Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3821 2518

    Wysłany: 13 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no masakra 🤦
    Mi się w tamtym tyg syn rozchorował, dostał antybiotyk amoxycyline i ...nie było go w żadnej aptece 😂
    Serio słyszałam kiedyś o tym że jest problem z dostaniem jego w tv ale nie myślałam że na taką skalę, mieszkając w mieście i mając apteki na każdym zakręcie 🤦 trzeba było wsiasc w samochód i objechać miasta w pobliżu, w końcu udało mi się znaleźć w w którejś aptece z rzędu ostatnią butelkę 🤞😂

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 28 lipca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil, No to całe szczęście, ze się udało :) cyrk 🙈

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 65 15

    Wysłany: 29 lipca, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia88 wrote:
    Em-Mi, daj znać jak tam sprawy u Ciebie się mają?

    Cześć wszystkim! Zaglądacie tu jeszcze? ;-)
    Mnie nie było od dawna, ale miło jest wrócić po 1-2 latach w zupełnie innych okolicznościach.
    Na początku pisałam do Was przed pierwszą próbą FIV, a obecnie jesteśmy na wakacjach w Polsce z moim ośmiomiesięcznym synkiem :-)
    Zaszłam w ciąże po pierwszej próbie in vitro, ale poroniłam w 10tc. Później był kolejny transfer, udany już do końca - w listopadzie zostałam mamą.
    Liczę na wymianę wrażeń macierzyńskich we Francji ;-)

    Susanne lubi tę wiadomość

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO:
    - punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
    - transfer mrożony: 03/2023 🤰, 17/11/2023: 👶
‹‹ 238 239 240 241 242
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ