X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 5 września 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Abi moze musisz dać sobie czas, moze coś sie rozregulowało.
    Ja dziś zrobiłam prolaktyne i zobacze czy to to. Jedzie do mnie paczka z gemini z wtaminami i z niepokalankiem w którym pokładam najwiekszą nadzieje...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 5 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej kochane!
    Trchę mnie nie było ale po wakacjach zderzenie z rzeczywistością było okrutne!
    Abiiì świetny tort!! I 3mam kciuki za 2 kreseczki!
    U mnie była 1wsza wizyt ktôra pokazała 0.46mm szczęście i termin na 27 kwietnia!
    Więc ślę wiruski#$:#:###$$##*@!

    enka90, MałaMi90, marta_kwk, Rubii lubią tę wiadomość

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 5 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:49

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę już się and tym dłużej zastanawiała :) Mierzę dalej i będę wpisywała bez głębszych przemyśleń, w tym cyklu wszystko mogło iść inaczej...
    Zgredka, dobrze że wszystko w porządku i dziękujemy za wiruski :) :)
    Ogólnie wczoraj nie miałam za bardzo czasu bo walczyłam z tortem żeby Wam opisać tą moją wizytę :) To był cyrk jak dla mnie :) Mogłam sobie przypomnieć czemu przestałam chodzić do lekarza w moim mieście, chociaż fakt jest taki że choroba zmienia człowieka (w tym przypadku lekarza)... Weszłam i mówię w czym problem no to lekarz pyta o badanie nasienia, stwierdził że potrzeba zrobić aktualne badanie i wypisze skierowanie ale on problemem męskim się nie zajmuje i tam gdzie zaleca udać się na badanie to tam leczą niepłodność :) I do mnie że nie będziemy robić żadnych badań innych nie będzie mi nic zlecał bo problem może tkwić w mężu :) To ja mu mówię że bardo zależy mi na USG skoro już jestem na tej wizycie (i pomyślałam:i muszę za nią zapłacić!) . Z wieeelką łaską zrobił USG i stwierdził że takie jednorazowe to nic nie wnosi :) I teraz się zastanawiam czy on oby w ogóle dobrze to zrobił czy powiedział to co chcę usłyszeć bo powiedziałam że z moich obserwacji wynika jakby owulacja już była :) Także wyszłam z gabinetu z kartą na której rozpoznanie jest wpisane : niepłodność małżeńska, skierowanie na badanie nasienia :D Nie wiem może ja źle oceniam tą sytuację ale dla mnie ta wizyta to porażka...

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 5 września 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale do cholery jak może być niepłodność skoro była cb ???? Nie wiem może ja to inaczej pojmuję

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym że ja nie mówiłam mu nic o cb, bo chciałam zobaczyć co on zaleci, jakie badania itd :) Tylko sam fakt że nie bardzo chciał zrobić USG na wizycie ani nie zbadał mnie w sensie takim czy rzeczywiście żadnej nadżerki nie ma ani nic, cytologii nie zaproponował ani nie zapytał czy była robiona. A przecież przy staraniach o dziecko są pewne podstawy do sprawdzenia :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 5 września 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka super! Bardzo się cieszę <3

    Abi mam wrażenie, że on chciał tylko zgarnąć kasę i się Ciebie pozbyć. Najłatwiej na jednej wizycie dać jedno skierowanie, na drugiej następne i kasiorka wpada ... Przecież nie będzie sobie dochodu odbierać :P Masakra z tą służbą zdrowia.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 września 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już wiem że trafiłam do dobrego, tylko szkoda ze kawałek drogi do niego mam, ale lada dzień otwierają obwodnicę do tego miasta i będę tylko śmigać :) Jak nie ten cykl to pod koniec września jadę do tego swojego i ustalamy plan działania bo w planach przed cb mieliśmy stymulowanie jajeczkowania i monitoring :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zabiegana byłam i nie miałam czasu na forum. Dużo lepiej się już czuję i postanowiłam ogarnąć mieszkanie, bo przy mdłościach robiłam tylko podstawę. Cieszę się że posprzątałam :)

    Abi ale wykombinowałaś z tym lekarze, sprawdziłaś go ;) ale myśle, że nie kitował i owulacja była :) Piękną sukienkę sobie kupiłaś, bardzo mi sie podoba :) Tort super Ci wyszedł, zwłaszcza, że to pierwszy od początku do końca :)

    Zgredka bardzo się ciesze, że wszystko u Ciebie dobrze :)

    Zuzi mam nadzieję, że śluz to objaw ciąży, ja taki miałam, a w przypadku infekcji nie miałam takiego. Babcia 81 lat, piękny wiek :)

    MałaMi a jednak Hiszpania, super, też chce tam kiedyś polecieć, daj znać gdzie lecisz i później zdaj relacje :)

    Rubii a Ty jak się czujesz?

    A mi się dzisiaj śniła wizyta u lekarza, no o niczym innym nie myślę, więc wcale się nie dziwie...

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka zerknęłam sobie na marcowe dzieciaczki 2019 i matko ile tam aniołkowych mam :( płakać się chce... :( ale ogólnie dużo Was tam :)

    A mi termin na prenatalnych zmienił się na 1 marca, także jak się dziecko pośpieszy to może być jeszcze luty.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 5 września 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz kolejną wizytę? Ja mam dopiero 19.09 prenatalne. Oj tak, strasznie dużo strat :( Aż strach czytać

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marocwa dziękuję że pytasz katar mi ustąpił i objawy choroby, został tylko lekki kaszel. Do chwili wyjścia z pracy myślałam że jestem zdrowa ale jak byłam w sklepie i stałam przed pulkami to tak mi się słabo i ciemno przed oczami zrobiło że nie wiedziałam gdzie jestem. Ledwo weszłam na 4 piętro do domu i zwymiotowalam. Dopiero jak zagryzlam ogórkiem kisoznym to mi przeszło. A i od 2 h męczy mnie straszna zgaga. Więc chyba nie jestem jeszcze zdrowa :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 5 września 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie osłabienie, wymioty, zgaga może to TEN cykl? :>

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Enka dziś 8dpo. A dopiero co chora byłam. Jak naradzie bardziej ten stan wiąże z choroba ale jakaś nadzieja się tli. Chociaż nie chce się nastawiac żeby potem znów nie płakać jak w każdym cyklu. Głupia pewnie sobie znów coś wmawiam. Ale kupię jutro test i w piątek zrobię to będzie 10dpo. Zobaczymy. Pewnie biel ale i tak zrobię.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 5 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rubii coś mi sie wydaje :) oby tylko :)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała zeby to był ten cykl ale życie bywa okrutne :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rubii oby to było to!! :) trzymam mocno kciuki :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    A kiedy masz kolejną wizytę? Ja mam dopiero 19.09 prenatalne. Oj tak, strasznie dużo strat :( Aż strach czytać
    Ja mam już we wtorek ale no szok jak bardzo nie mogę się doczekać. A no i wczoraj pierwsze "bąbelki" <3 z synem czułam tydzień później, teraz myślałam ze będzie jeszcze później bo tluszczyk jest a tu taka miła niespodzianka :D człowiek zawsze spoknojniejszy :)

    enka90 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marocwa jakie bąbelki? :o uświadomo nas nie wtajemniczone kobietki nie mające dzieci :-)

    Zgredka super że na wizycie wszystko dobrze wyszło! Niech malutki babelek rośnie jak największy! :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze ruchy dziecka to takie jakby bąbelki, ja tak czuje jakby pekaly w brzuchu, takie delikatne laskotanie :) Łatwo je pomylić z ruchami w jelitach -tak piszą, chociaż moim zdaniem jak to jest to to nie masz wątpliwości ;) tak samo z porodem, nie przegapisz :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ