tylko covidowy... Pomyślałam tylko o tym, żeby się zaszczepić i bach jestem chora 🤧🤒 teraz dla odmiany jest mi strasznie gorąco. Trudno, życie. Teraz tylko się zastanawiam jak jest ze staraniami po covidzie.. Można, nie można?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 05:04

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    W nocy miałam okrutne dreszcze, było mi strasznie zimno. Zmierzyłam temperaturę 38.6. Zataczałam się idąc do łazienki. Miałam ogromne bóle mięśni i kości. Teraz po dwóch apapach temperatura spadła do 37.9. Najpierw idę kupić test na Covid i zrobię. Jak będzie pozytywny to nie pójdę na betę, nie pozarażam ludzi. Poza tym brzuch mnie już coraz bardziej boli na okres. Więc u mnie chyba tyle z ciąży... Mi nie potrzebny test ciążowy tylko covidowy... Pomyślałam tylko o tym, żeby się zaszczepić i bach jestem chora 🤧🤒 teraz dla odmiany jest mi strasznie gorąco. Trudno, życie. Teraz tylko się zastanawiam jak jest ze staraniami po covidzie.. Można, nie można?

    Myślę, że nie ma jakiś większych przeciwskazań

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ