X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak jak pisałam wcześniej, jak narazie wszystko mi „zwisa”, nie mierze temperatury, nie liczę dni cyklu i chyba testów owulacyjnych tez nie będę robić. Zajęłam głowę pracą i myśle mniej,wielkie parcie na dziecko mi się narazie wyłączyło.
    No ale to jest mój stan z teraz, za pare dni może się wszystko zmienić :P
    Biorę grzecznie moje globulki przez 5 dni po skończeniu @ i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

    Miłego dnia dziewczyny :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, moze Twoj organizm potrzebuje troche odpoczynku od tej staraniowej spiny i akuarat zaskoczy <3

    Olcia, ja testy owulacyjne robilam zawsze kolo 17-18. Robilam jeden dziennie i szczerze mowiac wydaje mi sie, ze szczesliwa owulke milam dwa dni po pierwszym tescie pozytywnym... w dniu, w ktorym test pokazywal negatyw.

    Trzymam mooocno kciuki za Wasze starania !!!

    Ja wypoczywam i w sumie nie robie nic :D Teraz zaczelam szukac lozeczko i wozek. Przynajmniej mam czas i moge spokojnie poczytac i sie "douczyc" w pewnych kwestiach.


    Milego dnia laseczki :*

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - doskonale Cię rozumiem, jak mówisz, że Ci `zwisa`. Też tak mam... Jakoś wielkiej spiny nigdy nie czułam, na zasadzie będzie co ma być. Nigdy nie mierzyłam tempki, nigdy nie robiłam testów owulacyjnych (owulację czuję: zatrzymywanie wody i ból jajnika). Testy ciążowe? może ze 4 w ciągu 3,5 roku... @ zawsze przychodzi mniej więcej o czasie...
    We dwoje, żyje nam się dość komfortowo i czasem się zastanawiam, czy nie lepiej niż jeśli byśmy mieli dziecko. Znajoma niedawno urodziła dziecko, dość późno, też długo się starali, i jest teraz w strasznej formie psychicznej, przypuszczamy, że depresja poporodowa (ma oparcie w mężu i chodzi do terapeuty). Naprawdę mnie to przeraziło, bo rozumiem dlaczego może się tak czuć...
    Tak czy inaczej, żyjemy jakbyśmy wogóle nie plamowali ciąży (oprócz wizyt u lekarzy etc.) Nawet na koniec roku zaplanowaliśmy wczasy w rejonie wirusa zika... Taka mniej więcej jest moja wiara w zajście w ciążę. :)


    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli mysle ze dobrze zrobilas. Ciagla spina nie sprzyja temu.. chociaz i kto to mowi. Sama czytam bzdury i sie schizuje. Ale koniec z czytaniem. Co bedzie to bedzie. Puki co chyba dzisiaj cos sie dzieje. Lewy jajnik boli.. sluz jest ale taki troszke wodnisty. Tez sie taki zalicza do plodnego?

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej my po wizycie w ss i co i nic haha trzeba sie umawiac na rdv bo inaczej sie nie da niczego zalatwić ja na karcie mam juz refundacje 100 % a meza maja dopisac do mnie i maja mu dac prowizoryczny numer ss... jutro mamy radv. do szpitala dzwonilismy i mowimy ze w kwietniu mielismy spotkanie i lekarz powiedział ze wsztkie badania są ok i mąż ma kariotyp a ona tak ze oni nie wiedzieli ;/ masakra!!!! i teraz musimy sie zapisac na konsultacje ..;/ ale terminu biospji juz nie ma wolnego do wakacji ;/ takze wszystko nam przepadało ;/;/ i to z winy lekarzy super ;/

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe u mnie ta zlewka to pewnie przejściowe, przez te prawie dwa lata wypłakałam morze łez :(
    Żyłam pod starania i nic nie umiałam zaplanować bo „co gdyby?”, narazie mi przeszło, jak się uda to będę myśleć :)

    Basia92 kurcze to niefajna sytuacja z tym kardiotypem, coś musiało być niedogadane, przeoczone :( :( heh

    Olcia77 ja śluz wodnisty w okolicy owulacji zaliczyłabym do tego płodnego, bo przecież niepłodny jest lepki ;)

    Ams jak wybierzesz łóżeczko czy wózek to pochwal nam się tu :P brzuszkiem też możesz :P ;D
    Ps. Wizyta u gina tuż tuż! :D


    ams, olcia77 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co nic nie wybrane...
    Zajmuje sie ukladaniem w szafach i takie tam pierdoly...

    No to sie chwale w takim razie : https://zapodaj.net/6c91a75b4aafe.jpg.html
    I staram sie Was w ten sposob zarazic <3


    Juz nie moge sie doczekac tego poniedzialku !!!! :D

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli czytalam ze on ma miec konsystencje bialka od jajka, a moj jest bardziej rzadszy. Ale byl :) wczoraj chyba byla ovulka. Bol jajnika i sluz wlasnie taki wodnisty.

    Ams nie widze :( tylko link ale go skopiowac nie moge na tel.. niewiem czemu
    Zrazaj zarazaj ile sie da ❤️

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja, jaki już duży ♥️♥️♥️

    Łapie łapie te wirusy!!! :P

    Masz jakieś przeczucie co do płci ?

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia tak, powinien być taki „glutowaty”. Ja taki miałam jak moja flora była w dobrym stanie ;) ale wodnisty to też dobrze :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo sie z kompa skopiowac. Jaki duzyyy piekny brzuszek ❤️

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze evli, moj jest raczej wodnisty i jakies fragmenty glutka znajde. Ale wazne ze byl. Zobaczymy co to bedzie w nastepnym cyklu. Poki co zostaly mi jeszcze leki do poniedzialku.. juz modle sie zeby to skonczyc. Juz mam odruch wymiotny jak mam je polknac. Fujjj

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3

    Mysle, ze bedzie maly lobuz, ale sama nie wiem dlaczego. Moze dlatego, ze sie wierci i czasem mnie kopie tam na dole...

    Olcia, ja zawsze mialam taki wodnisty wlasnie, a potem to takie grudki ... i jak sie udalo to grudek nie bylo :D i dalo mi to do myslenia... :)

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po antybiotykach w tamtym cyklu nie miałam w ogóle śluzu, sucho jak na pustyni, nawet globulki nie chciały mi się rozpuszczać :P :P :P Teraz już lepiej, powoli wszystko wraca :)

    olcia77, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams jeszcze pare dni i będziesz wiedzieć :) :) :)
    I Twój mąż będzie w końcu wiedział czy będzie układał samoloty/samochody z Lego czy zamek Elsy z Frozen :D :D :D

    olcia77, ams, EllaDe lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli o dziwo wlasnie mam tyle sluzu. Bardzo mi pomogl polecany przez Ciebie gynophilus. Aplikuje caly czas trwania antybiotykow, na poczatku lapala mnie grzybica ale juz przeszlo . Bede je brala jeszcze pare dni po skonczonych antybiotykach. Mam nadzieje ze mi flory nie wybilo.
    Ams dawaj nam odrazu znac, czy chlopczyk czy dziewczynka ❤️

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Ams jeszcze pare dni i będziesz wiedzieć :) :) :)
    I Twój mąż będzie w końcu wiedział czy będzie układał samoloty/samochody z Lego czy zamek Elsy z Frozen :D :D :D
    no dokladnie !!!
    On sie tych Lego to doeczkac nie moze hahahaha :D


    A ja juz sie nie moge doczekac jak wpadne w zakupowy szal i zaczne wybierac ciuszki <3

    milego dnia Dziewczynki :* jeszcze chwila i weekend :)

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w ss wszystko załatwione Pani złozyła wniosek i kazała czekać do max 15 dni ma przyjść pismo co i jak ... a w poniedziałek jedziemy do szpitala wyjasniać sytuacje!

    ams, Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu super !!! dobrze, ze poszlo dosc sprawnie z SS :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie!:) jedna sprawa"pchnięta" do przodu :)

    ams lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ