X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 22 lipca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, mam zadzwonić jutro po 12 bo w piątek nie było asystentki ginekologa a do niej mają się zgłaszać ciężarne. Jeszcze naczytałam sìę o progesteronie i może powinnam dla spokoju zrobić, sama nie wiem. A Ty Marcowa coś przed wizytą robiłaś? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2018, 16:36

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 lipca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Abi dobrze, że Twoja wizyta była udana, z tego co czytam to lekarz ładnie sie Wami zajmuje. Jak leki zaczną działać to już z górki :)

    Taka_babka to chyba będzie Wasz cykl!! :D Optymistycznie to wygląda :)

    Ja dalej słabo się czuję, mam mdłości, na chwile ustało, ale znowu wróciły, ale ja sie tam ciesze, że coś sie dzieje :P
    Wiruski ? proszę bardzo ########&&&&&&&&

    Enka ja na własną rękę nie robiłam żadnych badań, zadzwoniłam, żeby się umówić i zapytałam czy coś trzeba zrobić to powiedział, że tylko raz bete i nic wiecej. na pierwszej wizycie dostałam zlecenie na masę badań, ale to normalka. Z betą jak chcesz, ja nie chciałam sprawdzać żadnych przyrostów. Jak widze komentarze dziewczyn, które się pytają czy dobrze przyrasta, mimo ze wyliczyły iz w normie to wydaje mi się, ze też bym schizowała. Niby w normie a pytania się pojawiają czy nie za szybko rośnie czy nie za wolno. Nie chciałam się denerwować.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 czy Ty jesteś z nami? Nic się nie odzywasz... Widzę po podpisie, że się nie udało w tym cyklu.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 22 lipca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pocieszne słowa. Działaliśmy i wczoraj i dziś. Boli mnie prawy jajnik tam gdzie niby owulacja miała być. Ciekawe czy peknal pęcherzyk. Nie chcę się nastawiać w żaden sposób bo już tyle razy się rozczarowałam że każdy kolejny negawty boli jeszcze bardziej.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 22 lipca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka90 nie panikuj, bądź spokojna a będzie dobrze

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodze wlasnie z monitoringu i oto co lekarz zobaczyl: endometrium lepiej 6,7 pecherzyk na peknieciu 30 mm ma. Duzy ale lekarz powiedzial ze nie mq za duzych pecherzykow. Zalecenia kazal dzis serduszkowac brac estrofem 3 razy dziennie ale nie wiem czy estrofem nie zablokuje mi owulacji :-(*

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tyle ze meza dzis nie ma pojechal do pracy i wraca w czwartek ale wczoraj wieczorem bylo z zelem concencive plus oby to wystarczylo.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to naprawdę dobre wieści.

    Może jeden raz zawodników wystarczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 07:47

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Rubi a na co jest ten estrofem ?
    Szkoda ze męża nie ma, ale dobrze ze wczoraj było i to z żelem, więc szansę zawsze są :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 07:46

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mogę pełnej treści wrzucać z telefonu. Będę wysyłać chyba na raty bo już nie wiem jak to obejść


    Boli mnie dziś podbrzusze i jajniki niczym na @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 07:49

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea90 wrote:
    Dziewczyny nie mogę pełnej treści wrzucać z telefonu. Będę wysyłać chyba na raty bo już nie wiem jak to obejść
    Może dajesz buźki z tel? Ponoć wtedy wyrzuca wpis czy coś.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii trzymam kciuki:)

    Rubii lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny. Estrofem to hormon estrogen. Dzis sie naczytalam ze moze blokowac owu ale nie wiem jak to jest. Jakby blokowal to lekarz chyba by mi go nie wypisal. Szkoda ze przed wizytw o tym nie poczytalam

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium nie rewelacyjne ale chociaz troche lepsze. Tylko ze teraz lekarz kazal mi przyjsc jak sie pojawi @. Tak jakby zakladal ze nic z tego cyklu nie bedzie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lipca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.
    O proszę to jednak urosło endo :) Nie zakładaj z góry że zablokuje owulację :) A lekarz nie jasnowidz i nie wie czy nadejdzie @, powiedział zapobiegawczo :) U mnie za to dopiero kilka dni nowego cyklu a na wykresie góry i doliny... Ja te 2 cykle daje na luz... Ogólnie dopiero 2 dawki metforminy wzięłam ale rzeczywiście nie mam apetytu. Wczoraj na chrzcinach zjadłam tylko troszkę i to na siłę żeby nie było że nie jjem a dzisiaj wstałam i nie byłam w ogóle głodna. Musze sobie zakupy zrobić i warzywa kupić na parze robić do pracy bo jeść coś trzeba.Te 2 cykle do września postaram się przeżyć na spokojnie, w końcu jeśli teraz się nie uda to dostaniemy coś na stymulację...

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi to tylko na plus jak brak apetytu. Masz dwa w jednym pomoze Ci zajsc w ciaze i przy okazji poprawic troche figure. Mi by sie przydalo cos na brak apetytu a w szczegolnosci na slodkie. Bo jestem lasuchem na slodycze. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 09:05

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Rubi ja też mam z tym problem, słodycze to jest coś bez czego nie umiem żyć, niestety :( teraz w ciąży bardzo mocno się ograniczam, jedynie gorzka czekolada i trochę lodów. No i czasem jak najdzie ogromna ochota to kupie jakieś cukierki czekoladowe. Jest ciężko... a najlepiej jak postanawiam zrobić coś słodkiego, zdrowego sama to w jeden dzień zjem porcje na tydzien, eh...

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka jak się dzisiaj czujesz ? :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii bardzo ładnie Ci się poprawiło endometrium w ciągu tych kilku dni! :) Jeśli ma zaskoczyć to na pewno wczorajsze przytulanie wystarczy, tym bardziej z żelem :)

    Abi a przed lekami byłaś ciągle głodna? Pewnie zaraz Ci waga poleci :) Rubii, najgorzej jest odstawić słodycze a potem już tak ich nie brakuje :) Ja uwielbiam słodkości a tak się zaparłam, że praktycznie ich nie jem, jestem z siebie dumna :D

    Marcowa dziękuję :* Zrobiłam dzisiaj rano betę a progesteron odpuściłem. Wyczytałam, że jego sprawdzanie nie ma uzasadnienia medycznego. Robi się go dopiero jak się coś tfu tfu niepokojącego zaczyna dziać albo ma się historię poronieniową.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej jadłam regularne posiłki, przeważnie na noc się zajadałam :) Dzisiaj po 7 zjadłam jogurt i do tej pory nic, ale czas coś wmusić. Raczej do osób przy kości nie należałam. Teraz przez rok mi się przytyło (10kg!) ale obwiniam o to zmianę pracy na siedzącą, zmianę godzin obiadowych, bo wcześniej jadłam w godzinach 13-15:30 a teraz jadam późno 16:30-17:30. Więc nie obrażę się jeśli wrócę do tamtej wagi, ale cel jest troszkę inny hehe :)
    Ja tam myślę że Rubii też zaskoczy w tym cyklu :P

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ