X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 6 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej koleżanki :) u mnie cisza bo cykl po hsg wstrzymujemy się od starań i powiem waaaam żę ten cykl wyjątkjowo dłuuuuużył mi się, jak na złość! Dziś zbadałam jeszcze raz prolaktynę pod koniec cyklu, ciekawa jestem bardzo wynikow! jeśli nadal będzie prawie 700 to od pierwszego dnia kolejnego cyklu czeka mnie bromergon. Brała któraś?
    ja oczywiscie naczytałam się okropnych opinii :/ aaale jak ma działać to zniosę wszystko :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 6 października 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę, że masz bromergon. Mnie lekarka odmówiła przepisania go :(

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 6 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Letitbe to zazdroszczę! Ja niestety tylko po pracy mam chwilkę żeby do maszyny siąść. A masz do? Ja się jakos stresuje sprzedawać bo nie mam działalności ;).
    Miśków już dawno nie robiłam. Odkąd mam maszynę nie ruszam szydełka ;)...
    A rozmowa ciekawa, haha
    No u mnie z dg jest dość skomplikowana sytuacja ale jakoś tak księgowy doradził i daję radę póki co. Chciałabym otworzyć w pełni własną dg ale boję się, że jeżeli zajde w ciążę, to zostanę ze składkami bo zarobić na to przez jakiś czas nie będę mogła :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 6 października 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeeszcze nie mam, zobaczę jak teraz te wyniki w końcówce cyklu :) a czemu odmówiła?

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 6 października 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a gdzie uczyłyście sie szyć? Czy raczej zasługa mam i babć? :)
    Szczerze mówiąc szycie ubranek/toreb nie jest dla mnie, bo nie mam do tego reki, ale na szydelkowanie, dzierganie i haftowanie napaliłam sie niesamowicie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 13:32

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolla ja biorę bromergon. Mo bardzo pomogło branie na wieczór, koniecznie po jedzeniu. I zacząć od małych dawek i bedzie wszystko ok :)
    Letitbe - do można w każdej chwili zawiesić ;). Od stycznia ma wejść ustawa która pozwala lękali w bez zakładania do sprzedawać do kwoty niższej niż połowa minimalnej płacy co mnie by satysfakcjonowało :)
    Karakorum ja sama się wszystkiego uczę. Internet pomaga. Na youtubie masa filmików, na fb dużo pomocnych grup :). Szydełkować zaczęłam na uczelni żeby na wykładach nie zasnąć :p a maszynę mam od pół roku dopiero.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 6 października 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ja też mam w planach nauczyć się szyć jak już będę z brzuszkiem siedziała w domu :)
    mam nawet wszystkie maszyny do szycia wszystkiego, bo mamuśka krawcowa z krwi i kości i miała własną działalność :) także wszystko na mnie czeka na ten piękne nuuudne 9 msc :)

    pilik lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolla to zazdroszczę! Mi się overlock marzy ale chwilowo i brak miejsca i finansów. Jeszcze poprzednią maszynę muszę spłacić do końca :p

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 6 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik za mna również chodzi overlock. Mamuśka moja posiada, bo również jest krawcową ale szycia nauczyłam się zupełnie sama i na swojej maszynie. Przez 20 kilka lat nie wiedzialam nawet jak nawlec nici.
    Co do dg to niestety nowe przepisy nie będą tyczyły się zusu z tego co mi wiadomo a to mnie najbardziej boli. Zawieszanie dg jest ok ale boje się, że przy dziecku nie wyrobię i tak z czasem. Wolę poczekać, urodzić malucha, trochę odchować, potem może następne dziecko, jeżeli nie zmienię zdania po pierwszym. Ostatecznie za kilka lat od nowa zacząć szycie. Wtedy już pełną parą. Gdybym miała kogoś do pomocy, albo do spółki to wtedy żaden problem. Rezygnuję na jakiś czas z dochodów, opłacam swoją część zusu i po kilku miesiącach wracam a tak...trudno niestety znaleźć kogoś kto szyje w mojej małej mieścinie.

    Lollla lekarka odmówiła, bo uznała to za chwilowe (na podstawie jednego wyniku) i kazała przyjść pół roku później jak mi się nie uda zajść w ciążę. 3 cykle minęły, ciąży brak ale kiedyś w końcu do mnie przyjdzie :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe to może sama zrób badanie prl? Może mieć racje! Często jest wysoka przez stres albo po prostu czynnościowa (wtedy owulacja normalnie występuje i nie ma po co zbijać prolaktyny).
    Co do dg - ja jestem zatrudniona na umowę o pracę i z tego co wiem musiałabym płacić tylko ubezpieczenie zdrowotne i podatek No ale to "tylko" zdrowotne 260zl! Jak ja sprzedaje miesięcznie tak mało, że w porywach 100zl na czysto wychodzę, a czasami kilka miesięcy nic nie sprzedam... dlatego liczę na te nowe przepisy ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie mieszkasz gdzieś obok, chetnie bym weszła w spółkę! ;) masz gdzieś zdjęcia tego co szyjesz? :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 6 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, włóczka i szydełko kupione, youtube odpalony, biorę się za naukę! Dziękuję Wam za inspirację :)

    pilik, Marta..a lubią tę wiadomość

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karakorum powodzenia! Jakbyś miała jakiekolwiek pytania to wal :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 6 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karakorum chwal się efektami koniecznie.
    Pilik robiłam badania i zawsze było coś nie tak z tą prl ale tak, jak mowie ufam kobiecie. Mam owulację (tak sądzę) ale mam przez to niedobór progesteronu i nie mogę utrzymać ciąży.
    Ja jestem z północy kraju, więc pewnie mamy do siebie daleko ale chętnie bym w spółkę weszła. We dwójkę zawsze łatwiej się motywować i nudno nie jest, więc myślę, że byłoby fajnie. Pisz na priv to podam link do swoich uszytków, bo nie chce pisać otwarcie na forum- żeby nikt znajomy mnie nie wyśledził ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Ci zaproszenie :)
    Ja mieszkam na południu, więc cała Polska między nami :)...
    Mija siostra nyśki o firmie. Zupełnie innej, ale mówi że jak się zdecyduje to podciągnę też miją działalność pod nią i będę mogła sprzedawać na fakturę od niej. Więc trzymam kciuki za siostrę :p
    Ja miałam bardzo niski progesteron i przez to biorę bromergon. Progesteron dalej niski, ale już nie taki straszny. Miałam w porywach do 5, po owulacji (potwierdzonej), teraz mam koło 12 i gin mówi że to już nie źle

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) ja też szydelkuje. A raczej szydelkowalam bo na nic czasu nie mam ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe mi też wyślij:) szyjesz też dzidziusiowe?

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 7 października 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki musze Wam powiedziec, ze poczatki sa trudne :D Duzo wody w Wisle sie przeleje, zanim bede tworzyla takie cuda jak Wy, ale nie poddaje sie :)

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 października 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum zawsze na początku jest ciężko dlatego najlepiej zacząć od czegoś prostego. Ja byłam tak genialna, że pierwsze co uszyłam to..sukienkę, elegancką z rozciągliwego materiału :D no po prostu jak na nią patrzę, to nie mam siły jej nawet poprawiać
    A wszyscy mi mówili, żebym zaczęła od poszewki na poduszkę, obrusu ale ja nie mogłam wytrzymać
    key_b wyślę Ci wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 7 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny :)
    Wróciłem już po @, więc biorę się do roboty :)

    Ja też zaczęłam szyć rok temu, niestety przy pracy 8h dziennie + prowadzeniu zajęć popołudniami już na szycie nie mam czasu. Mam super starego łucznika po mamie i jedyne co uszyłam to poszewka i bluzka :) nawet rok temu dostałam na giwazdkę akcesoria do szycia w tym prześliczną niciarkę w koty! :) Tylko tego czasu brakuje.. czekam na brzuszek i pewnie wtedy się rozkręcę :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ