X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4108 1739

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testuje:) nowy cykl się zaczął :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Jeśli mogę dołączyć ;)
    Staramy się już/dopiero pół roku. Nie robiłam żadnych badań prócz lh, fsh i estradiol które wyszły dobrze :)
    Byłam też ostatnio na monitoringu owulacji i również ok.

    Czekam dalej :)

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4108 1739

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj :)

    kiedy testujesz? :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie to mój 7dc więc jeszcze dłuuugo :)
    Cykle mam 31 dniowe.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    MalaMi czekamy czekamy :)

    Martek super że dobrze się czujesz i jak miło że taka pozytywna energia od Ciebie bije :D

    Cieszę się bardzo tym ze jestem w ciazy.
    Mimo ze tego nie czuje. Ale jak zobaczyłam poprawione wyniki progesteronu zeszło ze mnie powietrze takiego stresu :)
    Za 6dni wizyta i mam nadzieje poznać mojego kropeczka i zobaczyć jego serduszko <3

    Loli, Stookrotka lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 25 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Cieszę się bardzo tym ze jestem w ciazy.
    Mimo ze tego nie czuje. Ale jak zobaczyłam poprawione wyniki progesteronu zeszło ze mnie powietrze takiego stresu :)
    Za 6dni wizyta i mam nadzieje poznać mojego kropeczka i zobaczyć jego serduszko <3

    A w tym cyklu starań jakoś się specjalnie staraliście czy zupełnie odwrotnie? Pełen luz, bez wyliczeń dni płodnych i owulacji ? :)

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 26 maja 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotka wrote:
    A w tym cyklu starań jakoś się specjalnie staraliście czy zupełnie odwrotnie? Pełen luz, bez wyliczeń dni płodnych i owulacji ? :)

    Kompletnie bez starań. Nawet nie brałam suplementów żadnych. Wszystko odstawiłam co było związane ze staraniami o dziecko.
    Normalnie miałam cykle stymulowane Clo żeby byla owulacja, wiec nawet nie przypuszczałam ze bez tego może zaskoczyć.

    A o ciazy tez w mojej głowie nie było mowy bo zmiana pracy, bo nauczenie się tych wszystkich nowych rzeczy, bo okres próbny ;)

    Wiec był pełen luz. Mierzyłem tylko temperaturę żeby wiedzieć kiedy spodziewać się @

    A nawet wiem (tak myśle) który strzał był tym złotym xD byliśmy u teściowej na Wielkanoc i prawie się pogniewalam na męża ze nie chciał xD

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się trochę teraz martwię, bo 23.05 byłam u lekarza, jest pęcherzyk ciążowy 17mm i pęcherzyk żółtkowy 4mm, ale nie było widać jeszcze zarodka :( liczyłam, że serce zobaczę.
    W dniu wizyty był to 6t3d, ale lekarz mówi, że ciąża prawdopodobnie jest młodsza niż wynika z OM.

    W piątek, 24.05, byłam na bHCG i mam mega wysoki wynik - 86819.

    Wydaje mi się, że przy tak wysokiej bHCG zarodek powinien być widoczny, szczególnie, że lekarz pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.
    Załapałam paranoję, że coś jest nie tak, a kolejną wizytę mam dopiero 04.06.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 27 maja 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    A ja się trochę teraz martwię, bo 23.05 byłam u lekarza, jest pęcherzyk ciążowy 17mm i pęcherzyk żółtkowy 4mm, ale nie było widać jeszcze zarodka :( liczyłam, że serce zobaczę.
    W dniu wizyty był to 6t3d, ale lekarz mówi, że ciąża prawdopodobnie jest młodsza niż wynika z OM.

    W piątek, 24.05, byłam na bHCG i mam mega wysoki wynik - 86819.

    Wydaje mi się, że przy tak wysokiej bHCG zarodek powinien być widoczny, szczególnie, że lekarz pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.
    Załapałam paranoję, że coś jest nie tak, a kolejną wizytę mam dopiero 04.06.

    Nie zawsze tak się dzieje, że zarodek jest widoczny szybko. Czasami gdzieś się chowa :) bete masz ładna jak na ten tydzień ciazy :) pewnie za kilka dni zarodek się pokaże i od razu z serduszkiem :)

    Z różnych postów tu na forum albo od koleżanek widzę ze jest to bardzo różnie.... jedna moja koleżanka miałam już zarodek z serduszkiem w 5tyd 4d a czasami pojawia się to później. Nie ma reguły ze przy takiej becie i takiej wielkości zarodek musi być :) pokaże się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 10:07

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dzisiaj 143778, czyli urosła od piątku o 40% tylko.
    Pocieszam się, że jest już tak wysoka, że trochę wyhamowała. Najważniejsze, że rośnie, a nie spada.
    Jutro idę do lekarza, udało się wepchnąć mnie na rano, zobaczymy co powie.
    Nie mniej - nadal jestem przerażona.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    Beta z dzisiaj 143778, czyli urosła od piątku o 40% tylko.
    Pocieszam się, że jest już tak wysoka, że trochę wyhamowała. Najważniejsze, że rośnie, a nie spada.
    Jutro idę do lekarza, udało się wepchnąć mnie na rano, zobaczymy co powie.
    Nie mniej - nadal jestem przerażona.
    Z tym ze beta przy takich wartościach już wysokich jakie ty masz przyrasta dużo wolniej. Nie podwaja się co dwa dni ;) bo tak to pod koniec I trymestru wyleciałybysmy w kosmos ;)

    Widzę ze jutro wizyta wiec trzymam mocno kciuki żeby fasolka już się nie bawiła w chowanego <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 20:18

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    wczoraj wieczorem pojawiło mi się małe plamienie, i tu przepraszam że opis słowno muzyczny, śluz koloru kawy z mlekiem...
    dzisiaj jakby też ale jeszcze delikatniejszy kolor

    Przeraziłam się! Co się tam dzieje z moim kropkiem? <beksa> <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2019, 10:45

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4108 1739

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek udajesz się z tego tytulu do lekarza? Czy czekasz, spokojnie ?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam sms'a do mojego lekarza. Czekam na odpowiedź.

    Ale nawet jeśli będzie czekanie do czwartku - na szczęscie tylko do czwartku (wtedy mam zaplanowaną wizytę żeby zobaczyć zarodek i serduszko) to nie odbędzie się to w spokoju - z całą pewnością.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 28 maja 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek trzymam kciuki by wszystko było dobrze !

    U mnie na szczęście wszystko ok, serce bije, jest zarodek, ma 5mm.

    moje bóle i fatalne samopoczucie mogą być spowodowane właśnie wysoką betą i ogólnie hormonami.

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 29 maja 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek i jak sytuacja u Ciebie? Wszystko dobrze? Ja powiem Ci ze na poczatku tez mialam takie plamienia i dzieckiem jest wszystko dobrze. U mnie okazało sie ze akurat mialam krwiaka bo jak dziecko sie wgryzalo to zostawilo slad po tym i musialam lezec i wszystko ladnie sie wchlonelo a dziecko ladnie roslo wiec nie zamartwiaj sie tak. Plamienia na piczatku ciazy sie zdarzaja i to nie znaczy odrazu nic najgorszego. Daj znac co tam u Was i co odpisal lekarz.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 29 maja 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj i dzisiaj nic się nie pojawiło. Więc może to po <3 z mężusiem

    Dzisiaj po odbiór wyników progesteronu lece a jutro o 16:00 wizyta... Strasznie się boje.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 30 maja 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc ze plamienie pojawilo sie po <3 teraz masz tam wszystko bardziej ukrwione i moze jakies naczynko peklo. Narazie moze sie wstrzymajcie od <3 niech maluch sie twm dobrze zadomowi i zobaczysz czy takie cos bedzie sie jeszcze powtarzac.
    I jaki mialas wynik progesteronu wczoraj? Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte. Daj znac po co i jak :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 30 maja 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dopiero jutro zaczynam stymulację bo okres mi sie spóźniał 8 dni wiec wszystko sie przesunęło.. Podchodzę do invitro bez entuzjazmu za dużo stresu by to mogło wypalić. Schudłam 10 kg okres rozwalony totalnie masakra. Chciałam zrezygnować ale mąż mnie namówił .. Najchętniej bym sobie odpuściła za dużo zmian w życiu w ciagu tych dwóch tygodni, za dużo nerwów, sama nie wiem czy mam w ogóle sie stymulować. Jutro jak stanę przed zastrzykami to zdecyduje

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 30 maja 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Moze byc ze plamienie pojawilo sie po <3 teraz masz tam wszystko bardziej ukrwione i moze jakies naczynko peklo. Narazie moze sie wstrzymajcie od <3 niech maluch sie twm dobrze zadomowi i zobaczysz czy takie cos bedzie sie jeszcze powtarzac.
    I jaki mialas wynik progesteronu wczoraj? Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte. Daj znac po co i jak :-)

    też tak o tym myślę, no ale czasami ochota nachodzi a dwa że mąż też swoje potrzeby ma :D

    wczoraj wynik progesteronu 31,62 więc ładnie się utrzymuje a beta 65 000 (wiem że mnie za to zbacicie ale nie mogłam się powstrzymać :p 9dni temu było 15 919 więc przyrost chyba dobry) ;)

    <3 stresuje się przed wizytą i z tego wszystkeigo zapomnialam przyjąć luteiny :(

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ