X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 24 czerwca zaczynają się soldy wybieracie się kochane ??:)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia92 wrote:
    Od 24 czerwca zaczynają się soldy wybieracie się kochane ??:)


    ja mam ochote sie wybrac, zwlaszcza, ze bede mogla upolowac troszke ciuszkow dla Malej, ale z drugiej strony, jak sobie pomysle o tych tlumach.... nienawidze tego !!!! pewnie sie tak skonczy, ze wszystko bede zamawiac w internecie (chociaz wole dotknac i obejrzec). Sama nie wiem.

    Na pewno jesli sie wybiore to dopiero kilka dni po rozpoczeciu, bo tak to zwariuje.

    A jak juz o ciuchach gadamy :D Macie jakis sprawdzony sklep, gdzie kupujecie stroje kapielowe? Nie chce kupowac nic za miliony monet, myslalam raczej o H&M, ale kurde wczoraj bylam, to nic mi nie lezalo tak jakbym chciala.... (cycki urosly, znaczy nagle sie znalazly i z malej miseczki B przenioslam sie na dobre C i sie nadziwic nie moge) :D

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no tez bym się wybrała własnie moze akurat coś ciekawego upoluje... nie wiem czy znasz sklep PRIMARK ja juz 2 stroj mam z tego sklepu i jestem mega zadowolona za cały stroj dwuczesciowy zaplaciłam 4,99 ahah polecam ! :)

    ams lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze akurat jak wyjezdzam zaczynaja sie soldy no niee :(
    A koncem wakacji nie ma? W tamtym roku pamietam gdzies w sierpniu byly mega wyprzedaze

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na soldach nigdy nic nie widze ;)
    Ale Ty ams profituj bo dla niemowlakow są super przeceny :)
    Jezeli chodzi o stroje to moze decathlon? Tam zawsze jest tego masa.

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Laseczki ! Musze sie z Wami podzielic moja "przygoda" z dzisiejszego poranka.

    Wczoraj w wieczorem wlozylam dwa male piwka (0,0%) do zamrazarki, zeby schodzic. Wypilismy jedno.
    O drugim oczywiscie zapomnialam.... Domyslacie sie co sie dzialo dalej?

    Przebudzilam sie kolo 5h30 i sobie pomyslalam : kurde, piwo. Lepiej wstanie i je wyjme poki nie bedzie za pozno.... i na to uslyszalam jeden wielki huk...

    Takze o 5h30 bawilam sie w wycieranie lodowki i zamrazarki z resztek zamrozonego piwa...

    Super zabawa ! Potem nie moglam zasnac do 7, bo moje bébé wymyslilo sobie, ze to wspanialy czas na zabawy i sie strasznie wiercila :D

    Moj Maz oczywiscie nic nie slyszal nic nie widzial..

    Udanej niedzieli !! :)

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieźle. Ja kiedyś zamroziłam też piwa ale nie wybuchły :) po odmrożeniu były bez gazu.

    Oglądam mecz z mężem .... hmmm.. cóż .. nasi grać nie umieją :( porażka

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zalamana po meczu... wierzylam w Nich:( szkoda.

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) my tez wczoraj oglądalismy mecz porazka po całości ;/ a co do alko z zamrazarki kiedys chcielismy na "chwilke" wsadzic winko no i jakos o nim zapomnielismy a jak przypomnielismy to korek już " wychodził sam" hahah ale zdązylismy i nie wybuchło :) ja teraz siedząc w domku to wymyslam sobie prace... teraz mnie naszło na gołąbki bo bardzo dawno nie robiłam i nie jadłam także zadanie na dziś gołąbki :D i tez wymyslam sobie zadania bo powiem wam że bardzo się boje i stresuje wizyta 29 czerwca co ten lekarz powie... jak to bedzie wyglądało itd :(

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gołąbki mniam :) Ja wczoraj robiłam bigos :)

    29 tuż tuż, będzie dobrze, plemniczki są przecież.

    Do mnie dziś dotarła @, brzuch mnie nawala :( nawet już mi smutno nie jest, co miesiąc to samo ..heh

    Ide wieczorem do gina wymusić jakieś badania hormonalne, ciekawe czy mi da ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo bigosu tez dawno nie jadłam ...:):)
    Oby było dobrze... bo zwariuje ...
    przykro mi ze @ przyszła :( nie myslicie i inseminacji ?

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O inseminacji myślimy. Była przewidziana na maj, pozniej rozwaliłam florę antybiotykami i teraz przez 3 miesiące przez 5 dni po @ biorę probiotyki na odbudowanie flory. W tym miesiącu biorę ostatnia dawkę i pójdę na wymaz czy jest lepiej.
    Ale tak czy siak to pewnie nie wyrobimy się przez miesiąc z papierami,zreszta nie chce robic iui przed samym wyjazdem do Polski, także jak coś to podejdziemy we wrześniu dopiero ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyby ja juz w Polsce na urlopie
    Jestem zalamana i nawet sie tym nie ciesze.. odebralam dzisiaj wyniki badan. Nadal mam toxo i praktycznie wogole nic nie spadlo.. wszystko pryslo jak banka. Ale bede jutro dzwonila do lekarza chorob zakaznych ktory specjalizuje sie w leczeniu toksoplazmozy. Moze sie dostane takze zobaczyny co on na to. Poki co wstrzymuje starania o dziecko niestety :( a mialo byc tak pieknie.. jestem strasznie zawiedziona i rozczarowana. Na nic meczylam sie tymi swinstwami miesiac czasu. O d... rozbic to wszystko :(

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie !! Olcia przykro mi bardzo! Nie wiem co napisać, jak to możliwe że miesiąc antybiotyków nic nie dał ???
    Trzymaj się kochana :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 20:53

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam i czytam, dziewczyny pisza ze leki ktore bralam sa lagodne, biora je kobiety w ciazy jak sie dowiaduja o chorobie zeby plodu nie zarazic. Sa leki bardziej mocniejsze i agresywniejsze. Jutro dzwonie do lekarza chorob zakaznych zobacze jakie sa terminy moze gdzies sie zalapie, bo zwykly lekarz mi duzo nie powie, musze isc do specjalisty.
    Juz chyba mi teraz wszystko obojetne, ide sie upic chyba z tego wszystkiego na weekend. Dalej trzeba odwlekac starania.. ale sie wscieklam.. dziekuje evli za pocieszenie widze ze tez musisz czekac..mnie dobil ten wynik, niedowierdzalam. Jutro ide zrobic tutaj w Polsce moze wyjdzie co innego?!

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo mówiłaś ze masz problemy z żołądkiem i dostałaś łagodne. No ale mimo wszystko po takim czasie brania..powinno je wytłuc :(
    Kurcze bez sensu.. Możesz powtórzyć, czemu nie ;)

    Masz racje idz się napij! Z umiarem :P Trzymaj się i postaraj się korzystać pozytywnie z urlopu, choć wiem że nie łatwo ;)

    Mi dziś gin dał badanie na prolaktyne, tsh, estriadol, tsh i amh. Dobre i tyle, pójdę w środę je zrobić.
    Chciałam tsh z t3 i t4 ale powiedział że jak zwykle wyjdzie złe, to dopiero się je robi.. chciałam lh.. ale stwierdził że nie potrzeba, także...

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia !! kurde, tak mi przykro! liczylam bardzo, ze bedziesz miala dobre wiesci...
    Mam nadzieje, ze ten lekarz w Polsce Cie przyjmie i poda jakies dobre lekarstwo ... rzymaj sie kochana i mimo wszystko korzystaj z urlopu !!! <3


    Evli, dobrze, ze chociaz jakies badania Ci przepisal, bo wiadomo jak tutaj jest... o wszystko trzeba prosic...

    a Wy kiedy ruszacie na urlop? :) (bo zapomnialam )

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy 27 albo 28 lipca ,na 3 tygodnie :)

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Olcia, mam jedno pytanie, napewno dobrze spojrzalas na te wyniki? Bo z tego co wiem to toxo nie bedziesz miala nigdy negatywnej na wyniku skorą ją przebyłaś..

    ams, olcia77 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia przykro mi :(:((
    a co do urlopu u nas stoi narazie wszystko pod wielkim znakiem zapytania ....

    olcia77 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ