X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 5 września 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Abi moze musisz dać sobie czas, moze coś sie rozregulowało.
    Ja dziś zrobiłam prolaktyne i zobacze czy to to. Jedzie do mnie paczka z gemini z wtaminami i z niepokalankiem w którym pokładam najwiekszą nadzieje...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 5 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej kochane!
    Trchę mnie nie było ale po wakacjach zderzenie z rzeczywistością było okrutne!
    Abiiì świetny tort!! I 3mam kciuki za 2 kreseczki!
    U mnie była 1wsza wizyt ktôra pokazała 0.46mm szczęście i termin na 27 kwietnia!
    Więc ślę wiruski#$:#:###$$##*@!

    enka90, MałaMi90, marta_kwk, Rubii lubią tę wiadomość

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 5 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:49

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę już się and tym dłużej zastanawiała :) Mierzę dalej i będę wpisywała bez głębszych przemyśleń, w tym cyklu wszystko mogło iść inaczej...
    Zgredka, dobrze że wszystko w porządku i dziękujemy za wiruski :) :)
    Ogólnie wczoraj nie miałam za bardzo czasu bo walczyłam z tortem żeby Wam opisać tą moją wizytę :) To był cyrk jak dla mnie :) Mogłam sobie przypomnieć czemu przestałam chodzić do lekarza w moim mieście, chociaż fakt jest taki że choroba zmienia człowieka (w tym przypadku lekarza)... Weszłam i mówię w czym problem no to lekarz pyta o badanie nasienia, stwierdził że potrzeba zrobić aktualne badanie i wypisze skierowanie ale on problemem męskim się nie zajmuje i tam gdzie zaleca udać się na badanie to tam leczą niepłodność :) I do mnie że nie będziemy robić żadnych badań innych nie będzie mi nic zlecał bo problem może tkwić w mężu :) To ja mu mówię że bardo zależy mi na USG skoro już jestem na tej wizycie (i pomyślałam:i muszę za nią zapłacić!) . Z wieeelką łaską zrobił USG i stwierdził że takie jednorazowe to nic nie wnosi :) I teraz się zastanawiam czy on oby w ogóle dobrze to zrobił czy powiedział to co chcę usłyszeć bo powiedziałam że z moich obserwacji wynika jakby owulacja już była :) Także wyszłam z gabinetu z kartą na której rozpoznanie jest wpisane : niepłodność małżeńska, skierowanie na badanie nasienia :D Nie wiem może ja źle oceniam tą sytuację ale dla mnie ta wizyta to porażka...

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 5 września 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale do cholery jak może być niepłodność skoro była cb ???? Nie wiem może ja to inaczej pojmuję

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym że ja nie mówiłam mu nic o cb, bo chciałam zobaczyć co on zaleci, jakie badania itd :) Tylko sam fakt że nie bardzo chciał zrobić USG na wizycie ani nie zbadał mnie w sensie takim czy rzeczywiście żadnej nadżerki nie ma ani nic, cytologii nie zaproponował ani nie zapytał czy była robiona. A przecież przy staraniach o dziecko są pewne podstawy do sprawdzenia :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 5 września 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka super! Bardzo się cieszę <3

    Abi mam wrażenie, że on chciał tylko zgarnąć kasę i się Ciebie pozbyć. Najłatwiej na jednej wizycie dać jedno skierowanie, na drugiej następne i kasiorka wpada ... Przecież nie będzie sobie dochodu odbierać :P Masakra z tą służbą zdrowia.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 września 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już wiem że trafiłam do dobrego, tylko szkoda ze kawałek drogi do niego mam, ale lada dzień otwierają obwodnicę do tego miasta i będę tylko śmigać :) Jak nie ten cykl to pod koniec września jadę do tego swojego i ustalamy plan działania bo w planach przed cb mieliśmy stymulowanie jajeczkowania i monitoring :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zabiegana byłam i nie miałam czasu na forum. Dużo lepiej się już czuję i postanowiłam ogarnąć mieszkanie, bo przy mdłościach robiłam tylko podstawę. Cieszę się że posprzątałam :)

    Abi ale wykombinowałaś z tym lekarze, sprawdziłaś go ;) ale myśle, że nie kitował i owulacja była :) Piękną sukienkę sobie kupiłaś, bardzo mi sie podoba :) Tort super Ci wyszedł, zwłaszcza, że to pierwszy od początku do końca :)

    Zgredka bardzo się ciesze, że wszystko u Ciebie dobrze :)

    Zuzi mam nadzieję, że śluz to objaw ciąży, ja taki miałam, a w przypadku infekcji nie miałam takiego. Babcia 81 lat, piękny wiek :)

    MałaMi a jednak Hiszpania, super, też chce tam kiedyś polecieć, daj znać gdzie lecisz i później zdaj relacje :)

    Rubii a Ty jak się czujesz?

    A mi się dzisiaj śniła wizyta u lekarza, no o niczym innym nie myślę, więc wcale się nie dziwie...

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka zerknęłam sobie na marcowe dzieciaczki 2019 i matko ile tam aniołkowych mam :( płakać się chce... :( ale ogólnie dużo Was tam :)

    A mi termin na prenatalnych zmienił się na 1 marca, także jak się dziecko pośpieszy to może być jeszcze luty.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 5 września 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz kolejną wizytę? Ja mam dopiero 19.09 prenatalne. Oj tak, strasznie dużo strat :( Aż strach czytać

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marocwa dziękuję że pytasz katar mi ustąpił i objawy choroby, został tylko lekki kaszel. Do chwili wyjścia z pracy myślałam że jestem zdrowa ale jak byłam w sklepie i stałam przed pulkami to tak mi się słabo i ciemno przed oczami zrobiło że nie wiedziałam gdzie jestem. Ledwo weszłam na 4 piętro do domu i zwymiotowalam. Dopiero jak zagryzlam ogórkiem kisoznym to mi przeszło. A i od 2 h męczy mnie straszna zgaga. Więc chyba nie jestem jeszcze zdrowa :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 5 września 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie osłabienie, wymioty, zgaga może to TEN cykl? :>

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Enka dziś 8dpo. A dopiero co chora byłam. Jak naradzie bardziej ten stan wiąże z choroba ale jakaś nadzieja się tli. Chociaż nie chce się nastawiac żeby potem znów nie płakać jak w każdym cyklu. Głupia pewnie sobie znów coś wmawiam. Ale kupię jutro test i w piątek zrobię to będzie 10dpo. Zobaczymy. Pewnie biel ale i tak zrobię.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 5 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rubii coś mi sie wydaje :) oby tylko :)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała zeby to był ten cykl ale życie bywa okrutne :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rubii oby to było to!! :) trzymam mocno kciuki :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    A kiedy masz kolejną wizytę? Ja mam dopiero 19.09 prenatalne. Oj tak, strasznie dużo strat :( Aż strach czytać
    Ja mam już we wtorek ale no szok jak bardzo nie mogę się doczekać. A no i wczoraj pierwsze "bąbelki" <3 z synem czułam tydzień później, teraz myślałam ze będzie jeszcze później bo tluszczyk jest a tu taka miła niespodzianka :D człowiek zawsze spoknojniejszy :)

    enka90 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 5 września 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marocwa jakie bąbelki? :o uświadomo nas nie wtajemniczone kobietki nie mające dzieci :-)

    Zgredka super że na wizycie wszystko dobrze wyszło! Niech malutki babelek rośnie jak największy! :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 5 września 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze ruchy dziecka to takie jakby bąbelki, ja tak czuje jakby pekaly w brzuchu, takie delikatne laskotanie :) Łatwo je pomylić z ruchami w jelitach -tak piszą, chociaż moim zdaniem jak to jest to to nie masz wątpliwości ;) tak samo z porodem, nie przegapisz :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ