X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 27 lutego 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora ja bym radziła czekać bo z tymi testami jak będziesz sikać co dzień to dopiero będziesz mieć huśtawkę. Wystarczy że mocz nie będzie skoncentrowany tak jak trzeba i będziesz oglądała te testy zastanawiając się czy jest lekko ciemniejszy czy może lekko bledszy a może taki sam🤔
    Ja jak sikałam to pamietam że one nie ciemniały z dnia na dzień tylko np.trzy dni pod rząd były takie same....

    Koora, EllaDe lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 28 lutego 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg ale historia z tym psem faktycznie..
    Koora wyluzuj się nie rób testów bo codziennie będziesz zerkać porównywać i myśleć. A szkoda Twojego stresu, jak ja zwykle byłam przygotowana na testowanie tak wtedy kupiłam jeden test i zrobiłam kiedy trzeba 😘

    Nie wiem czy oglądacie na insta mamainvitro, ostatnio miała ostatni transfer mrożaka... Ale ma już córeczkę z poprzedniej procedury :)

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 28 lutego 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie macie racje, co będzie to będzie. Tak czy siakpowinnam dostać okres pod koniec przyszłego tygodnia.

    Lejla nie znam jej profilu, za to oglądam parę dziewczyn na you tubie, głównie amerykanki 😊

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, co u Was slychac?

    Neytiri, Mia, Olcia-już bardzo dawno się nie odzywałyście.
    Olcia - jak ciąża? Już chyba wyprawkę kompletujesz?
    Neytiri - odpoczęłaś? Podjęłaś jakieś decyzje?
    Mia - à u was sprawy idą do przodu?

    Mimi I Nathalie - wiem, że jesteście ciągle w biegu przy dwóch maluszkach, odezwijcie się kiedyś...

    Koora- do testowania coraz bliżej. 🤞🤞🤞 Jak samopoczucie? Jak tam walentynkowa roślinka? Rośnie ładnie?

    Suzanne - czy piesek już w domku?

    Olive I Lejla - brzuszki rosną?

    Evli - my w sumie na bieżąco jesteśmy 😜 oby I u was się szybko wiosną zrobiła, żebyś mogła spacerówką bez śpiworka na spacery jeździć 🌞

    Ja zrobiłam pierwszy krok co do starań. Jestem umówiona na usg piersi, tej nieszczęsnej cysty, bo odkąd skończyłam karmić (czyli parę dni temu) biust mi zmalał i jestem ciągle świadoma tego, że ona tam jest. Więc usg za jakieś 2 tygodnie I dogadam się wtedy co do jej usunięcia. :) jutro męża zmotywuje do wysłania mejla do kliniki. Nie wierzę, że uda nam się naturalnie i nie chcę marnować czasu na naturalne starania.
    Mój synek niedługo będzie obchodził roczek 🎂 od paru tygodni pięknie przesypia całe noce, więc i my jesteśmy wyspani. 😁 Je bardzo ładnie. Pić nie chce, ale to długa historia 😅

    Pozdrawiam wszystkie!

    Evli, Lejla92, Mia88, Koora lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe, co to za cysta? Coś już zbadanego i tylko usunąć trzeba, czy musisz badać? Nie stoi to na przeszkodzie przy staraniach?
    Fajnie, ze dzidzia Wam już tak ładnie śpi, to idealny moment na rodzeństwo 😊 Ma łóżeczko w swoim pokoju czy śpi razem z Wami?

    Kurczę wiesz, ze ja ciagle pamietam ze fotkę miałam przesłać tej mojej walentynkowej potwory 🙈😂 ma się dobrze, jutro ja pokażę przy świetle dziennym 😊

    Tak, do testowania coraz bliżej, jutro będzie 7dpt i tak strasznie mnie korci, żeby zrobić sikacza... chyba nie wytrzymam do poniedziałku 😔 mam sporo obaw, bo pobolewa mnie brzuch jak przed okresem, przestały bolec mnie piersi.. coraz mniej we mnie nadziei.

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 marca 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora - po poronieniu dawno temu z dnia na dzień zrobiły mi się dwie cysty. Miałam wtedy dylemat, czy mówić o tym w klinice, bo byłam pewna, że odroczyliby mi kolejny transfer. Usg piersi miałam już na samym początku ciąży z synkiem. To zwykła cysta ale dość duża i mnie wkurza to, że ją czuje przy dotyku. Jak miałam nawał, to ucisk, w tej piersi był ogromny, więc chce się jej pozbyć przed ewentualnym kolejnym transferem (radiolog + asystent ze strzykawką usuwają z niej płyn).
    Opowiem Ci historie jednej mojej roslinki... Dawno temu w Aldiku kupiłam trzypak 'roślin egzotycznych'. Były w tym 2 difenbafie (leopard lilys) I jakaś jedna niezidentyfikowana. Te dwie difenbafie mi jak zwykle padły (jakieś szkodniki mi je tu ciągle atakują), ale ta trzecia roślina cały czas zielona... Nawet dlugooo nie podlewana, a cały czas zielona. Nigdy zasuszonego liścia na niej nie było. Strasznie to podejrzane było, bo te liście w dotyku, też takie jakieś dziwne... No ale w ziemi była... Już się ostatnio zastanawiałam, czy nie wrzucić jej fotki na coś w rodzaju 'chu***a pani domu' do oceny, czy to sztuczna roślina jest, czy żywa i pośmiania się. A tu wczoraj patrzę... Jeden liść zaczął się zasuszać... Po 3 latach niepewności, teraz wiem, że to prawdziwa roślina 🙈🙈🙈😜

    Koora lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 4 marca 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Jakiego sprzętu używacie do korzystania z forum? Bo mnie zaraz szlag trafi, jestem na telefonie i tak się naprodukowalam, zadzwonił ktoś i szlag wszystko trafił... 😤 Tak więc muszę zacząć od początku i znów wyjdzie powieść ale postaram się skrocic😅

    Ja aktualnie jestem w PL żeby wesprzeć trochę rodziców, zmarła moja babcia od strony taty, do tego mama cały czas na coś choruje i nie mówila mi o wszystkim, powinna była iść do szpitala ale się uparła że nie bo się boi covida, tata juz też nie ma do niej cierpliwości więc postanowiłam wpaść z odsieczą, aczkolwiek poki co to za dużo nie zdzialalam.

    Tak wiec nasze starania na ten cykl zawieszone ale mamy umówiona wizytę w pma na kwiecień, wyniki męża trochę się poprawiły więc mam nadzieję że w końcu coś dobrego z tego wyjdzie.
    Chociaz teraz zastanawiam się czy mnie stamtąd nie odeślą bo nigdy nie miałam stymulacji owulacji ani monitoringu jakiegoś większego, a od dwóch cykli nie jestem pewna czy ta owulka jest (dziś 20dc i słabe objawy, poprzedni cykl też się wydłużył...). No ale oprócz czekania nic mi juz nie pozostało więc próbuje się uzbroić w cierpliwość.

    Ella - jak poszło odstawianie? Jak w końcu Ci się to udało? 🙂
    Kurczę jeśli chodzi o kwiatki to u mnie niestety nic nie przeżyje, nie mam do nich ręki ani pamięci, do tego ciemne mieszkanie. Mąż wczoraj dzwonił że wyniósł nawet taką małą choineczkę bo uschła już... (Może tęskniła za mną)

    Koora - my tu cały czas trzymamy kciuki wiec myśl pozytywnie 🙂

    Mam nadzieję że u Was wszystkich samopoczucie dobre lub lepsze, oby z każdym dniem było lepiej i pozytywniej. W PL trochę jeszcze chlodno ale we Francji zaczyna się wiosna a to jakoś tak zawsze pozytywniej na mnie wpływa, myślę że na Was również ☀☀☀☀☀

    Koora lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 4 marca 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe wrote:
    Koora - po poronieniu dawno temu z dnia na dzień zrobiły mi się dwie cysty. Miałam wtedy dylemat, czy mówić o tym w klinice, bo byłam pewna, że odroczyliby mi kolejny transfer. Usg piersi miałam już na samym początku ciąży z synkiem. To zwykła cysta ale dość duża i mnie wkurza to, że ją czuje przy dotyku. Jak miałam nawał, to ucisk, w tej piersi był ogromny, więc chce się jej pozbyć przed ewentualnym kolejnym transferem (radiolog + asystent ze strzykawką usuwają z niej płyn).
    Już się ostatnio zastanawiałam, czy nie wrzucić jej fotki na coś w rodzaju 'chu***a pani domu' do oceny, czy to sztuczna roślina jest, czy żywa i pośmiania się. A tu wczoraj patrzę... Jeden liść zaczął się zasuszać... Po 3 latach niepewności, teraz wiem, że to prawdziwa roślina 🙈🙈🙈😜
    To w takim razie trzymam kciuki żeby szybko załatwili sprawę w ta cysta żebyś szybciutko wróciła do starań 🤞🏻

    No co za wiedźma, zasusza kwiatka żeby sprawdzić czy żyje 🤣🤣🤣 ale ja tez mam takiego jednego, odkąd go kupiłam jakiś rok temu to ani nie wypuścił nowego liścia, ani żadnego nie stracił 🥴 i tez nie wiem co to za jeden 😂
    A ten walentynkowy to wielki zamioculcas Raven o czarnych liściach 😍 to nowa odmiana, bardzo słabo dostępna, wiec jak tylko zobaczyłam to wiedziałam, ze będzie mój 🤩 jak tu się wrzuca zdjęcia?

    Mia88 dużo cierpliwości Ci życzę z rodzicami, dodaj im trochę świeżego wiatru we włosy 😉
    Co do owulki, robisz testy?

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 marca 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia - przykro mi z powodu babci. Trzymaj się! A swoją drogą, to jak się dostałaś do Polski? Planujemy jechać w przyszłym miesiącu, ale patrząc na wymagane testy covidowe oraz pozamykane granice, to chyba będzie ciężko :(
    Co do odstawiania od piersi, to wybrałam metodę stopniową. Najpierw ustabilizowalam liczbę karmień i odcięłam możliwość 'ciumkania' nad ranem. Potem wykorzystałam okazje, tzn jak gdzieś jechaliśmy to dawałam mu normalnego jedzonka i siup do samochodu, gdzie zasypiał i już nie dostawał cyca. W końcu jak się w nocy raz wybudzał, to wysyłałam męża i kładł się z małym (akurat miałam zapalenie zatok, więc idealnie się złożyło ) i tak spał do rana. I w ciągu tygodnia zaczął przesypiać całe noce 🙈😅 ostatnie karmienie wieczorne wyeliminowałam kilka dni temu. Mam jeszcze resztki pokarmu i wyciskam je pod prysznicem, żeby nie stymulować produkcji 🙈 podobno ta resztka się wchłonie - prawda to?

    Koora - wygooglowalam. Nie jestem pewna, którą odmianę masz (pewnie tę 'out of stock' 🤣) ale wszystkie wyglądają pięknie.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 4 marca 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe tak, to ta 'out od stock' 😁 Wrzucam obie wersje dla porównania, ta pierwsza ciemna to 'ta', klasyczna zielona obok 🙂
    f0edb03b69aa.jpg a20c5fde3c07.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 17:48

    EllaDe lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 marca 2021, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj cierpliwość do rodziców bardzo się przyda dziękuję 🙂
    Piękny kwiatek! Uwielbiam czarny kolor, może też powinnam sobie coś takiego kupić to może lepiej bym dbała haha 😂😂
    Testy owu robię, od piątku tylko słabe kreski, od środy mam inne kupione w PL, takie dziwne same paski są ale mam nadzieję że nie są jakieś złe a tylko takie udało mi się kupić na szybko bo przywiozłam że sobą tylko 5 sztuk, myślałam że tyle wystarczy a nie miałam czasu dokupić.
    A dostałam się tutaj samolotem, miałam duże obawy ale na szczęście niczym się nie zaraziłam. Zrobiłam test przed wyjazdem, miałam trochę stresu bo babka w labo mnie olała i dostałam wynik tylko po francusku ale w rezultacie nikt mi go nawet nie sprawdzał. Trochę się wkurzylam bo ktoś inny mógł lecieć bez testu zarażony i nikt tego nie raczył skontrolować. Tylko dali w samolocie takie formularze do wypełnienia o miejscu zamieszkania i miejscu docelowym gdzie będę w PL.
    A wracać będę jakoś w przyszłym tygodniu z kuzynem który przyjechał samochodem i już do Francji na pewno są wymagane testy ale nie wiem jeszcze jak to ogarniemy.

    EllaDe to fajnie że tak w miarę bezboleśnie Wam się udało odstawianie, super sobie poradziłaś! Teraz trzymam kciuki za pozbycie się cysty i dalsze działania 🙂

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... nie wytrzymalam do bety w poniedzialek, zrobilam sikańca 🙈🙈🙈🙈🤯

    b66bf556f0b4.jpg

    Olive, EllaDe, Evli, Lejla92, Mia88 lubią tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa wchodze na forum i co widze??? Ładną, wyraźną kreche 😁 Koora mam łzy w oczach 😍 Gratuluje ❤️❤️❤️

    EllaDe i jak, kontaktowaliscie się już z kliniką? Powodzenia z cysta i gratki za odstawienie małego 👏

    Mia życzę Ci dużo siły z rodzicami 🤞 Mam nadzieje, że Twoja mama czuje się powoli lepiej 🤞

    U mnie bez zmian, na co nie narzekam 😁 brzuszek rośnie aż się zastanawiam czy na tym etapie, 15tydz, to normalne mieć taki duży brzuch 😱 wieczorami ciężko mi się schylać, a ostatnio mąż mi musiał pomóc zdjąć buty 🤦
    Mamuśki wiecie jak to jest ze stawianiem się brzucha? Nie wiem czy powinnam się martwić ale jak idę gdzieś dalej niż po mieszkaniu to czuje brzuch tak dziwnie, nie jest bardzo twardy, ale robi się z niego taka piłka i jest niezbyt przyjemny w sensie jakby mi ktoś doczepił kilka cegłówek do brzucha. Czy to jest to? Mija jak tylko usiądę i odpocznę.
    Co do kwiatków to u mnie nic się nie trzyma i już z tym nie walczę 😂 a tak mi się marzy taka a'la oranżeria w domu 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 11:17

    Koora, Mia88 lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive wrote:
    Aaaa wchodze na forum i co widze??? Ładną, wyraźną kreche 😁 Koora mam łzy w oczach 😍 Gratuluje ❤️❤️❤️
    Dziekuje kochana ❤️❤️ Jutro lecę na betę , poniedziałkowa będzie tą drugą 😊

    To wspaniale, że dobrze się czujesz, długo Cię nie było co było trochę niepokojące, nie możesz tak być w ciąży i się nie odzywać 🤨😂😘

    Olive, Mia88 lubią tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 marca 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora po cichu gratuluje ❤️

    Olive może trzeba będzie wprowadzić progesteron na te twardnienia 🤔 Skonsultuj na następnej wizycie. Narazie co możesz zrobić to ewentualnie wprowadzić magnez i nie przemęczać się :)

    Koora, Olive lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 5 marca 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😍 nie wytrzymałam i byłam u giny na usg 😁 znalazłam jakaś i się umowiłam, powiedziałam ze mi ostatnio tamta dziecka nie zmierzyła i się martwię :)
    Mój synek rośnie zdrowo 😍 tak się cieszę ❤️❤️❤️

    Koora dopiero teraz zobaczyłam twój test, cudownie 😍🤞🏽 Witamy w gronie brzuchatek 🤰🏽

    Olive ja tez mam duży brzuch a to 17 tydzień, od wczoraj czuje jak mały się rusza cała noc nie spałam bo
    muszę się do tego przyzwyczaić ze mały człowiek wędruje mi w brzuchu 🙋🏽‍♀️👶🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 17:44

    Mia88, Koora, Evli, Olive lubią tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 marca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora gratulacje! Trzymam kciuki za ładnie rosnącą bete 🥰

    Olive może po prostu potrzebujesz więcej odpoczynku, nie żałuj sobie tego o ile możesz sobie na to pozwolić, niech mąż Cię trochę porozpieszcza 😁

    Lejla to musi być fajne uczucie ale fakt ze może być na początku dziwnie a ja w sumie myślałam że ruchy są odczuwalne trochę później, ale pewnie nie ma reguły 🙂

    Ja w końcu doczekałam się mocnej krechy na teście owu, temperatura też trochę poszła do góry, tylko ten śluz taki nijaki trochę. Od kilku dni łykam olej z wiesiołka, może w następnym cyklu będzie już lepiej.
    A tak poza tym pomyliłam się dzisiaj i łyknęlam rano dwa razy duphaston i zastanawiam się czy brać wieczorem czy nie 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 19:09

    Koora lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 6 marca 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora krew oddana?

    Evli wizyte mam dopiero 17.03 ale na pewno powiem. Z jednej strony mam nadzieje, że mi to przejdzie i obejdzie się bez progesteronu bo na sama myśl robi mi się niedobrze i boje się powrotu do pierwszych tygodni ciąży. Ale jak trzeba będzie ehh ...
    Tak w ogóle to co u Ciebie? Jak Nina?

    Lejla spokojna mama to spokojne dziecko 😁i najważniejsze, że wszystko jest ok 😁 też czekam na pierwsze ruchy 😂

    Mia z duphastonem jest ten problem, że jak się go weźmie za wcześnie to może zablokować owulację i lepiej wziąć go 1-2dni później niz za wcześnie.

    Susanne, co u Ciebie?

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive a nie możesz poprosić o progesteron dowcipny? Czytałam ze w tej formie prowokuje dużo mniej dolegliwości niż w postaci doustnej. 🤷🏻‍♀️

    Właśnie czekam w labo na pobranie krwi, wrzucę rezultat jak tylko dostanę wyniki 😁🤞🏻

    Olive, Evli lubią tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive na tym etapie ciąży już się nie bierze doustnie. Chociaż ten dowcipy też niby może powodować różne dolegliwosci. Ja brałam do 36tc i mi akurat nic nie było, oprócz nieprzyjemnych upławów 🙄
    Zawsze możesz jeszcze wziąć magnez tak jak pisałam. No a najlepiej z tym do lekarza jeżeli pojawia się za czesto.
    U nas ok w sumie. Nocki nam się jedynie ostatnie posypały. Nie wiem o co jej chodzi, budzi się co chwile, muszę wstać i dać jej smoka. Opanowała obroty w łóżku i dziś zbierałam ją z brzucha. Jakoś nie podoba mi się spanie na brzuchu mimo że mam monitor oddechu. Rozszerzanie diety idzie nam raz lepiej raz gorzej, ale ogolnie to cała się wysmaruje tym jedzeniem 🙈 dobrze że pluć przestała 😅

    Koora czekamy na wynik 🤗

    Leija gratuluje synka❤️ Imię wybrane? W ogóle mieliście jakieś preferencje co to płci?

    Mia powodzenia tam w Polsce. Daj znać jak przedostaniesz się do Francji. Ja chce jechać na Wielkanoc i zastanawiam się jak to na granicach jest 🤔

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ