X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ogolny stres przed tym cyklem mnie dopadl bo siedzialam sama w domu... Ale pozniej wrocil mąż i aktualnie nad woda siedzimy. Najgorzej jest właśnie jak jestem sama chociaz nie czesto tak sie zdaza, wtedy za duzo myśli...

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wydało się co jest nie tak.

    FSH - 7.55 (norma fazy folikularna 3.03-8.08) więc na górnej granicy

    LH - 20.42 (norma fazy folikularnej 2.39-6.60) więc prawie czterokrotnie przewyzszone

    :'( :'( :'(

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta przykro mi... Ale spojrz na to w ten sposób ze lekarz bedzie wiedzial od ktorej strony uderzyc... I juz bedzie tylko z gorki, musi być. A kiedy masz wizytę?

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:47

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak my dzisiaj <3 mialo byc nad woda ale tata byl hihihi bedzieny "żegnać" łóżko bo w piatek powinno byc juz nowe :-) my tak pewnie do 20dc to będziemy regularnie co 2 dni a po 20dc to juz nie patrzymy. Ja na szczescie swoich bylych nie mam w zasiegu ale byla mojego męża z którą mam na pienku byla na naszym weselu... Bo ona jest z kolei z dobrym kolega mojego meza.... Ale na ta dziewczyne to szkoda slow, przyszla na wesele z innym a wrocila z innym...

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Marta przykro mi... Ale spojrz na to w ten sposób ze lekarz bedzie wiedzial od ktorej strony uderzyc... I juz bedzie tylko z gorki, musi być. A kiedy masz wizytę?

    Tak jak czytam teraz, wiem że nie powinno się bo różne bzdury są powypisywane w internecie, ale jest napisane że to może wskazujać na pierwotną niewydolność jajników spowodowaną wadami wrodzonymi, niewykształceniem jajników czy okresem pomenopauzalnym. Chyba gorzej być nie może

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie takie cuda w necie pisza... Ja jak sie naczytalam o wynikach meza o swojej prolaktynie to tez bylo nie ciekawie. Ale nie taki diabel straszny jak go maluja. Lekarz podpowie napewno...

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu no eks to głupia sprawa. Mój był moim narzeczonym byliśmy 5 lat mieszkaliśmy razem więc było na poważnie ale on nigdy nie chciał ślubu A co dopiero dzieci. Z nim jest długa historia ale w skrócie gwiazdor model ja przy nim to jak szara mysz. I uwaga ani razu nie byliśmy w górach!!! Bo zawsze kazał jeździć nad morze. I odkąd nie jesteśmy razem to nie byłam nad morzem i jakoś mi nie tęskno póki co :P chociaż teściowa już ostatnio mówi że może teraz nad morze pojedziemy. No przecież nie powiem jej historii z byłym :o

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. do tej pory dzwoni do mnie pod byle pretekstem średnio raz na pół roku :D i do tej pory żadnej naiwnej nie znalazł <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej, przyjemnej nocy :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny <3 no niestety sytuację z byłymi potrafią być nieprzyjemne ja na szczęście w zasięgu nie mam ani swoich byłych ani byłych męża i mamy święty spokój.
    Zuzi mąż Cię napewno kocha mimo że nie macie jeszcze maleństwa ale już niedługo się uda i będziesz chodziła z pięknym dużym brzuszkiem zobaczysz. I przysięga kochać Cię mimo wszystko więc sądzę że jakby nawet się nie udało w co nie wierzę to i tak będzie Cię miłował tak samo jak w dniu w którym Ci slubowal miłość.
    Abi coś o tej samotności wiem ja to cały tydzień sama jestem i za dużo wtedy myślę. Mąż znów pojechał ale wraca jutro. Tylko że najgorsze są samotne noce niestety.
    Miałam nie mierzyć temp ale chciałam sprawdzić jak to wygląda po owulce i jest podwyższona 37,1 więc się potwierdza.
    Miłego dnia dziewczyny <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mogę a nawet musze odpocząć psychicznie. Temperratura nie wzrosła czyli nie bedzie ovu w tym miesiącu ( mam nadzieje że tylko w tym a nie 9 poprzednich też nie było). Mam straszny wyrzut sumienia że nie mierzyłam temp wcześniej, już bym pewnie wiedziała na czym stoje a tak psu w d* całe starania. W poniedziałek zrobie badania pomimo że nie bedzie to początek nowego cyklu.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. U mnie tez jeszcze nie bylo, ale mam nadzieję ze bedzie. Marta a moze u Ciebie sie przesunie?

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie juz na to nie licze. Dziś 18 dc także juz chyba cykl stracony. Teraz musze zadbać troche o zdrowie psychiczne...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz mialam az 26-29 dc... Ale to jeszcze przed lekami...

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:48

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu kombinuje isc jednak na wizyte gdzies tutaj na miejscu i zobaczyc co w usg slychac i przy okazji o progesteron podpytac :-D a zobacze co wymyslę :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak stwierdzilam ze nie. Glebokie oddechy przez spacer do pracy. Przeciez organizm mogl sie rozregulowac po ostatnim przejsciu. Dzisiaj juz jest dostawa testow jednych i drugich :-) bede sobie testowala i mierzyla temperaturkę. Jak zanotuje wzrost i tescior pozytywny to robie progesteron 7dpo jesli nie to w następnym cyklu. Ostatnio jakos miewam podlamania...

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny kochane!

    Jak u Was jak nastroje ? U mnie w miarę okej ale w nocy trochę się posprzeczaliśmy w łóżku (nie o byłą! haha) i nici z kochania <3 ! ale już mu robię pankcake na zgodę choć jeszcze śpi ;)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi wiesz co mi troszkę odbija znów zauważyłam u siebie ;) mam znów jakieś dziwne myśli ale się nie stresuję. Nie wiem co z tą moją owulką teraz robiłam test i z dzisiaj jest jaśniutki zobaczymy jutro jeśli dalej jasny no to owulacja była we wtorek/środę. Może też sobie zrobię progesteron aby mieć pewność.

    Dzisiaj jadę do mojej przyjaciółki ma 6 miesięcznego synka, właśnie mi pisała, że mąż juz z nią nie śpi w jednym łóżku od tygodnia bo młody jak się budzi od 4 to jest armagedon :O chyba nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u nas...

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ