X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 25 września 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina zaraz nadrobię co u Was 😘

    Mamaxa za Ciebie tez oczywiście trzymam kciuki! Pomyślałam wczoraj a nie napisałam 🤦🏻‍♀️😘

    U nas zapowiadają się ciekawe miesiące. W niedziele wróciliśmy z Polski, byliśmy miesiąc bo mąż miał elternzeit ☺️ Było super! Aż mi się nie chciało wracać, ale to głównie temu ze tam non stop coś się działo i Patryk miał towarzystwo (moja siostra ma córkę 6tyg starsza od niego) a tu jesteśmy sami i już po tych paru dniach widzę jak mu brakuje ludzi. Jeszcze przed wyjazdem do polski dzwoniłam do kliniki. Umówiłam się na transfer. Ze względu na to ze jeszcze karmie to do transferu podejdę na naturalnym cyklu najprawdopodobniej. Chciałabym już przestać karmić ale moje dziecko to taki cycek ze inaczej nie usnie.. muszę się zawziąć i ogarnąć to no ale póki co jest jak jest. Tak ze czekam na okres i zaczynamy 🙈 a no i super, bo pytałam w klinice i powiedzieli ze jak nie mam z kim dziecka zostawić to mogę go wziąć na wizytę. My tu nikogo nie mamy wiec dla mnie na rękę go zabrać.
    No i w grudniu wracamy do polski na stałe. Póki co przeraża mnie myśl o pakowaniu i załatwianie wszystkich „papierów”, w sensie rezygnowanie z abonamentów, wymeldowywania się itp.. ufff, będzie ciekawie..

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 25 września 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ygiywi czyli chodzisz na Tal? Cieszę się ze jesteście zadowoleni! Ja zaluje ze tam nie poszłam odrazu i musiałam być może przez to dłużej czekać na ciąże.
    No a teraz mi się nie nudzi, mały zaczal pierwsze samodzielne kroki stawiać dwa dni przed skończonym 9miesiecem a teraz już śmiga jak nie wiem wiec wszędzie jest go pełno j nie da się usiedzieć w miejscu 😅 skończyły mi się spokojne spacery, wózek kłuje go w dupke 😆

    Aaaa, no i Karolcia! Gratuluje córeczki ❤️ Cieszę się ze u Was wszystko dobrze ❤️

    A co u Aleksy? Zagląda tu jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 08:44

    Ygiywi lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, JustBelive super. Gratuluję decyzji o rodzeństwie!

    Ewelina ja mam ten sam plan. Chce na następnej wizycie oddać dokumenty do ivf żeby mieć już Behandlungsplan podbity w razie czego i żeby się nie stresować czy mi kk przejmie koszty.

    Co do jedzenia to powiem Ci ze my nie jesteśmy dobrym przykładem bo Maxik obecnie je tragicznie! Do 2 lat jadł ślicznie i w sumie wszystko, owoce, warzywa, zupy. Co mu nie dałam to jadł. Potem był czas ze w sumie odrzucił wszystko a ja próbowałam odkryć co zechce zjeść. Obecnie żyje na naleśnikach, paluszkach rybnych, łososiu, czasami ale bardzo rzadko makaronalbo ryż. Ale wszytsko samo. Je suche bułki lub kromkę suchego chleba. Czasem wejdzie Brezel ale czasami nie ruszy. Owoce żadne, warzywa żadne. W żadnej postaci. Przekąski to muszą być też suche np Russisch Brot jest ok, jakieś paluszki, reiswaffel czy chrupki. Co lubi to Milchschnitte więc dostanie od czasu do czasu ale nie je niczego w czekoladzie. Generalnie nie je niczego co jest "mokre" lub w czekoladzie. Żadne Kinderschokolada czy jajko niespodzianka.

    Ale ja powiem Ci ze jakoś tak czekam że kiedyś mu to minie... Oni mają w przedszkolu popołudniu Teepause I wtedy jedzą owoce ale mój nie je. Czasami się trochę martwie ze przez to co je, a raczej czego nie je brakuje mu witamin i substancji odżywczych... No ale co mam zrobić, nie da się go do jedzenia zmusić. To jest w ogóle ciężki przypadek bo gdybym np w kuchni akurat gotowała coś to on nie przyjdzie zjeść swojego suchego naleśnika lub makaronu bo mu śmierdzi... Jeszcze w zeszłe lato jadł kiełbaskę z grilla lub na gorąco a teraz przez cały sezon grillowy nie tknął ani raz kiełbasy. Je płatki kukurydziane z mlekiem to kupuje mu jeszcze te z hippa dla dzieci pełnoziarniste żeby nie jadł tych czekoladowych. Bo patrząc na to jak mały mam wybór w tym co je to już jak mogę to dam mu coś co jednak trochę zdrowsze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 10:12

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa kciuki. Mam nadzieję, że będziesz mieć dla nas dobre wieści i że wszystko poszło dobrze. Także opieka nad Mią!
    Aż przed chwilą się zastanowilam czy to napewno dzisiaj tak ten czas zasuwa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 10:13

  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 25 września 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której Cierpliwa ma punkcje?

    Mamaxa na grupie listopadowej mamy dziewczynę której starsze dziecko ma jakaś wybiórczości pokarmowa, musza kombinować z posiłkami bardzo, ale on to miał od początku, a tu Maxik miał czas ze jadł wszystko, wiec myśle ze przejdzie mu ten etap.

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 7.20 miała być w klinice więc już może nawet jest po....

    No właśnie ja tak myślę że jemu to przejdzie. Któregoś dnia np zażyczył sobie jajo gotowane. Spadło to na mnie jak grom z nieba, ucieszyłam się jak nie wiem. Zjadł samo białko no ale zjadł. Ale był to jednorazowy wybryk, potem już nigdy nie zjadl.Był czas ze robiłam mu makaron z jajkiem na patelni i chętnie jadł ale ostatnio zrobiłam to nawet makaronu nie wybrał bo byl z jajkiem 😉

    Ale rośnie, nie to żeby nie rósł. Wiec naprawdę mam nadzieję że kiedyś znowu zacznie powoli coś innego jeść...

    Mysle tylko czy nie dawać mu jakichś witamin ale szczerze mówiąc nawet nie wiem co mogłabym mu dawać...

  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 25 września 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciotka Cierpliwa już jest po, z tego co wiem poszło ok, bolał ją brzuch w drodze powrotnej ale jest ok 😍 miała 6 jajców.
    Chyba się nie obrazi, że wam dałam znać 😁😍❤️

    Mamaxa to współczuję i zarazem boję się, że mojemu małemu też się niedługo odmieni... A może nawet na pewno znając życie 😐
    Ciężko mi będzie bo pięknie teraz je

    Mamaxa, JustBelieve, Ygiywi lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 25 września 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustBelieve, wow! Kciuki!!!


    Ja jak juz wam Ewelina przekazala jestem po i pobrali 6 komorek... jutro dowiem sie ile bylo dobrych i ile sie prawidlowo zaplodnilo i podjelo dalszy rozwoj...

    Brzuch mnie boli, narazie na spokojnie, ale ze mam lekkie trudnosci w toalecie, to odrobine zaczynam sie niepokoic... pocieszam sie, ze to swiezo po...

    Ygiywi, Mamaxa lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 25 września 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, pisalas o bolu piersi, mnie jeszcze jakos bardzo nie bola (z Mia w ogole mnie nie bolaly), dopiero wczoraj wieczorem lejko cos zaczelo...


    Ygi, wiesz juz cos w temacie transferu?

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ygiywi Autorytet
    Postów: 383 144

    Wysłany: 25 września 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa cieszę sie bardzo że poszło dobrze. No ja mialam 2 dni skąpomocz ale zero plemienia. Pierwszy dzien na ibu lecialam bo jednak bolało ale że mam za wysokie próby watrobowe to starałam się nie przesadzać z przeciwbólowymi. Trzymam kciuki żebyś się dobrze czuła i żeby sie wszystkie zaplodnily i żeby Mia była grzeczna i żebyś mogła odpocząć. Dzwoniłam i w niedzielę na 10.50 mamy być. Odpoczywaj i zbieraj siły na transfer... Powiedzieli Ci wstępnie kiedy będzie?

    JustBelieve, Mamaxa lubią tę wiadomość

    qb3ci09kvqvj6ig7.png
    Starania od 2016
    08.2018 laparoskopia polip endometrioza PCOS niedoczynność tarczycy cukrzyca typ 2
    06.01.2020 startujemy z ivf
    17.02.2020 naturalna ciąża pozamaciczna 😢 6t3d
    24.03.2020metotrexat laparoskopia
    17.08.2020 startujemy z ivf w nowej klinice
    22.09 - Punkcja
    27.09 - Transfer🐣🐣
    03.10 - Testujemy-beta22.9
    06.10 - Testujemy-beta73.6
    15.10 - Usg 👍 beta 2219.0
    27.10 ❤ beta 23541.0 😍
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 25 września 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa wzięłaś przeciwbólowe? Mnie w dzień punkcji zawsze mocno dół brzucha bolał, za to na drugi dzień wszystko jak ręka odjął. Oby jutro było lepiej! Trzymam kciuki za super wynik!

    No ja czekam na ten okres, ale ostatni dostałam pp dwóch miesiącach wiec trochę się ciągnie to. Czuje lekka ekscytacje jak pomysle ze wracamy do kliniki ale tez lekkie przerażenie bo w sumie mały jeszcze roku nie ma 🙈 jednak chce wrócić zanim wyjedziemy na stałe z kraju i spróbować. A jeszcze gadałam z naszym lekarzem prowadzącym i mówił ze nie ma problemu z transferami w przyszłości, możemy trzymać mrozaki i wrócić za jakiś czas tylko na klika dni już na transfer(bez potrzeby jeżdżenia na monitoringi itp), tak ze tez dobra opcja.
    Ale tak rozmawialiśmy z mężem i ja i tak nie chce wracać od nowego roku do pracy(znaczy szukać w pl) i zostawiać małego z babcia czy w żłobku wiec najlepiej wrócić teraz do kliniki i mieć nadzieje ze wszystko będzie dobrze i poradzimy sobie z dwoma bobasami 😅

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa cieszę się że wszystko dobrze przebiegło. 6 komórek to świetny wynik!!! Trzymam kciuki żeby wsrod nich była ta jedna która z Wami zostanie!!!!

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 25 września 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie biore nic przeciwbolowego, bo nie mam takiej potrzeby, tzn jak leze/siedze nic mnie nie boli, za to boli jak sie ruszam i boli przy sikaniu... dokładnie tak samo ostatnio sie zaczynalo, wiec mam nadzieje, ze sie nie rozkreci...
    Tyle, ze ostatnio bolalo jak na @ caly dzien punkcji, rano nasteonego dnia nic,a popoludniu sie zaczelo wlasnie powoli, powoli...

    No nic, trzeba przeczekac...



    Ygi, super, ze wiadomo kiedy transfer...
    U mnie przypuszczalnie poniedzialek/wtorek, no ale dokladnie sie jutro dopiero dowiem...



    Mamaxa 6 komorek to super, pod warunkiem, ze chociaz jedna bedzie dobra!
    No ale ostatnio na 7 mialam 2 dobre wiec teraz na 6 powinna byc chociaz jedna🙏
    Mowie to do lekarza dzis, a on, ze sie bardzo rzadko zdarza, ze wszystkie sa niedobre, a jedna dobra wystarcza czasem i dowod na to siedzi wlasnie obok mnie...

    Kocham mojego lekarza i bede za nim baaaardzo tesknic jak sie uda ..



    JustBelieve, jak sie na @ czeka, to zawsze sie ciagnie jak guma do zucia...





    Mamaxa, Ygiywi lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 25 września 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Cierpliwa trzymam kciuki żeby jednak nie było jak tamtym razem i żeby to nie była hiperstymulcja 😏😔 dawaj znać jutro!

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa kciukam ogromnie żeby wszystko było dobrze. Fajnie że akurat weekend to i mąż w domu i zajmie się Mią.z niecierpliwością czekam na wieści od ciebie jutro 😊

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 26 września 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem ze czekacie, wiec szybko pisze, ze z moich 6 jajek, 4 byly dobre i wszystkie 4 ladnie sie zaplodnily i zaczely rozwijac...
    Transfer we wtorek, czyli jak z Mia 4 doba...

    Ja sie czuje ok, tzn boli jeszcze przy sikaniu, wieczorem bolalo mniej, po nocy boli, jakby cos wiekszego mialo byc, byloby kiepsko w wc, przy niektorych ruchach tez boli, wiec chleje wode, bialko, jem serki, twarozki, tunczyki, migdaly i co tylko sie da... mam nadzidje ze sie nie rozwinie dalej, bo jestem pewna, ze to jakas bardzo leciutka poki co hiperka...

    Ygiywi, JustBelieve lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa super wieści jeśli chodzi o komórki! No wynik piękny!
    Jeśli chodzi o samopoczucie to współczuję bardzo i mam nadzieję, że nie będzie gorzej a lepiej! Chyba po prostu taka twoja natura, że łatwo cie przestymulowac. Mam nadzieję że obejdzie się na strachu i nic więcej z tego się nie rozwinie!!!

  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 26 września 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ile tu się dzieje 😱😱😱! Ledwo nadrabiam 😂

    Cierpliwa i Ygi powodzenia z transferami ❤️❤️❤️❤️. Idziecie obie jak burza!

    My się meldujemy w Halbzeit 🥳🥳🥳. Laura imprezuje mi w brzuchu głównie wieczorami i nad ranem, pojedyncze kopy dostaję za dnia. Nie są jeszcze bardzo silne, w dodatku mam łożysko na przedniej scianie, wiec nawet jeszcze mój mąż nie miał okazji poczuć. 15.10 wybieramy się na Feindiagnostik i mamy zamiar już zacząć kompletować wyprawkę.
    Ogólnie cierpię na bóle krzyża, od dwóch dni tez dopada mnie rwa kulszowa. Zrobiłam sobie termin u mojego lekarza prowadzącego, bo ciężko mi chodzić jak to dziadostwo mnie dorwie 😱. Może podpowie mi jakieś ćwiczenia czy skieruje gdzieś dalej.

    Ygiywi, JustBelieve lubią tę wiadomość

  • Ygiywi Autorytet
    Postów: 383 144

    Wysłany: 26 września 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa super wieści. 4 to rewelacyjna cyfra😄 Widzę że tak samo masz z pójściem do toalety jak ja... 😒 najgorsze jest ze dalej mam z tym problem.
    Mavi dziękuję😘

    qb3ci09kvqvj6ig7.png
    Starania od 2016
    08.2018 laparoskopia polip endometrioza PCOS niedoczynność tarczycy cukrzyca typ 2
    06.01.2020 startujemy z ivf
    17.02.2020 naturalna ciąża pozamaciczna 😢 6t3d
    24.03.2020metotrexat laparoskopia
    17.08.2020 startujemy z ivf w nowej klinice
    22.09 - Punkcja
    27.09 - Transfer🐣🐣
    03.10 - Testujemy-beta22.9
    06.10 - Testujemy-beta73.6
    15.10 - Usg 👍 beta 2219.0
    27.10 ❤ beta 23541.0 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ygiywi powodzenia dzisiaj!!!!

    Ygiywi lubi tę wiadomość

‹‹ 811 812 813 814 815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ