X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 5 lipca 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-G1jxRCEhpX

    Pytanie nie do mnie ale to wygląda tak 🤗

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 5 lipca 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    https://zapodaj.net/plik-G1jxRCEhpX

    Pytanie nie do mnie ale to wygląda tak 🤗
    Dziękuje Evil 😊☺️

    Evli lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 5 lipca 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil, jeszcze mam pytanko do Ciebie, bo o ile dobrze pamietam to Ty w ciąży jechałaś samochodem do PL, prawda ?
    Trochę mamy ochotę się rzucić w sierpniu samochodem, zamiast samolotem i rozmyślam czy to dobry pomysł. Wiem, ze trzeba będzie robić przerwy co 2 h i na pewno chcemy jechać z 1 noclegiem (od nas to jednak 2,5 tys km prawie, taka podróż byłaby rozłożona na 2 dni).
    Jak to zniosłaś i w którym tyg jechalas ?

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 5 lipca 2023, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne w pierwszej jechałam koło 26 tc, w drugiej był COVID to musiałam siedzieć w domu, w trzeciej w koło 20 tc. Podróż zaniosłam dobrze, nie było problemu z wysiedzieniem, jedynie polecam pas ciążowy. W pierwszą podróż wybrałam się bez i cały czas trzymałam pasy bo mi przeszkadzały, wracałam już z adaptaterem i było o niebo lepiej 😁

    Kurcze no daleko macie, my niecałe 1400 a i tak wydaje się strasznie daaaleko, zwłaszcza teraz z dziećmi 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2023, 22:34

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 5 lipca 2023, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mamy koszmarnie daleko 😅🙈 ale i tak zdarzało się nam to zrobić na raz w ekspresowym tempie, mam kierowcę rajdowca 🫣 ale tym razem byłoby zupełnie inaczej. Jednak znacznie częściej latamy samolotem.
    A jak to będzie z dziećmi, to już nie wiem 🙈🤯
    Rozejrzę się za tymi pasami w razie wu. Jeszcze pogadam z doktorkiem co on o tym mysli, oczywiście wczoraj zapomniałam zapytać o wszystko!

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 6 lipca 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam rozejrzeć się za adaptaterem nawet na krótkie trasy do sklepu. Poza komfortem jazdy to zawsze bezpieczniej mieć pas nie na brzuchu nawet przy gwałtownym hamowaniu 🙂 Ja miałam besafe.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 6 lipca 2023, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, cieszę się że u Was wszystko w porządku, dobrze czytać dobre wiesci, oby tak dalej ☺
    Ja trochę zamilklam bo jakoś sporo się ostatnio dzieje i nie wyrabiam na zakrętach, zaczęłam coś jakby formację przygotowującą do powrotu do pracy i do przekwalifikowania ale nie wiem jeszcze co wybrać 🙈
    A siedzieć trzeba na tych kursach bo może coś nam za to zapłacą i trochę musiałam kombinować z różnymi wizytami bo akurat na ten tydzień wszystko mi się nałożyło, teraz siedzę w pociągu na lotnisko bo mamy spotkanie tam żeby poznać różne opcje pracy tutaj.

    Miałam rozmowę w poniedziałek z naszą dr prowadzącą i trochę nas uspokoiła, na wszelki wypadek zleciła histeroskopie na te moje dziwne endometrium żeby zobaczyć czy nie ma jakichś polipów czy innych dziwów. Czekam na skierowanie bo oczywiście tam wszystko musi być pocztą 😅 I jak będzie dobrze to w pierwszym cyklu po wakacjach będziemy podchodzić do transferu na cyklu naturalnym.
    Miałam jeszcze wizytę u mojej gin do której zwykle chodzę na badania i polecila mi miejsce gdzie mogę zrobić ta histeroskopie, nawet załatwiła że sami do mnie dzwonili ale nie miałam jak odebrać ani oddzwonic 🙈
    No i wysyła mnie do fizjo uro-gin bo uznała że te moje infekcje to nie infekcje tylko podrażnienia i dyskomfort od osłabionych mięśni i suchości. Tak wiec mam się wyluzować, zadbać o siebie a powinno być dobrze ☺
    Odezwę się jeszcze bo jak zwykle za dużo pisze i nie zdążę wszystkiego skomentowac.

    Póki co pozdrawiam Was ciepło 🌺

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 7 lipca 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia to gdzie ty lecisz tym samolotem 🤔😀

    Dobrze że zalecają kolejne badania 👍
    Tylko żeby cię nie przyblokowali z wakacjami 😉

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 7 lipca 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne, my tez jechaliśmy do polski samochodem w pierwszej ciąży, byłam jakoś w piątym miesiącu. Szczerze to zupełnie mi się ta podróż niczym nie różniła od innych "nieciążowych" 😉 ale święte słowa mówią, że każda ciąża inna, i dolegliwości inne, wiec wszystko zależy od tego jak Ty się czujesz 😉 w każdym razie jeśli dobrze, to nie wydaje mi się, żeby był to jakiś problem. Co do pasa podtrzymujacego, to moj gin mi go wypisał na receptę, i w dużej części zapłaciła za niego sécu ☺️ dopłaciłem chyba 5€.

    Jeju dziewczyny, ja za 2 miesiące rodzę, a NIC nie jest jeszcze tknięte w stronę przygotowań 🙈 przez to, że wszystko zachowaliśmy po Iris, to wrzuciłam tylko smoczki do koszyka na Amazonie i to wszystko 🙊 a musiałabym przecież przejrzeć ciuszki, poprać, przygotować listę rzeczy do szpitala.. a ja tymczasem zajęłam się zakładaniem domowej szklarni 😂

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 8 lipca 2023, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora hehe chyba w "następnych" ciążach już się tak nie śpieszy i bardziej na luzie się podchodzi 😛
    Fajnie masz że płeć ta sama i pora roku też 😀
    Imię już macie ?

    Nawet nie wiedziałam że można dostać adaptater samochodowy z secu.
    Fajnie że tak tanio wychodzi chodź na vinted też można wyrwać tanio.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 8 lipca 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wydaje mi się, ze adapter do pasów samochodowych i pas ciążowy to dwie różne rzeczy, ja pas normalnie zakładam w domu jak mnie plecy bolą, on podtrzymuje brzuchol i zmienia środek ciężkości, na chwile daje ulgę ☺️

    No cieszę się, że taki spokój z ciuszkami i wyposażeniem dzięki temu, że ta sama płeć 🙂 choć mimo wszystko gdzieś mnie tam w środku gniecie, ze pewnie nigdy nie będę mamą synka.. tak jakby coś mnie omijało w życiu.. Pewnie za dużo myśle 😉 jednocześnie cieszę się tez, że dziewczynki będą razem dorastały, z niewielka różnicą wieku. A na imię będzie miała Nina, tak na 95% 😊

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 8 lipca 2023, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora to tak jak moja Nina ❤️

    Rozumiem że płeć może troszkę "rozczarować". Ja na przykład odwrotnie, zawsze widziałam się jako mama dziewczynek, praktycznie równy rok temu jak na usg dowiedziałam się że są jajka to się rozpłakałam 🙆 aż mi głupio i wstyd było i jest do tej pory jest jak o tym pomyśle ..
    Wiadomo zawsze się mówi ważne by było zdrowe ale przeważnie ma się mała preferencje co do płci. Trzeba się" przestawić". Później to wszystko mija 😁

    Właśnie z tym pasem się zastanawiałam czy piszemy o tym samym. Ja polecalam samochodowy, ten który łapie pas na udach a nie brzuchu ☺️


    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 10 lipca 2023, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za wszystkie polecajki.
    Ja uwielbiam jeździć samochodem i czuje się super w aucie. Wiadome, wszystko ze zdrowym rozsądkiem i z zachowaniem tych przerw i zasad bezpieczeństwa. Brzuszek u mnie dopiero się wyłania, ale podejrzewam, ze wracając do Francji może być już znaczna różnica 🙈
    Ceny biletów samolotowych tak wywaliło nam w kosmos, że już się nie zastanawiam, jedziemy samochodem.

    Koora, te ciąże tak serio lecą? Bo ja aż się boje tych wszystkich przygotowań.

    Wlansie się miałam Was pytać na jakie imiona się decydujecie. Czy polskie czy francuskie,
    Czy takie bardziej international 🙈

    A i czy robiliście tą słynną francuska « liste de naissance »?

    Mia, no właśnie dawaj znać gdzie Ty to latasz, jak tam sytuacja z ta praca 😊
    A
    Wizytę u uro fizjo bardzo polecam, choć ja akurat we
    Francji nie byłam.


    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 10 lipca 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne ja nie robiłam żadnej listę de naissance 😅
    Przy pierwszym dziecku kupowałam co mi się podoba, przy ostatnim już wiedziałam co mi się w ogóle nie sprawdziło 😛
    W ogóle nie wiem po do robią dla takich maluszków np.bluzy z kapturem 🤦 takie dziecko leży więc w ogóle nie praktyczne 🤦 koszule, sukienki, dżinsy, niewygodne dla maluszka i ubrać czesto ciężko ...
    A najgorsze są dla mnie te francuskie piżamy zapinane na plecach 🙄 porażka ni to ubrać i dziecko leży na guzikach 🤷

    My wyruszamy już w piątek i już się boje, bo mały ostatnio zaczyna już wyć w garażu, coś ostatnio w ogóle nie chce jeździć także nie wiem jak to będzie jak będzie się darł tyle km 🥴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2023, 11:20

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 10 lipca 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuu dziewczyny ale zła jestem, taką długa wiadomość Wam wysmarowałam w południe i nie dodałam posta 😩
    A pisałam o tym całym cyrku z moimi formacjami, trochę to wszystko śmieszne i skomplikowane bo wysłali mnie tam z Pôle Emploi w celu okreslenia mojego poziomu francuskiego, podszkolenia i ewentualnej pomocy w poszukiwaniu drogi zawodowej a to wygląda tak że robimy jakieś proste testy matematyczne czy językowe, mamy różne wyjścia do muzeum czy tak jak Wam pisałam że jechałam na lotnisko to była wyprawa do Cité des métiers gdzie mieliśmy poznać wszystkie możliwe opcje pracy na lotnisku a w sumie średnio to wyszło bo nie mieli dla nas czasu, sprzęt im nie działał i w rezultacie mam jeszcze tam jechać w środę bo wtedy też mogą zrobić tam testy językowe żeby określić czy nadajemy się do pracy na lotnisku. Sama nie wiem czego chcę więc pojadę i zobaczę, nawet z ciekawości co mają do zaoferowania. Ale wszystko to takie męczące bo codziennie trzeba być obecnym od 9 do 17 w tym naszym centrum szkoleń czy nie wiem jak to nazwać, a większość czasu siedzimy i nic nie robimy lub robimy takie banalne rzeczy jak np. czytanie tekstu na temat higieny i odpowiadanie na pytania dlaczego warto i jak często się myć haha 😂😂😂 albo dzisiaj musiałam zrobić prezentacje z naszego wyjścia do muzeum więc mam nadzieję że chociaż faktycznie dostaniemy za to jakieś pieniądze bo mamy niby status stażystów. Ale staże też mamy jakieś mieć w innych miejscach.
    A tak poza tym to oczywiście przez to wszystko trochę nie ogarniam swoich spraw, nie umowilam się na histeroskopie ani do fizjo, nie mam gdzie wcisnąć sesji i psychologiem, za to natchnęło mnie na odgracanie mieszkania i sprzątanie balkonu. Nawet mam z tego powodu zakwasy 😅
    Co do wakacji to przez ten staż też się wszystko może rozjechać bo chcieliśmy jechać już w ten ostatni weekend lipca i wrócić w pierwszy weekend września a tutaj mam wakacje tylko 3 tygodnie więc nie wiem jak to zrobić bo musiałabym później wyjechać i wczesniej wrócić a w tym układzie bedziemy musieli kompletnie wszystko pozmieniać. Także ten, też zła na to jestem a jeszcze jestem tam na tyle krótko że nie wiem czy mogę sobie ich olać 😂

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 10 lipca 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne ja też uwielbiam jeździć więc pewnie w ciąży bym jeździła o ile dobrze bym się czuła. Faktycznie macie bardzo daleko, mam nadzieję że podróż odbędzie się bez przygód i nie będziesz zmęczona. Adapter do pasa to na pewno dobra sprawa. A nawet nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak ten pas o którym pisała Koora. Możesz zapytać jeszcze lekarza o pończochy czy skarpetki takie dłuższe do kolan uciskowe, moja była szefowa oddała mi takie właśnie bo zalecili jej szczególnie na podróże, to chyba w kontekście zakrzepicy i poprawy krążenia ale średnio się na tym znam.

    Koora, to Ty chyba pierwsza teraz rodzisz? Dwa miesiące to dużo i mało czasu jednocześnie, zależy jak spojrzeć ale fajnie ze juz masz doświadczenie to i jak widać nie ma chyba az takiej presji żeby być już gotowym. A szklarnia super sprawa, czekać nie może hihi 😆
    Mi też podoba się imię Nina więc popieram bo mamy je też na naszej liście.
    Tak w kontekście płci to śmiesznie trochę bo mamy listę imion ale tylko żeńskich poki co więc też jakby jest preferencja co do płci ale jakoś wyszło to w sumie przypadkiem że zawsze mówiliśmy o córce ale raczej byśmy nie płakali z powodu chłopca, ja chyba nawet bym wolała czasami, a i tak wiadomo ze jak już się urodzi to chyba jest wszystko jedno.

    A mam pytanie bo ostatnio się zastanawialiśmy z kuzynami jak to jest we Francji bo ich brat spodziewa się dziecka i nie chcą zdradzić imienia, czy takie są we Francji zwyczaje czy tylko oni to tak ukrywają? Jakie macie doświadczenia ? Jego dziewczyna powiedziała podobno swojemu bratu 3 imiona ale drugiej stronie nie chcieli powiedzieć więc się trochę wkurzyli.

    Evli co do ubranek i ich funkcjonalności to masz rację jak pracowałam jako niania to właśnie to co wymieniłaś kompletnie się nie sprawdziło.
    A co do podróży z Małym to życzę powodzenia, chyba ciężko przewidzieć co będzie, mieliśmy znajomych których córka też się darła cały czas ale oni moim zdaniem mieli trochę złe podejście i była przyzwyczajona do rąk ledwo jęknęła wiec nic dziwnego.
    Nie wiem jak reaguje na fotelik ale może spróbujcie go położyć w domu na kilka drzemek w foteliku, średnio dobre dla kręgosłupa ale może akurat się uda jeśli się przyzwyczai. A jedziecie w nocy czy w dzień? Może noc byłaby dla niego lepsza, chyba że ma alergie po prostu na samochód 😔

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 11 lipca 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia, no to ciekawie brzmi ten cały staż. Nie wiedziałam, że takie coś oferują :D
    Ja jestem wkurzona na ten kraj poraz 10034994939394, bo się okazało, że test na poziom znajomości francuskiego, jaki robiłam przed covidem, w celu starania się o obywatelstwo, miał ważność 2 lata i już poszedł się je*ać.
    Jak sobie pomyślę, że mam to zdawać znowu i jeszcze płacić to mnie strzela same wiecie co. Przecież nagle w 2 lata nie straciłam tej umiejętności 😒

    Dzięki Mia za przypomnienie o tych pończochach uciskowych, chociaż nie wiem jak w tym wytrzymam w ten upał :D

    Co do tej listy naissence, to mnie się po prostu ludzie pytają, czy mam i żebym wysłała, a mnie się to wydaje takie dziwne i nienaturalne :D poza tym, za wcześnie!

    A co do nie zdradzania imienia, to nie słyszałam o tym, ale dziewczyny możecie napisać jak na imie mają Wasze dzieci, może coś mnie kiedyś zainspiruje :D

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 11 lipca 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia fajnie że proponują takie rzeczy 😀
    Ja z pole emploi nigdy nie dostałam żadnej pomocy w zmianie czegokolwiek.
    Pamiętam jak zakończyłam kontrakt w jednej pracy bo chciałam pracować w innym zawodzie. Poszłam do pole emploi miesiąc wcześniej i mówię że chce się zapisać i znaleźć coś przed zakończeniem umowy. Oni do mnie że tak nie można że najpierw musi mi się skończyć kontrakt a później moge dopiero się zapisać 😆 Patrzyłam się na nich z wielkimi oczami😆
    Mialam prawo do bezrobotnego płatnego którego nie chciałam tylko chciałam pracować ! Ale nie, oni woleli mieć następna bezrobotna na liście i mi płacic za siedzenie w domu😅 już nie mówie o jakimkolwiek kursie, też pytałam, dostałam adres jakiejs strony internetowej 🤷🤦

    Z tym zdradzaniem imion to chyba indywidualna sprawa, nie wiem czemu niektóre pary nie chcą zdradzać, może żeby rodzina nie kręciła nosem przez całą ciążę 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2023, 10:35

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 11 lipca 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne to nie pierwszy absurt we Francji niestety 🤦
    Jak zapisywałam córkę do szkoły to musiałam dać acte de naissance nie starszy niż 6 miesiący 🤣
    Fakt mógł się zmienić od narodzin 🤣

    Mia co do jazdy to jedziemy na dzień, wiem że w nocy byłoby lepiej dla dzieci ale my na noc jeździć nie lubimy, za bardzo męczące bo w dzień nie odpoczniesz z dziećmi ani nie położysz się szybciej spać 🥴

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Jagodecka Autorytet
    Postów: 345 540

    Wysłany: 16 lipca 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dziewczyny ratujcie ☹️ Jadę wlasnie do Francji (ze Szwecji) i zapomniałam, przez pośpiech i stres, Ovitrelle z lodówki 😭😭😭 Powinnam się kłuć, dziś ale jutro tez się nic nie stanie. Czy ktoś ma odsprzedać? Albo doradzić jak w okolicach Paryża mogłabym zdobyć ten zastrzyk…

    Help! 😢

    🙋‍♀️ 35 lat, PCOS, IO
    🙋‍♂️ 36 lat, badanie nasienia👍

    👫 11.2005
    💍 01.2014
    👧 09.2015 zdrowa córeczka

    Przerwa w stymulacji od grudnia 2023



    🇸🇪


    "Nie poddawaj się, a szczęście cię odnajdzie.."
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ