X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 lipca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    U mnie gorszy weekend jakoś tak średni nastrój. Miałam bardzo bolesną @ w tym cyklu cały czas brałam leki przeciwbólowe. Do tej bory boli mnie lewa pachwina tak ciągnie w dół boli mnie już tak 2gi tydzień... jezu wyczytałam, że mogę być takie bóle po ciąży biochemicznej :/ och i po co to człowiek czyta takie rzeczy...

    Dzisiaj z nastrojem lepiej ale mam młyn w pracy bo zastepuję 2 osoby przez 2 tygodnie więc nawet nie mam czasu zajrzeć. Jutro jadę robić hormony bo mam skierowanie od lekarza. Poza tym miałam ostatnio takie przemyślenia, że właściwie od dłuższego czasu chyba nie mam śluzu płodnego, chyba nie mam go praktycznie wcale :/ tak już było zanim zaczęliśmy się starać ale nie zwracałam na to uwagi i wspieraliśmy się durexem.

    W tym cyklu po pierwsze zakupiłam pregnę start - gin powiedział, że foliany swoją drogą,a to nie zaszkodzi. Kupiłam też słynny dzięgiel chiński (można go kupić w aptece) dobry na śluz właśnie. Stosuje się go jak wiesiołek do owulki. No i oczywiście conceive plus tylko właśnie muszę kupić strzykawkę :) Tempki jeszcze nie mierzyłam ale jutro będe mierzyć. Ogólnie mam dobre nastawienie bo za 3 tygodnie upragniony urlop!!! <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Zuzi to faktycznie masz ciężki czas. Ale zaraz się ogarniesz, do urlopu szybko zleci i odpoczniesz tak jak trzeba :) a ile urlopu? 2tyg?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Taka_Babka a to już w przyszłym tygodniu :) Pierwsze dzieciątko więc wszystko jest dla nas nowe :)
    Enka nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci się udało, zwłaszcza, że to pierwsze dzieciątko będzie i tak naprawdę szybko się udało :D powtarzasz betę pojutrze?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja działam z mężem na naszej dzialce, altanę robimy :-)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Enka nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci się udało, zwłaszcza, że to pierwsze dzieciątko będzie i tak naprawdę szybko się udało :D powtarzasz betę pojutrze?
    Wszystkievsie cieszymy ze Ence i Tobie Marcowa sie udalo. Poczekajcie zaraz was dogonimy :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :-D dajcie nam jeszcxe chwilke i sie razem przeniesiemy do innego wątku :-D

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo zostaniemy na tym bo tu nam dobrze. Juz sie tu zadomowilam :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tylko 2 tygodnie ale dobre i to! :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo i tak hehe a ze nas nie jest za duzo to nie bedziemy przeszkadzac :-)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam Zuzi! Nie używajcie już durexu bo te wszystkie lubrykanty są z reguły bardzo nieprzyjazne dla plemników i czytałam, że wręcz utrudniają penetrację.

    Nie będę już powtarzać bety bo teraz przyrost pewnie będzie mniejszy i nie chcę się stresować czy jest ok. Wysoki wynik narazie mnie uspokoił i może jakoś przetrwam te 2 niesamowicie długie tygodnie do wizyty :) A Ty Marcowa byś powtórzyła na moim miejscu?

    No ja czekam na resztę! Inaczej się na Was obrazimy, nie Marcowa? ;p Musimy mieć wspólny mamuśkowy wątek :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie używam odkąd się staramy :D <3

    Ja tam mogę tu zostać! Mnie tu dobrze. Poza tym to różowo fioletowe tło na ciążowym jest bardzo niekorzystne i bolą oczy :P

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam tez sie nigdzie z tego watku nie wybieram! Mozecie mnie wyganiac a ja i tak sie nie dam :D milo mi tu z Wami :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    A ja działam z mężem na naszej dzialce, altanę robimy :-)

    Abi pochwal się jak skończycie:) Ja muszę dzisiaj zaplanować cały urlop już to robię od tygodnia i nie mogę się zebrać :O kopnijcie mnie w tyłek <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że ta fioletowa strona mocy też mnie nie zachęciła ;) Zuzi wyjeżdżacie gdzieś?

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Abi jak skonczycie to pokaz jakas fote. Zuzi a jakie plany na urlop? Jakis wyjazd?
    Enka, Marcowa mam nadzieje ze Wy nas nie opuscicie <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy wiecie że od dłuższego czasu dzis sie Nasz wątek ruszył. Strasznie sie ciesze że dzielimy sie emocjami i przeżyciami; )

    Enka90 jesli czujesz niepokój nie powtarzaj bety bo stres żle wpływa na dzidzię.

    ABI90 działajcie na działce niech motylki sie tworzą ;)

    zuzi_c byle do urlopu lecz jeszcze przed działajcie. Nie wiadomo kiedy sluz bedzie piekny i płodny i czy aby wtedy nim było. Działaj Kochana i rozsyłaj radość swiatu nawet jak masz zły huor. To najbardziej ludzi przeraża jak ktos jest szczesliwy ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi gdzie na wczasy? Moj tez mnie goni zebym cos wymysliła pomimo to ze juz na wakacjach w hiszpanii bylismy to jeszcze bysmy sie gdzies wybrali na 4-5 dni. jakies pomysly dziewczyny? Tanio przede wszystkim i godne warunki ;D

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no bardzo fajnie, ze się wątek rozkrecil, dlatego ja się nigdzie nie wybieram :) tak Enka obrazamy się jak do nas nie dolaczycie dziewczyny :P
    Ja bym nie powtarzała bety. Nic Ci to nie da tak naprawdę. A teraz masz piękna, więc to wystarczy :)

    Taka_babka a co Ty lubisz? Jezioro, góry, morze czy może zwiedzanie miast? Leniuchujesz na wyjazdach czy aktywnie spędzasz?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 21:13

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyjeżdżamy w góry :) w tym roku z większym bagażem z dwoma rowerami bo robimy objazdówkę po trasach rowerowych w małopolsce więc jak ktoś nie lubi jeździć to średnio interesujący wyjazd:)

    A góry to Tatry bo już kolejny rok tam odpoczywamy tzn nie na krupówkach co na szlakach hihi <3 Auto kupiliśmy większe więc będziemy spać przez 2 pierwsze noce w Kasinie więc TANIO ! :D <3 i chyba tak spędzimy naszą pierwszą rocznicę umorusani po rowerach popijając winko w busie ;) :D

    Wiem mało interesujące ale to zawsze taki wymarzony wypoczynek! <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka a kiedy planujesz urlopik ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ