X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii cudownie !!!! U mnie też chyba się zbliża owulka póki co nie próżnujemy. Teraz tym bardziej nawet w ciągu dnia zachowujemy się jakbyśmy byli że sobą miesiąc:D chyba nam tego brakowało :)

    Dziewczyny teraz się nie smiejcie mam DO was pytanie... W jakich pozycjach to robicie ? Odkąd zaczeliscie się starać? My zawsze tzn w 80% na lezaco lub od tylu bo takie ponoć są pozycje polecane przy staraniach ale w tym cyklu to już różnie A w ciągu dnia to zazwyczaj zachodzi mnie od tylu w najmniej spodziewanym momencie i tak się później zastanawiam, że to i tak się nie liczy bo wszystko pewnie zleci w dół :D choć zazwyczaj sobie później chwilę leżę na sofie z telefonem itp. :P wiem głupie przemyślenia nie smiejcie się :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie śmieszne ;) my zazwyczaj od tyłu bo tak ja najbardziej lubie i klasyczna pozycja to w trakcie płodnych bo po to bardzo różnie.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe my to i misjonarska i na jeźdźca i od tyłu hehehe Zamówiłam to łóżko tobędziemy więcej testować bo te teraźniejsze to sofa i ma takie jakby doklejane boki które skrzypią i musieliśmy się hamować :D wczoraj w nocy mąż wrócił z ryb ja już leżałam a on myk myk szybko się wykąpał i zanim tata poskrobał ryby itp to my już w akcji ale było hymmmmmmmm supcio :)
    A co do "wylatywania" to ja zauważyłam że jak są dni płodne to i mało co wylatuje, tak jakby było wszystko zasysane do środka :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:47

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha <3 No właśnie u mnie leci teraz ale już sama nie wiem czy to śluz mój czy jego koledzy Hahaha :D bo tak jak mówiłam przez ostatnie 3 dni miałam Full sluzu tak mi leci. Robiłam dziś i wczoraj testy owu jak wrócę do domu to podeślę Wam zdjęcie. Odkąd się staramy nigdy nie miałam tak ciemnej krechy więc myślę że na dniach będzie owulacja. Teraz wracamy z rowerów właśnie oczywiście Mój mnie przetyrał że ledwo żyje!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kreska jeszcze nie jest taka mocna ale czuje ze owulka sie zbliza... Zobacze jak temperatura będzie dalej wygladala :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta ciemniejsza z dzisiaj, a jaśniejsza z wczoraj.

    Zwróciłam uwagę bo zawsze miałam dość jasne te kreski takie jak ta wczorajsza.
    https://naforum.zapodaj.net/b550490a07c5.jpg.html

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie jest tez tak jak ta Twoja jasniejsza :-) czekam na ciemniejsza :-) moj juz dzisiaj spi. Niech zbiera sily na jutro :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi kochana to ta ciemniejsza to juz prawie pozytywna. Powtorz jeszcze dzis jak bedzie jasniejsza to znaczy ze owulka juz byla. Jak ciemniejsza to ze bedzie lada chwila. To my wszystkie trzy mamy owulke mniej wiecej w tym samym czasie. Ale fajnie bedzie podobnie testowac :D
    Milego dnia dziewczyny :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie mój wykres, jest szansa żeby była owu pod warunkiem że jutro temp podskoczy.
    https://zapodaj.net/3261c45e18cf7.png.html
    Ta najwyższa to zaburzona bo po weselu i późno zmierzona.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj coś czuje że bedzie duzo pozytywów po wakacjach ;)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie tak dobrze spalo.... Jejkuuu nie chce mi sie wstWac... Pisze jeszcze z lozka... Obys Marta miala racje i żeby w koncu byly pozytywy :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:47

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ruszam za 15 minut do pracy. Jejku zeby to tak bylo. Ze mamy pozytywny test owulacyjny, skok temperatury czy wiadomosc od gina i w tym czasie przytulanka i jest pewnosc ze bedziemy w ciazy... A to niestety nikt nie moze nas zapewnić...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze wyskocze przyszlosciowo ale jakie macie zdanie na temat płci? Chcialybyscie znac jak najwczesniej? Czy moze jednak niespodzianka? :-D ja to jestem zmienna i napewno w niewiedzy nie wytrzymam :-) z jednej strony fajnie miec niespodzianke a z drugiej wiadomo ze ubranka, wózek, kolor scian itp mozna wybrac :-)
    MARCOWA Kochana jak Ty sie czujesz? Odzywaj sie w wolnej chwili i pisz jak sie czujecie i co słychać :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki !

    Ja właśnie zrobiłam kawę i biorę się za projekty. Dzisiaj chcę to skończyć i wysłać do drukarni :)

    No ja własnie robiłam test i już jaśniejszy, ale powtórzę po południu bo jest większe stężenie. Ale oczywiście zadbałam o to abyśmy to wykorzystali <3 <3 zresztą mój za mną od kilku dni chodzi napalony jak piesek i tylko się pyta 'pokochamy się?" haha :D

    Rubii noo razem raźniej oczywiście ja się bardzo cieszę :D

    Abi ostatnio się nad tym zastanawiałam właśnie. Chciałabym wiedzieć wcześniej :) A jeśli chodzi o płeć to najpierw namiętnie chciałam chłopca żeby mieć takiego odważniaka co jeździ na rowerze, chodzi po gorach itp a teraz bardziej się przerzuciłam na dziewczynkę hahah ;) ale tak najlepiej to bliźniaki chłopczyk i dziewczynka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 08:18

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakiecik za jednym zamachem heheh Ja zawsze chciałam dziewczynkę ale z drugiej strony jakby pierwszy był chłopiec to by bronił młodszej siostry :D chociaż ja starszego miałam i często się kłóciliśmy hehehe Teraz to co innego :) Ale kto będzie to będzie aby zdrowiusieńkie :) ja raczej trochę bym chciała poczekać z płcią hehe
    U mnie jeszcze owu nie było też, jejuuu oby była w tym cyklu już :( Tak się boję że nie będzie w tym cyklu... Mi został na dzisiaj ostatni test owulacyjny a pewnie jutro przyjdzie nowa dostawa :D Niby śluz sugeruje na to że owu nadchodzi i szyjka też ale czy będzie. Ogólnie dopiero od kiedy przyjmuję tą metforminę to widzę i czuję u siebie śluz, czyli rzeczywiście przez te wszystkie miesiące owulację musiałam mieć sporadycznie... Może gdybym wcześniej zmieniła lekarza to już by było po staraniach, ale lepiej późno niż wcale :)
    Właśnie dostałam maila że łóżko prawdopodobnie dzisiaj już będzie wysłane :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny śniło mi się że testowałam i miałam dwie kreski! owu się dopiero zbliza gdzie tam do testowania :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi jak dostaniecie łóżko to wyślij zdjęcia :D

    MałaMi ja to w ogóle dzisiaj miałam taki misz masz we śnie... że nawet nie chcę go odtwarzać :P

    a mnie hit słuchajcie... zajrzałam do tej aplikacji Flo żeby sobie sprawdzić czy tak samo mi wyznaczyłam okres jak sobie wyliczyłam. I zaglądam do poprzedniego cyklu żeby mi wytłumaczył ktoś CO POSZŁO NIE TAK :D

    Patrzę i oczom nie wierzę... miałam przesunięta owulację o... 5 dni. Mierzyłam tempkę faktycznie może i miałam dopiero wtedy. Fakt testy nie były tak wyraźnie jak ten mój z wczoraj zreszta nigdy nie były tak wyraźnie więc się nimi nie sugerowałam za bardzo. A akurat dokładnie w tym tygodniu z "nową owulką" nie kochaliśmy się prawie w ogóle :D nie wiem czy to możliwe ale zdębiałam. Wysyłam Wam wykres

    https://naforum.zapodaj.net/6eac7ed125cf.jpg.html

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawię zdjęcia oczywiście, właśnie napisali że już dzisiaj będzie wysłane więc liczę że na weekend dojdzie :)
    Ja dzisiaj miałam tak głupi sen ale tak mocno spałam że nie słyszałam jak mąż wstał do pracy :) Mi owu przesunęło owulację an aż za 2 tygodnie bo sugeruje się poprzednim cyklem że był dłuższy...
    Zuzi pewnie i tak było jak myślisz.
    MałaMi oby to był proroczy sen :)

‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ