X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu! Trzymam kciuki, zeby dalej wszystko zaczynalo sie ukladac tak jak teraz !!

    Powodzenia kochana !


    Ja mialam badania na tokso - negatyw :D (mam robic co miesiac :) ) i na obecnosc bialka i glukozy w moczu i tez negatywy, takze sie ciesze :)

    Basia92, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Evli dokladnie, przeprowadzka trwa od czwartku.. masakra jakas. dopiero dzisiaj mieszkanie przypomina mieszkanie. Jestem padnieta tym wszystkim. Do tego nie mam internetu, czekam az mi przeniosa linie na nowe mieszkanie. Takze jestem odcieta i dlatego nie odpisywalam.Co do twojego bolu piersi mnie wlasnie przy wysokiej prolaktynie tak bolaly juz od polowy cyklu.
    Antybiotyki skonczone, w piatek skonczylam.. ulga bo moj zoladek wola o pomoc po miesiecznym katowaniu. Ale mama wyslala mi dobre tabletki na odbudowanie sluzowki plus dalej biore gynophilus. Za tydien jade do Polski juz sie doczekac nie moge :) przed samym wyjazdem w sobote rano jade jeszcze na badania w tym na tokso, takze w Polsce juz bede wiedziala czy zabilam dziadostwo. W ten wtorek ide do ginekologa tutaj, a akurat na wtorek wypada mi @.. kurcze mam nadzieje ze sie przesunie bo nie zbada mnie
    Ams co do koncertow akurat jak ja jade do Pl to niedaleko mnie sa koncerty robin schulz i feder.. tak ich uwielbiam ale nie bedzie mnie.
    A co tam u was dziewczynki?? pozdrawiam buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 15:45

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, to masz niezle zamieszenia ! powodzenia !!
    Koniecznie daj znam znac, jak bedziesz miala wyniki co do tokso! mocno trzymam kciuki, zeby juz to cholerstwo bylo wygonione z Twojego organizmu.

    Pozdrawiam :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams dokladnie dobrze powiedziane, zamieszanie totalne. Ciezko pogodzic mi to z praca.. wstaje nad ranem i na oczy nie widze. Ale juz prawie sie urzadzilismy. W polsce dokupimy sobie pare dupereli.
    Dam znac jak tylko dostane wyniki, bede sie bardzo stresowala, mam nadzieje ze bylo warto brac antybiotyki. Jutro ide do gin, zobaczy badania. Jezeli bedzie okej i wyleczona tokso to zaczynamy starania. Nie ma na co czekac.
    A jak u Ciebie?? Jak tam Twoja ksiezniczka?
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 20:08

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po dzisiejszej wizycie ... masakra....biopsja niby anulowana a dalej byla w komputerze wkurzylismy sie na maxa bo nastepny termin zaproponowali nam dopiero na 15 lipca ;/ no i juz jechalismy do domu tu nagle telefon żebysmy sie wrocili do szpitala bo dzisiaj mozemy miec spotkanie z anestezjologiem i uwaga biopsje w srode!! 20,06 takze super!!!! mi pobierali krew bo jedna lekarka stwierdziła ze moja genetyka tez jest potrzebna...(a pytałam lekarza ginekologa powiedział ze nie nie trzeba tylko same badania hormonalne z krwi ;/ ) kazdy mowi co innego;/ człowiek jest tak skołowany!!! rece mam pokute spuchnite i zasiniaczone pani pobierala mi krew z nadgarstków ale bocznej strony nie wiem jak to wytłumaczyc hehe i mowie jej ze normalnie zawsze mi pobieraja krew na prawej rece w zgieciu to ona ze tam nie moze bo ostatnio miałam z tamtad pobierana ;/;/ mowie wam głowa kwadratowa

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu,niezle przeboje !!! Ale maja burdel, masakra.

    Biedna jestes z tymi pobraniami. Mam nadzieje, ze szybko sie zagoi :*

    No i w sumie super, ze znalezli Wam date na srode !! Zawsze to do przodu :)


    u nas z nowosci, to w niedziele kupilismy lozeczko : https://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/00257953/

    Maz juz chce je skladac. Mowie, ze za szybko... ale z drugiej strony sa dwa ogromne kartony i strasznie mnie denerwuja !!!

    W ten weekend kupilam tez pierwsze ubranko - rozowa pizdzamke, a przed chwilka zrobilam male zamowienie na stronie vertbaudet, bo sa przeceny i wlasnie wybralam pizdzamke na Boze Narodzenie, byla tansza o 70% wiec sie oplacalo :D

    No to tyle :)

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dobrze ze chociaż wszystko do przodu ale boimy się jutra czy znajda sie te cholerne plemniki :(...
    zazdroszcze ci tego kupowania..!:)

    ams lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia92 trzymam mocno kciuki! Powodzenia

    Ams super! Tez bym juz chciala wybierac ciuszki .mam nadzieje ze niedlugo i ja sie doczekam. Jestem dobrej mysli, w sobote rano jade na wszystkie badania. Bede wszystko juz wiedziala za tydzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 12:07

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zupelnie z innej bajki... Sledzicie mundial? :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie hehe nigdy mnie to nie interesowało ;P

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams ja tak :) czekam na mecz :)
    Wlasnie wyszlam od ginekologa. Bardzo mila Pani, patrzyla na wszystkie badania i stwierdzila ze glowna przyczyna to toksoplazmoza.
    Powiedziala ze mam brac w malych dawkach w razie ciazy leki ba prolaktyne dalej, i jak zajde w ciaze mam zadzwonic to umowi mnie szybko na usg. Rozmawialam rowniez o zwolnieniu, powiedziala ze zna moj charakter pracy bo dziewczyny do niej chodzily ode mnie. Bez problemu da zwolnienie, ale czasami jej Msa robi problemy, ze ciaza to nie choroba i nie wyplacaja pieniedzy wtedy.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladalam mecz !! Zawsze jak jest Euro czy mundial to sledze prawie wszystkie mecze (nie tylko te Polakow).

    Troche jestem zawiedziona tym co dzisiaj zobaczylam...


    Olcia, fajnie, ze trafilas na fajna babke :) to bardzo wazne !!! :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Olcia współczuje przeprowadzki. Zawsze się wydaje że dużo nie ma a jak przyjdzie co do czego i pakowania to nagle robi się baaaardzo dużo ;)
    Fajnie że trafiłaś na miłą lekarkę i może Ci przyspieszać rdv :)

    Basia w tym szpitalu to ja nie wiem, jakiś cyrk na kółkach! Powodzenia jutro ! Będzie dobrze, ostatnim razem w igłowej znaleźli plemniki wiec teraz też będą :)

    Ams bardzo ładne i praktyczne łóżeczko :)
    Ja meczy nie oglądam raczej. Śledzę, bo w sumie nie da rady inaczej, wszędzie tylko o tym mówią!
    Dzisiaj może i bym obejrzała ale nie puszczali go na żadnym z dostępnych kanałów. Zreszta i tak nie było na co patrzeć :(

    U mnie w sumie nic się nie dzieje. Męczy mnie pms, już mam dość. W tym cyklu miałam tylko z tydzien-10dni bez żadnych dolegliwości :( :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są !!!!! znalazły się!!!!! zamrozili 7 pajetek!!!!!
    jestesmy przeszczęśliwi!!!:):)):):):):):)

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia to super!!
    Jakie dalsze plany? Podchodzicie do in vitro po wakacjach dopiero?

    Basia92 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy wizyte 29 czerwca mamy nadzieje ze sprobujemy jeszcze w lipcu :)

    ams lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybciutko :) trzymam kciuki :)

    Ja wzięłam na poniedziałek wizytę u gina w związku z moim dluuugim pms’em.
    Chciałabym powtórzyć badania krwi, miedzy innymi na prolaktyne. Chociaż nie wiem czy to ona odpowiada za moj ból piersi, czytałam coś że to estrogeny i progesteron..... kto to wie ;)
    Ja nie chce podchodzić do iui przed wyjazdem na wakacje do Polski. Poczekam do września :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 20:50

    Basia92 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu !!!! fantastycznie !!!!!!


    Bardzo, bardzo sie ciesze !!!!!!

    Trzymam kciuki za dalsze powodzenie :*

    Basia92 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia gratulacje!! Trzymam kciuki mocno! Uda sie!❤️
    Ja ostatnie dwa dni w pracy, dluzy sie jak cholera.. myslami jestem juz w Polsce.
    Jeszcze przed wyjazdem rano w sobote lece na badania, jeszcze raz hormony zeby zobaczyl lekarz w polsce co w nowym cyklu sie dzieje i toksoplazmoza.
    Poki co miesiaczka mi sie spoznia. Czyzby wracaly stare cykle? Zawsze bylo 25-26 a tutaj jutro 27 dzien i narazie okresu nie ma.
    Aa i zapomnialam wam napisac, wyszedl mi wkoncu pozytywny test owulacyjny w 15 dc. Martwilam sie ze to za pozno i ze mam za krotka faze lutealna, a tu prosze miesiaczka nie wyszla w terminie. Zobaczymy kolejny cykl. Zaczynamy starania, jezeli oczywiscie pozbylam sie toksoplazmozy.

    Basia92, Evli lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny !!! :):) po takich informacjach człowiek silniejszy i gotowy do działania! :):) 29 mamy wizyte także zobaczymy co i jak :)

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ